Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i będę Cię Kochał ...

Dzień dobry moje Kochanie

Polecane posty

Gość a co to juz
szczegolnie do porannej kawy jako cos słodkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i będę to dobrze, że sobie nie wyrabiasz i że jesteś człowiekiem, bo wiesz na kafeterii to nigdy nic nie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to już tak późno ? :D ujmę to tak, dawno tak nie narozrabiałam na forum ;) ale chyba czas na powrót do rzeczywistości :) eL 🌻 i będę :D reszto świata ;) dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzina 00
i zjawia sie ksiaze w czarnym kapeluszu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzina 00
ja sie dopiero witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzina 00
wiec dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci tylko bądźcie grzeczni :D i posprzątajcie klocki po zabawie, żebym się nie zabiła idąc rano z zamkniętymi oczami do łazienki ;) pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzina 00
klasyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzina 00
dobranoc kochanie nie moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzina 00
po czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to juz
po uczcie i wisnience :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzina 00
jeszcze my jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzina 00
jak nie chcesz to ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzina 00.27
beznadziejne te topiki tak jeden jak i drugi , baby po prostu nudzą sie i szukaja facetów .Malo to ambitne , raczej prymitywne dla ludzi niskiej kultury, czego namiastka jest to , co zrobily tu , popspuły klimatyczny fajny topik, szkoda ! No cóz, i tak bywa , wywalam z ulubionych bo raczej nic milego tutaj juz się nie wydarzy. SZKODA ! AUTORZE , usun ten topik bo zostanie sprofanowany przez te wyposzczone baby , A PRZECIEZ BYLES TU DLA NIEJ ! ciekawe co ona by na to powiedziala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to juz
Ona nie istnieje tak jak Maniek i milosc spij dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szum, ale tłum, czarna noc, biały rum, złote stosy pomarańczy. Dudni dom: dana, da - jak zabawa to zabawa... i wariatka dzisiaj tańczy! Kto tu wlazł, ten już pan, jeszcze łyk, jeszcze dzban i dzieciaków nikt nie niańczy! Każdy ma na coś chęć, bo zabawa jest na pięć i wariatka jeszcze tańczy: Szalona wiruje chusta, szalone wirują usta, otkaczałka, wariatka, ech, nie patrzy do lustra. A.Osiecka http://www.youtube.com/watch?v=3VqOIhqUklI b/k 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to juz
http://www.youtube.com/watch?v=Mc0zlJZr4hc i tekst ­ Odeszłaś cicho jak sen, przez okno wpłynął nowy dzień. Resztki nocy wymiótł z szyb, przepędził cienie z moich myśli. Na meblach odkrył lekki kurz, ściany pomalował słońcem. Radio Chopina cicho gra, nokturn który tak dobrze znam, Wmieszał się w nastrój nieopatrznie, i wystukuje czas Powoli, myśli skupione w jeden punkt, co dzisiaj jeszcze się wydarzy. REF: Nie ma ciebie, nie ma mnie. Świat nie istnieje, skończył się. Do chwili gdy się znów, spotkamy. Nie ma ciebie, nie ma mnie. Świat nie istnieje, skończył się. Jeszcze jedną noc... Jeszcze jeden dzień... Jeszcze chwilę... Jeszcze jedną noc. Jeszcze jeden dzień. Może choć chwilę... Najgłębsze rany leczy czas. Niepostrzeżenie dzień po dniu, pamięć oplata zapomnieniem. Za krokiem krok, jak dobry duch. Zapomnieć mogę cały świat, gdybym tylko chciała. Poszedłbym gdzieś w najdalszą dal. Przed siebie, gdzie się kończy świat. Drogą wypełnić w sercu pustkę. za sobą zostawić wszystko. I nie oglądać nigdy się. Może zapomnieć. Może zapomnieć. REF: Nie ma ciebie, nie ma mnie. Świat nie istnieje, skończył się. Do chwili gdy się znów, spotkamy. Nie ma ciebie, nie ma mnie. Świat nie istnieje, skończył się. Jeszcze jedną noc, jeszcze jeden dzień. Jeszcze chwilę Jeszcze jedną noc, jeszcze jeden dzień. Może choć chwilę... Nie ma ciebie, nie ma mnie. Świat nie istnieje, skończył się. Do chwili gdy się znów, spotkamy. Nie ma ciebie, nie ma mnie. Świat nie istnieje, skończył się. Jeszcze jedną noc, jeszcze jeden dzień. Jeszcze chwilę... Jeszcze jedną noc, jeszcze jeden dzień. Jeszcze chwilę! nigdy nie spotkamy sie :) te rownolegle nie maja szans sie przeciac, choc ;) pieknych snów\ dobranoc Kochanie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d. Czerwona na niej sukienka Czerwona w sercu udręka Odkaczałka, wariatka, ech Przed losem nie klęka Wódka już jeży włos Ej do bab, ej do kos Ktoś powiedział, że wystarczy Jeden już nie chce żyć Na ostatek prosi pić A wariatka jeszcze tańczy Taką to by na stos Na co jej durny los Dajcie chłopcy ten kagańczyk Warkocz jej płonie już Dookoła złoty kurz A wariatka jeszcze tańczy Szalona wiruje chusta... 🖐️adieu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mnie nie całujesz ...
Dzień dobry kochanie 👄 Jak się spało? Przytulam cię i znikam do pracy. Miłego dnia mój-nie mój mężczyzno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×