Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i będę Cię Kochał ...

Dzień dobry moje Kochanie

Polecane posty

Gość i będę Cię Kochał ...
czarną , mocną i gorzką to ja poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
to się dzisiaj naparzysz kawy wzorowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
a co z tym morzem i będę... , wybierasz się żeby naładować baterie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
hmmm , nie będę nic mówił ale dalej czekam na małą , czarną i gorzką ;) może jednak Ci się uda i będę... , daleko masz do morza ? dokarmię , dokarmię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
też bym chciał mieć wszędzie blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura naj...
Twój los Jan Brzechwa Jesteś bielsza od płótna i bielsza od soli, Gdy twe serce przeze mnie czerwoną krwią boli. Jesteś bielsza od soli i bielsza od kredy, Gdy tak za mnie spożywasz gorycze i biedy. Jesteś za mnie stroskana i za mnie żałobna, I po domu się snujesz samotna, osobna. Życie twoje upływa niejako podziemnie - Bez wyrzutu, bez żalu tak brzydniesz przez mnie; Nie dla siebie, lecz dla mnie. I życie nie nasze, Ale twoje się zmienia w te łzy i w ten kaszel. A ja tylko się śmieję i śpiewam, a wtedy Jesteś bielsza od płótna i bielsza od kredy, I nie pytasz, dlaczego i kto się przyczynił, Żem w twym losie mym losem niewinnie zawinił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
ale nie aż tak blisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
witaj Lauro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :) i będę mogę Cię o coś poważnie zapytać ? nie żeby powodowała mną babska ciekawość ;) nie no skąd :D ile ty masz lat ? jeśli oczywiście chcesz i możesz powiedzieć to w trakcie niemal prywatnej rozmowy ;) na kafe :D Witaj Lauro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura naj...
Cóż tobie imię moje powie... Cóż Tobie imię moje powie ? Umrze jak smutny poszum fali, Co pluśnie w brzeg i zmilknie w dali, Jak nocą głuchą dźwięk w dąbrowie, Skreślone w Twoim imienniku, Zostawi martwy ślad , podobny Do hieroglifów płyt nagrobnych W niezrozumiałym języku. Cóż po nim ? Pamięć jego zgłuszy Wir wzruszeń nowych i burzliwych I już nie wskrzesi w Twojej duszy Uczć niewinnych , wspomnień tkliwych. Lecz gdy Ci będzie smutno - wspomnij , Wymów je szeptem jak niczyje I powiedz : ktoś pamięta o mnie Jest w świecie serce , w którym żyję. Aleksander Puszkin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura naj...
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura naj...
Miłej lektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×