Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba coś nie hao

wkurza mnie to, że mój facet nie kręci żadnej innej kobiety

Polecane posty

Gość Chyba coś nie hao

przyznam szczerze, że troche mnie to męczy.. tez bym chciała iść z facetem na którego inne dziewczyny spoglądają, do której zagadują, żeby mi też zazdrościły itp facet jest o mnie zazdrosny poniewaz mam sporo kolegów, mam duże powodzenie, faceci się na mnie patrzą itp z kolei w drugą strone to zupełnie nie działa on nie ma żadnej koleżanki, kobiety na ulicach w ogole na niego nie spoglądają nie mam być tak naprawdę o kogo zazdrosna i zastanawiam się czy w ogole jest sens być z osobą, która można powiedzieć może być ze mną tylko dlatego bo żadna inna go nie chce, a dodatkowo czuje się uwięziona troche-bo wiem, ze jak od niego odejde to on zostani sam (jestem jego jedyną kobietą a ma już 24 lata, ja przykladowo mam 23 i jest moim 5 facetem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
troche to szukanie problemu na siłe. Nawet sobie nie wyobrażasz ile kobiet chciałoby być na twoim miejscu. Może to nie ten jedyny skoro chciałabyś napędzać wasz związek zazdrością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm hmmm... ....
haha - prowokacja??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
mnie sie wydaje ze to nie prowokacja kobiety lubia jak zazdroszcza im inne kobiety. faceta traktuja jak rzecz w stylu torebki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do argen
wam BABĄ nic nie pasuje winno być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raebv
oczywiscie, ze to nie prowokacja w zyciu poznalem wiele kobiet i dosłownie kazda tak samo podchodzi do tego one lubia jak maja faceta, na ktorego leca inne kobiety nie od dzis wiadomo, ze kobiety zawsze ciagnie do jednego faceta - czyli tego na ktorego wszystkie leca, a nie do tego ktory jest samootny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka w żałobie
Pitolić mecze, rozrywka dla gawiedzi. Też chciałabym, żeby mój facet podobał się innym kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piter parker.
tylko w internecie mozna takie cioty spotkac :D wszyscy prawdziwi polacy zastanawiaja sie jak jutro polska zagra z rosją a ci jakies gowniane problemy mają hahahahha zal mi was frajerzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
wszyscy prawdziwi polacy zastanawiaja sie jak jutro polska zagra z rosją a ci jakies gowniane problemy mają hahahahha zal mi was frajerzy - tylko w internecie mozna spotkac takich zagorzalych kibicow jak ty co stadionu na wlasne oczy w zyciu nie widzieli pilki prosto kopnac nie potrafia ale wielcy znawcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolna251
do autorki topiku ....spójrz na mój topik:) to zrozumiesz jak dobrze masz że Twój facet nie wzbudza emocji u innych kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi,,,...,,,
wolna, nie do końca masz rację. Każda skrajnośc jest do kitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolna251
uważam że powinnaś cieszyć się że Twój facet nie działa na kobiety jak lep na muchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hythjyu
ten temat doskonale pokazuje, ze kobiety są pojebane i nielogiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwneeec
Ja tu nie widze żadnego problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AS26
Jakby je kręcił i miał branie, to umierałabyś z zazdrości. Szukanie dziury w całym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FVFVFVETV
powiedz mu, że ma pozwolenie na ruchanie obcych kobiet każdy facet o tym marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananowy song
jak najprędzej go rzuć, zrobisz mu przysługę bo będzie miał szansę poznać kogoś wartościowego a nie tkwić z kimś kto ma w głowie tylko sznurek , po przecięciu którego, odpadają uszy. Sorki ale musiałam to napisać-zaraz mi lepiej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremlin32553535
szukasz pretekstu zeby zerwać ale w sumie spoko chłopina i wyrzuty sumienia Cie zjadaja ze robisz to bez jego winy. Prawda jest jedna - nie kochasz go i zaczynasz sobie uświadamiać ze skoro masz powodzenie to stac Cie na "lepszego" faceta. Moja rada? Zerwij z nim, bez uczuc nie ma związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam właśnie takiego na , ktorego lecą wszystkie laski, z początku mi to imponowało, a teraz? To moja największa zmora. Jesteśmy o siebie nawzajem zazdrośni, to jest główny powód naszych kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz naprawde wielki problem dziwko, powies sie glupia dziuro, zostan super bochaterem i uchron swiat przed rozprzestrzenianiem sie twoich genow w postaci potomstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie mam być tak naprawdę o kogo zazdrosna i zastanawiam się czy w ogole jest sens być z osobą, która można powiedzieć może być ze mną tylko dlatego bo żadna inna go nie chce" Wiek umysłowy oceniam na 15, ale z racji tego, że używasz znaków diakrytycznych dam 16. Lecz jeśli to wynika z tego, że Twoi rodzice gdy miałaś 7 lat nagle zorientowali się, że brak Ci czegoś i przeszczepiono Ci nowiuśki mózg to wybacz kąśliwości. To nie Twoja wina w końcu:) "a dodatkowo czuje się uwięziona troche-bo wiem, ze jak od niego odejde to on zostani sam (jestem jego jedyną kobietą a ma już 24 lata, ja przykladowo mam 23 i jest moim 5 facetem)" Oczywiście, Ty nigdy nie będziesz sama w końcu miałaś 5 byłych, c'nie? Jednak sądzisz, że ich sperma co ją połknęłaś ciągle jest w Twoim organizmie i dzięki temu nie poczujesz się samotna? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety baby to podrzedna rasa i mimo ze rowniez z gatunku - ludzi to sa o szczebel nizej niz faceci, dla tego to faceci rzadza swiatem i nie zmieni tego najzagorzalza feministka, bo przez protesty i wykrzykiwanie hasel nie wzrosnie im inteligencja, zreszta baby maja dziure, pizde do ruchania i ta dziura sluzy tylko i wylacznie do rzniecia taka ma funkcje, no i w pozniejszej konsekwencji, wydalenie bobasa wiec inteligencja to nie ich specjalnosc, one sa glownie do ruchania tak zostaly stworzone i zaprogramowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty sie wysil przeczytaj sobie to ze zrozumieniem i zapamietaj, takie prawa natury nie zmienisz tego choc bys sie zesrala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×