Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

czy warto byc panem typu bears

Polecane posty

Naj - no niech sobie będzie, ale zawsze lepiej mieć tą swobodę "zasłonięcia" jak trzeba ;) Trent - a ja lubię, o! Lomu - to był tylko taki pomysł, który raczej nie dojdzie do realizacji. Bez okazji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trent Easton
Pewnie tak, kasę miał to i dziewczynę zdobył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
tak panowie typu bear sa fajni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie się nie spiesz, smok to tandeta - co drugi tatuaż to smok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spódnica do kolan nie zakryje takiego tatuażu, a nie widzi mi się bieganie w długich spodniach latem jeżeli sytuacja będzie tego wymagała :) Fiku - bo mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu - a wiesz, gdzie ja to mam? Wiem, że co drugi tatuaż to smok, tak jak jest masa różyczek, lilii i meksykańskich czaszek. Nie zależy mi na "oryginalności", ma się mi po prostu podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku - no o tym właśnie piszę :) Nie zrobię sobie tatuażu na łydce, chociaż bardzo mi się podoba i bardzo bym chciała, bo wiem, że mógłby mnie potem denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuaż powinien coś znaczyć, a nie tylko się podobać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatuaż nic nie powinien, nie ma żadnego "powinien" kiedy mowa o czyimś ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest powazny temat moze warto by zorganizowac orzemarsz facetów cwiczących w siłowni i uswiadomic kobiety ze tacy faceci tez chcą miec branie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeennntttaalllllll cuuutt
bo takiego miśka nie sposób pomylić z kobietą. Zach Galifianakis to chyba misiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland - Twoje ciało jest Twoją wizytówką. Dlatego tatuaż jednak "powinien '...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z resztą - to jest tak, jak z moimi kwiatkami. Kupę lat temu chciałam mieć lilie, ale przyszła cholerna moda i dostałam od znajomej wykład na temat tego, że to jest tandetne, bo wszyscy to maja. Tylko co mnie wszyscy obchodzą? Mam robić z siebie kretyna siląc się na oryginalność? Fiku - mam hopla na punkcie fantasy i bardzo podobają mi się wiwerny (chyba moje ulubione, chociaż do końca nie są to smoki). Stąd wziął się pomysł, nie wszystko musi być głębokie jak rednekowski kibel podwórkowy ;) Lomu - i co, myślisz, że ktoś to będzie interpretował tak jak ja bym chciała? Prawdę mówiąc jeżeli o mnie chodzi to najgorszymi tatuażami są daty ważnych wydarzeń. Znaczą dużo, ale naprawdę trzeba sobie było je wypisać na skórze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fygghfyg
cream - na dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×