Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość .silke5

Dlaczego mężczyźni wstydzą się prosić o pomoc?

Polecane posty

Gość .silke5

Spytał czy pojadę z nim na zakupy, tak mimochodem powiedział,że kupi sobie spodnie w jednym sklepie a potem coś do jedzenia i tyle. Dojechaliśmy a tam jakoś nieśmiało rzucił jak myślę co mógłby kupić na swoją imprezę urodzinową. No padłam i na szczęście zaskoczyłam, że koleś jest zielony i chce robić zakupy na całą imprezę.Pytam jakie sałatki chce itp. to mówi, że nie no jego kolega przyjeżdża to może coś zrobić... no masakra. Potem już wyciągnęłam że wszystko jedno to kupiłam wszystkie składniki. Wiem,że mieszka sam i poradziłby sobie ale jak sam powiedział nie pomyślałby o tym wszystkim, tylko pewne byłoby jakieś ciastko i morze whiskey. A w nocy nieśmiało zadzwonił podziękować, że ja o wszystkim pomyślałam i wiedziałam co kupić. O seksie i w seksie otwarty jak mało kto ale w innych sprawach juz nie. Dlaczego wprost nie spytał czy nie pomogłabym zorganizować mu imprezy?? przecież nie jest nieporadny to on zwykle się mną opiekuje, robi śniadania, kolacje, zawozi, biega do apteki... a tego się wstydził? jak spytałam to powiedział,że nie chce mnie wykorzystywać, wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×