Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość typ nadwagi: jabłko

Doradźcie - czy w 3 tyg - da się OPTYCZNIE wyszczuplić brzuch?

Polecane posty

Gość typ nadwagi: jabłko

jeśli tak - to jak? chodzi o to że wybieram się na termy z narzeczonym, jego siostrą i szwagrem. jeździmy miesiąc w miesiąc na te termy (Bukowina Tatrzańska) ale teraz z tą jego siostrą - siostra 10 lat starsza niż ja a wygląda naprawdę świetnie sami rozumiecie - nie chce popaść w większe kompleksy niż dotychczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj swoje zdjecie-bez twarzy zalezy czy masz tylko brzuch czy boczki itp daj zdjecie bokiem to ci powiem w normalnych jeansach w jakich chodzisz na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typ nadwagi: jabłko
wiec tak nogi, buzia rece szczuple ramiona szerokie grubokoscista wiekszosc napotkanych ludzi twierdzi ze jestem w ciazy ustepuja miejsca w autobusie, tranwaju etc moja siosra jak ja wygladala w 6 -7 mies ciazy znajomi nie dowierzaja ze to nie ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttthhjjjkkkl
optycznie - w sensie zakrycia garderoba - tak da sie ale optycznie w sensie, zeby bylo widac roznice golym okiem,ze brzuch spadnie - nie ja tez jestem jablkiem cwicze 2mies i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdfcfdf
majtki uciskajace;) szczerze polecam, rok temu bylam na wakacjach w cieplych krajach, oj pot po dupie lecial, parzyly niemilosiernie, ale brzucha widac nie bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×