Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i będę Cię Kochał ...

Dzień dobry moje Kochanie

Polecane posty

Gość już mnie nie całujesz ...
Nie mogę cię nawet dotknąć ale jestes powodem, dla którego się zmieniłam. Jesteś w moich myślach cały czas i dlatego wciąż jestem uśmiechnięta. Kocham cię. Miłego dnia 👄 https://www.youtube.com/watch?v=ZADpco6Zn9I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jesteście ?
halooooooo ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mnie nie całujesz ...
Dzień dobry kochanie. Wspaniałego weekendu ci życzę i przytulam sie wirtualnie 👄 Smutno mi bez ciebie... Dobrze chociaż, że za oknem świeci słońce. http://www.youtube.com/watch?v=OHkvan-NFnM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dobry wieczór :) grasz czy tylko wpadłeś w przelocie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór znowu lato :) tylko w przelocie mjck , w ramach "terapii" wybieram się za chwilę ze znajomymi trochę "poszaleć i zapomnieć o tym co było" to ich słowa ;) Ja dzisiaj nie mam natchnienia do grania , ale z przyjemnością posłucham waszego jak wrócę :) miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baw się dobrze :) nie będę zazdrościć oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) już mnie nie całujesz... najlepszą terapią na kłopoty ze snem jest dotlenienie czyli śmiecho terapia - zapraszam do poradni lub do smakowni na pogaduszki, często zabawne i niedorzeczne - pośmiejesz się, to sen przyjdzie szybciej :) pozdrawiam i dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi kobieto skąd ta złość u Ciebie ? Przykro mi ale na pewno Ciebie nie będę lobbować jeśli o to pytasz :) życzę Ci jednak żebyś się gdzieś odnalazła. Może ta wściekłość Ci minie, bo wiesz na dłuższą metę przy takim wyrazie twarzy robią się niezbyt sympatyczne zmarszczki :) Miłego dnia kochanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle zapominam, że pomarańcze znikają i niepotrzebnie z nimi dyskutuję :O na przyszłość mały apel - jeśli będziesz miała mi coś do powiedzenia to zaloguj się kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mnie nie całujesz ...
Jak minął dzień? Przytuliłabym sie wieczorem w rytm Stinga ... Milego wieczoru kochanie, dobranoc 👄 https://www.youtube.com/watch?v=KAzV2PxbzvA&feature=related mjck - Dzięki za zaproszenie. Jeden z tematów mi nie leży a do smakowni może kiedyś zacznę zaglądać. Jak już będę na etapie, że będzie mi się chciało gadać nie tylko o nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :) haha - ładnie to powiedziałaś - etap gadania nie tylko o nim ;) miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×