Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba coś nie hao

wkurza mnie to, że mój facet nie kręci żadnej innej kobiety

Polecane posty

Dziwna jesteś autorko, takiego macho to fajnie sobie wyrwać dla podbudowania ego chyba ;) Ale na życie to lepszy facet za którym nie będzie się ciągnął sznurek napalonych suczek. Mój "przeciętniak" to taki nieoszlifowany diament mój (jakże patetycznie zabrzmiało). W dupie mam jak go inni postrzegają, niech będą powierzchowne te wszystkie kobiety i dziewczyny, przynajmniej mi nikt tego skarba nie podpierdoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolna251
nei nei... zgadzam się z Twoją wypowiedzią:) bo tak właśnie jest w momencie gdy mamy zbyt atrakcyjnego faceta to walczymy z konkurencją na co dzień... a to męczy i nigdy nie wiemy czy któregoś dnia nasze kochanie nie wymieni nas na inny lepszy model...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolna - przerabiałam niestety takiego amanta, efekt był taki, że bylam "za mało zazdrosna i zabiegająca" Im bardziej ignorowałam dziewczyny kręcące się w okół niego, tym więcej się ich pojawiało, tym więcej o nich mówił, dziwny mechanizm, no ale długo to nie potrwało - Zdziwił się biedny jak mu któregoś dnia oświadczyłam, że znudziło mi się członkostwo w jego fanklubie ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja przykladowo mam 23 i jest moim 5 facetem)" rzuciło cię czterech facetów i w końcu wzięłaś się za prawika :classic_cool: a problem masz głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolna251
nei nei... u mnie natomiast jest tak... im więcej zwracam uwagi na niego i te panny tym bardziej on pokazuje mi jakie ma "branie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdwwampoowiem
prawiczki to cioty nie czarujmy sie, kady facet ktory po 20 roku zycia jest nadal prawiczkiem to zwykla ciota i leszcz- i taka osoba nigdy nie bedzie ogierem dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×