Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedz

Portale pracy dla studentów

Polecane posty

Gość powiedz

Witam, Mam pytanie do studentów lub absolwentów. Szukam właśnie pracy, ale nie dorywczej tylko takiej bardziej na poważnie. Nie do końca wiem, gdzie najlepiej zacząć "karierę" i gdzie będę mogła rozwijać jakie umiejętności. Poszukuję dlatego sprawdzonego portalu pracy przeznaczonego dla studentów, na którym możnaby znaleźć wartościowe oferty od firm, a nie jakiś spam. Portali z opiniami o pracodawcach, jakimiś wskazówkami gdzie warto iść i jak rozwinąć swoją karierę itp. Ktoś z was może na portalu tego typu się zarejestrował i może mi coś polecić albo odradzić? Każda opinia mile widziana ^_^ Pozdrawiam, Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefanie
A nie możesz iść do biura karier w szkole/na uczelni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
a w jakiej branży roboty szukasz, jakie studia skonczyłaś? powiem ci od siebie, że na początek żeby sobie dorobić warto spróbowac handlu w sieci. z wólki kosowskiej sobie hurtowo sprowadzasz towar za grosze i go sprzedajesz - grunt to mieć ładne zdjęcia, bardzo przyciągają klientelę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz
Finanse i rachunkowość. Ale nie jestem jeszcze pewna, czy chcę robić w zawodzie, dlatego chciałam się jakoś tak ocenić, do czego się nadaję i nie wciągnąć w coś, co mnie zaprowadzi na stanowisko, które mnie będzie tylko meczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leikaster34
Najlepszą stronę którą znalazłem jeśli chodzi o pracę dla studentów to Absolvent.pl - ciekawy serwis i trochę tych ofert pracy mają. Dodatkowo, możesz sprawdzić czy posiadasz jakieś kontakty w firmie która Ciebie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×