Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

czy warto byc panem typu bears

Polecane posty

na ulicy pełno par w których facet jest bearsem a panna szczupła , nie wierze ze bearsy mają super osobowosci czy duzo kasy . co oni w sobie mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czego nie masz ty pacanie wiecznie bears,nie masz innych zmartwien kretynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, mogę sugerować się tylko swoimi upodobaniami - jeżeli facet jest po prostu duży (czyli np. szeroki w barach, a nie tylko brzuszek) to daje i poczucie bezpieczeństwa i jest taki..."przytulaśny". Jest się w co wtulić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnie, to tylko kobieta
A kto to jest pan typu bears?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość its only me
bo miski zwykle maja misiowata osobowosc, dlatego sluza tym dziewczynom do noszenia torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefefwfeww
i kutas musial jeszcze watek zalozyc:o ciebie i tak wszystkie 'lasie' obesraly :o nie zesraj sie przypadkiem palancie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badylloo
jak mnie brzydzi to creamowe określenie "panowie typu bears", na forum tylko on się posługuje tym debilnym zwrotem i ma wielką nadzieję że wprowadzi go do mowy ogólnej. KURWA, przestań używać tego idiotycznego zwrotu! Nikt tak nie mówi. Nikt nie będzie mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może :P mnie się tam tyłek mojego faceta podoba, ale to może kwestia tego, że on generalnie jest wielki, więc ma długie, umięśnione nogi i taki miły do klepnięcia tyłek :P Chyba go trochę gloryfikuję, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to jest ten cały 'bears' za to jak czytam śmietanę to widzę na ekranie żywy przykład tego do jakich spustoszeń we łbie może doprowadzić zwarcie w inkubatorze. A potem się dziwi jeden matoł z drugim, że z nas na kafe jaja sobie robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne
warto a chociazby dlatego ze taki pan typu bears wie co ma przed soba a nie myli cie z jakas seks blondynka i mówi ze sie pomylił i myslał ze to ja panowie typu bear przynajmniej sa widomi i inteligetni ta reszta to jakies slepe debile normalnie jak ten mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Darker - miejże trochę dystansu. A dla tych co nie wiedzą - określenie bear to zamiennik na "facet przy kości" tudzież po prostu "facet z 'piwnym' brzuchem" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie zdziwię jak się dowiemy, że śmietana zapłacił takiemu parę stówek aby tylko móc za nim chodzić i... podpatrywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,..ale to chyba dobrze, nie? :P Z resztą, co mu będę odmawiać tego, że tyłek ma zgrabny :P a co do apetytu to prawda...tacy mają duży apetyt..na wszystko :P. Chociaż znam gościa który jest takim miśkiem i jest właśnie taki "wesoły"...a niewiele znam ludzi, którzy by tak wkurwiali otoczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... mają branie... Śmietana nie ma brania bo jest tak głupi, że oddychanie sprawia mu problem, ja nie mam bo jestem nieśmiały - to się dziewczę z kafe rozczarowało poznając mnie na żywo hehehe - tak samo Wiara i Offerma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darker ty nie jestes niesmiały bo gdybys był ty bys lasek nie podrywał poprostu nie jestes bearsem tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci że w życiu spotkalam dwóch zajebistych brunetów w okualrach: 1. sportowa sylwetka, szczuplutka pupcia do schrupania, najprzystojniejszy facet na świecie 2. nie gruby, ale poteznie zbudowany, można nazwac bearsem ale bez wyraźnego mieśnia piwnego, tyłek nawet nawet (nie tkai jak 1.), ale ciacho do schrupania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"darker ty nie jestes niesmiały bo gdybys był ty bys lasek nie podrywał" Ja ich nie podrywam, umysłowa amebo. Mam tyle wspólnego z podrywem co Hitler z pokojową nagroda Nobla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość end of story
hehe, a ja zuwazylam, ze kazdy prawiczek na ulicy widzi za kazdym razem kogos innego, cream wszedzie na ulic spotyka panny z bearsem u boku, frodo niziolek zauwaza tylko pary,w ktorych facet ma co najmniej 1,80 m, a jeszcze inny ruchaczy, ktorzy ponizaja swoje dziewczyny. Taka obserwacja...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to znaczy 'próbowałeś"? Próbowało się (nieudolnie) w szkole i na studiach sobą zainteresować dziewczyny ale podrywem to ja bym tego nie nazwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×