Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kochanka1111

mezatki ktore maja kochankow

Polecane posty

Gość kochanka 1976
Agania tak jestesmy rownolatkami ,mamy jakies doswiadczenie.Mialam kiedys zasady,ktorych nigdy nie lamalam,to byl jedyny facet,ktoremu udalo sie nie dosc,ze zlamac te zasady,to jeszcze rozkochal mnie w sobie do szalenstwa.Moze i wstawial mi kity,ale przez piec lat kazdy by uwierzyl i ulegl.Ja chcialam byc z nim i nie oskazam go ,ze jest winny ,chodzi mi to co bylo po.Jak szybko potraktowal mnie jak zupelnie obca osoba.To wlasnie boli,ze facet nie potrafi udzwignac odpowiedzialnosci za swoje czyny.Mial zrobic porzadek w swoim zyciu i to byl jego pomysl a na koncu to ja musialam odejsc i dac mu czas.Czuje sie oszukana,bo tego nie rozumiem.Jak sie kocha to jak juz ktos powiedzial zrobi sie wszystko ,zeby razem byc.Nikt nie mowil,ze bedzie latwo,ale jest beznadziejnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wlasnie obudzilem sie a tu taki piekny dzien! przespalem tyle pieknych chwil, masakra! Agonia36, po tym winie podejrzewam, ze mialas jeszcze wiecej przyjemnosci :-) Kochanka 1976, moze zrob swoj nick na czarno, ryzko podszywek, ktore tylko psuja wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak jak ja z tym ze ja moge polozyc sie o 4 rano a i tak wstaje o 9 ale podobno jak sie czlowiek starzeje to potrzebuje mniej snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko! o jakim starzeniu sie mowisz? nic nie wiem na ten temat, starzenie sie to nie jest temat dla nas. Jestemy Lipcem tego wszechswiata i gwiazdy jeszcze sie nami nie znudzily!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kobiety sie starzejemy wy mezczyzni nie bo zeby sie zestarzec trzeba najpierw dorosnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorastac trzeba taka kolej rzeczy na tym padole natomiast wskazane jest aby od czasu do czasu zapomniec ze jest sie doroslym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiajcie prywatnie czemu nie?Tylko uwga na przemadrzale zakonnice -czarownice o dosc sztywnym jak kij od szczotki kregoslupie moralnym,ktorym sie wydaje ze sa idealne i w wieku dwudziestu lat juz wiedza co ich czeka za nastepne dziesiec.Nigdy nie mowcie nigdy.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam gg nie mam skypa i uwaga! ........ 'fejsbuka' tez nie mam . Kiedys mialam gg i nk ale kilka lat temu spotkalam tam przyjaciela z liceum i po czasi zaczelo sie robic niebezpiecznie , od tamtego czasu trzymam sie z daleka od gg nk skype itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka szkoda! sluchaj Kotku, zainstaluj GG, to nie zajmuje duzo czasu i wyslij mi nummer na moj e-mail, ja smigam do centrum na zakupy bo szykuje sie kolejna bezsenna noc i mam nadzieje, ze dotrzymasz mi dzisiaj towarzystwa. Mam ochote pogadac z Toba bo wydajesz sie bardzo intersujaca dziewczyna. czekam! hejka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku zainstaluje jakiegos komunikatora ale na wstepie ostudze twoje mniemanie o mnie - na wakacjach mam w zwyczju pijac tanie lokalne wina z gwinta , interesujace dziewczyny tego nie robia , malo tego jak wracam z imprezy to sikam z przyjaciolka po trawnikach a tfu tego interesujace dziewczyny absolutnie nie robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana kochanko a komu w wieku 20 lat nie wydawalo sie ze zjadl wszystkie rozumy? Pamietam jak w liceum pod koniec juz w klasie maturalnej :) mialam dosc egzaltowane towarzystwo kolega Marek po kolejnym piwie bardzo powaznie kiwajac glowa mawial -zycie to nie je-bajka , zycie to wojna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez pilem kiedys z gwinta "szampany z papierowek" i rozne "postrachy peegerow" a pozniej odlewalem sie na trawnikach i nie widze w tym nic bulwersujacego. Nie przejmuj sie to poprostu nalezalo do zwyczajow tego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyśl i Przemyśl
