Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

czy warto byc panem typu bears

Polecane posty

Fiku - jak się ładnie ubierzesz to masz to fajne wrażenie, że jesteś zadbany/a, elegancki/a. Oczywiście innym się to może nie spodobać, i tak wszystkim nie dogodzisz, ale ważne jest to jak sam się człowiek z tym czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie używałem spinek do mankietów... Jakimś dziwnym trafem wszystkie moje koszule mają guziki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Fiku - jak się ładnie ubierzesz to masz to fajne wrażenie, że jesteś zadbany/a, elegancki/a. Oczywiście innym się to może nie spodobać, i tak wszystkim nie dogodzisz, ale ważne jest to jak sam się człowiek z tym czuje. " moze w tym tkwi problem, że jak sie ładnie ubiorę to to zawsze zwraca uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym nie zwracają na Ciebie uwagi? Mnie się wydaje, że ludzie zawsze się sobie na ulicy przyglądają, albo po prostu mój dziwny gust jakoś przyciąga ich spojrzenia :P Poza tym to, że zwracają uwagę, nie znaczy, że im się podoba. Dla ciebie może być ładnie, a ktoś inny obsmaruje ci tyłek co do źle dobranych kolorów. Nie ma sensu sugerować się innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poza tym to, że zwracają uwagę, nie znaczy, że im się podoba. Dla ciebie może być ładnie, a ktoś inny obsmaruje ci tyłek co do źle dobranych kolorów. Nie ma sensu sugerować się innymi. " To jedynie znawca mody revuś jest tak uprzejmy, ci co widzą nie zrzędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, bo ty słyszysz co oni mówią, ewentualnie widzisz ich myśli i wiesz jak ocenili twój wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, teraz dowiadujemy się, że uśmiechy na ulicy mają związek z tym, że ty masz ładne buty. Lecimy dalej, zobaczymy czego się jeszcze dowiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland - przecież to oczywiste, że jeśli osoba, którą mijam, w tym momencie się uśmiechnie, to znaczy, że leci na moje spinki do mankietów... W jakim Ty świecie żyjesz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie często wyłapuje czyjeś spojrzenie, uśmiech, skinienie głowy. Tylko, że nie widzę związku między tym, a tym jak się ubiorę. żelek - takie sobie, nie lubię kolorowych :P Lomu - no właśnie widzę, że muszę sobie zupdatować bazę danych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zdupdatoweanie bazy danych" :D Wpisuję to do swojego słownika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×