Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

una_fresa

polskie morze - gdzie zjeść? :-)

Polecane posty

Gość makafeka

w zeszłym roku byłam w Rewalu i tam średnio jeśli chodzi o jedzenie, ale parę dni spędziliśmy w Trzęsaczu i tam dobrze pojadłam w Kuchni Wielosmakowej. polska rodzima kuchnia, ale kucharz widać że zna się na rzeczy bo wszystko odpowiednio przyrządzone, przyprawione i co najważniejsze wszystko świeże . jak będziecie w okolicy to sobie zajrzyjcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka8982

Dobre opinie na temat jakości i wielkości potraw słyszałam na temat Kuchnia Wielosmakowa w Trzęsaczu, ponieważ w zeszłym roku moja siostra w tej miejscowości była na wakacjach z całą rodziną. Była zadowolona, że dzieciaki chętnie jedzą i myślę, że każdy z Was powinien tam zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia812111

No przyznam szczerze, że możliwości jest wiele, bo zazwyczaj nad polskim morzem restauracja jest jedna obom drugiej, dlatego jeśli chcecie spotkać pyszne smaki to może warto sprawdzić każdą? Dla mnie faworytem w Kołobrzegu jest My Fish. Świetna restauracja, ceny i obsługa. Musicie tam zajrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Praktykuję turystykę kulinarną i w Gdańsku najbardziej spodobała mi się restauracja facebook.com/PanoramaRestauracja/?fref=ts. Następnym razem odwiedzę, ale prawdopodobnie na dłużej i tylko na nich postawię. Mój mąż również zadowolony, uwielbia doprawione mięsa z warzywami. Nie zawiódł się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja również byłem w Panoramie w zeszłym tygodniu. Świetny widok , jedzenie dobre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka89292
Dnia 8.07.2019 o 10:29, Gość emilia812111 napisał:

No przyznam szczerze, że możliwości jest wiele, bo zazwyczaj nad polskim morzem restauracja jest jedna obom drugiej, dlatego jeśli chcecie spotkać pyszne smaki to może warto sprawdzić każdą? Dla mnie faworytem w Kołobrzegu jest My Fish. Świetna restauracja, ceny i obsługa. Musicie tam zajrzeć!

Wchodzę tutaj właśnie po to, aby podziękować Ci za rekomendację restauracji My Fish w Kołobrzegu. Mieliśmy okazję pojawić się tam w tym roku i trzeba przyznać, że jedzenie jest naprawdę świetne. Wszystko świeże, pyszne i pachnące. Obsługa również super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z takich sensownych restauracji to wydaje mi się, że Panorama w Gdańsku należy do dobrych miejsc, gdzie zarówno jest dobra atmosfera jak i też można coś smacznego zjeść więc jak ktoś szuka dobrej propozycji to myślę, że warto będzie tam zajrzeć. Na stronie panoramarestauracja.pl jest też menu, można zobaczyć jak restauracja się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×