Tak można by było zwalać ciagle na problemy rodzinne winę, ale zamiast szukać rozwiązania z danej sytuacji to najlepiej jest się pchać w ręce innego . Chyba jak ktoś ma swoje życiowe zasady to świadczy o czymś dobrym a nie złym . można by było tak pisać w nieskończoność . Dodałaś coś ż obwinia się tylko kobiety . Nieprawda ! Tu jest winna kobieta jak i mężczyzna . Postaw się teraz w sytuacji żony Twojego kochanka , Ty masz męża który nadużywa alkoholu , i poszłaś z facetem który ma żonę . Myślałaś wtedy tylko o sobie , bo Ty byłaś , jesteś nieszczęśliwa w swoim związku , ale czy pomyślałaś o tym co czuje tamta kobieta , i jak to ty byś się czuła na jej miejscu gdyby jakaś kobieta uprawiała sex z Twoim facetem i na dodatek była w nim zakochana ? Jeśli jesteś nieszczęśliwa to szukaj sobie faceta wolnego , a nie rujnujesz życie innym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanienka ja nie rujnuje zycia jego zony ,tylko swoje,bo ja tez jestem zajeta.Pisalam juz jego zona od szesciu lat nic nie chciala od meza.Nie sypiala z nim,traktowala go jak gowno i dla niej byl zerem.A jak ja sie pojawilam to po wszystkim klekala na kolanach i prosila ,zeby ja kochal.Zenujace,bo ja o milosc nie musze sie prosic mimo,ze dzis wypilam duzo i liter nie widze.ha,haCztajcie cala moja bogata historie od pczatku,bo nie chce mi sie znowu tlumaczyc co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ogolnie przejebane,ale dam rade ,bo wiecie co zasluguje na wszystko co najlepsze.Jestem pania swojego losu i to ja decyduje o moim przeznaczeniu.W dupie mam co kto o mie myli.Nie musicie mnie lubic i podziwiac,ja jesem tylko kolejna nieszczesliwa kochanka,ktora chciala zmienic swoje zycie ,bo ufala bezgranicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszszszsze w koncu zaczynasz gadac z sesem w koncu cos do ciebie dociera ! JESTES PANIA SWOJEGO LOSU i tego sie trzymaj jak masz dzieci to je kochaj bezgranicznie, chron i zalatwiaj sprawy w miare bez bolu , bedzie ciezko ale da sie. masz 36 lat to nawet nie polmetek ! wiesz co mam na mysli ja jestem egoistka ale w zdrowym wydaniu gdybym nie kochala mojego meza a moj maz nie kochal by mnie to bym sprawy inaczej zalatwiala ale ja jestem w zupelneie innej sytuacji niz ty my chcemy oboje wrocic do stanu sprzed lat bo sie kochamy ale gdybym byla w twoich butach to.....szczeze nie wiem co bym zrobila ale na pewno cos na swoja korzysc, zreszta pierdole trzy po trzy , moj maly brat do mnie przyjechal i znowu to czerwone wino :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spicie wszyscy? Szkoda pogadalabym z kims , wiem ze to nie na temat ale mam kaca giganta alkoholowego i moralnego, zaproponowalam mezowi seks tak jak ja lubie i mnie delikatnie mowiac pognal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agonia no co ty? Nie uprawia sie sexu po alkoholu,bo najzwyczajniej nie smakuje.Dzis mu zaproponuj bez wina na pewno Cie nie pogoni.Albo wina napijcie sie obydwoje i bedzie luz.Nie przejmuj sie moze nie mial ochoty i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylam pijana , flaszke dopijam do konca jak mnie pognal , dzisiaj nie bedzie mial ochoty bankowo bo wykreci sie ze trzeba sie wyspac na poniedzialek do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vates
zaproponowałam mężowi sex tak jak ja lubie/możesz rozwinąć temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pieszczotami czulosciami gra wstepna a potem na ostro , a nie tak wsadzil wyciagnol 3 minuty , wystarczajace rozwiniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agonai to ty masz to samo co ja!Nie mamy przypadkiem tych samych mezow.Nuda,nuda i jeszcze raz nuda.Moze mezowie wszyscy kochaja sie w ten sam sposob?Wsadzic wyjac a w razie potrzyby powtorzyc.Dlatego wolalam sex z kochankiem,bo mialam wszystko co chcialam bez sugestji i proponowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×