Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnaKropka

nie placi alimentow .sprawa dla policji?

Polecane posty

Gość spierdalamy
i nie płacimy skurwiły sie to niech jęczą,jak jęczały pod nami buhaha Jebać to się chciało a teraz problem o kase o żesz wy k u r w y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""" no właśnie z palantem mam dziecko."""""" A ciebie , kto tak ocenił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spierdalamy
idiotka ma downa pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaKropka
Idiotka??? rozumiem,że kazdy może mieć swoje zdanie,ale proszę mnie nie obrażać!ja tu nikogo nie wyzywam. ps.nie mam downa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaKropka
no tak zniecierpliwiony mi zaraz napisze,że jednak wyzywam,bo napisałam-palant. podtrzymuje to. palant,bo "szłam mu na rękę"a nie wykorzystał tego. tak,tak zniecierpliwiony szłam mu na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalniegenerałowa
Szłaś mu na rękę jak???? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalniegenerałowa
Szła mu na rękę i nie wykorzystał tego haha ,czekałaś aż wróci i nie wykorzystał tego uj uj uj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spierdalamy
Pewnie dalej czeka,, ale jak juz nie wrócił to dawaj huja ALIMENTY niech płaci dłużej czekac nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaKropka
nisko się cenicie. wasza sprawa. tylko wierzyć mi się nie chce,ze można czekać by zdrajca "wrócił do domu" nie możecie zrozumieć,że u mnie to nie przejdzie? po około pół roku po rozstaniu zupełnie przypadkowo ktoś pojawił sie w moim życiu i jest w nim nadal. przypadkowo,bo nie latałam i nie szukałam. Nie chciałam być suką po rozstaniu,przecież było dziecko. po co mi jakieś wojny z drugim człowiekiem?no po co? Nawet nieraz moje koleżanki mówiły,że one na moim miejscu to by to i tamto zrobiły,ale ja się pytam po co siać nienawiść,knuć intrygi i walić komuś kłody pod nogi? czy nie lepiej panować nad soba i nie zachowywać się jak jakiś szaleniec? ja mogę wybierać sposób w jaki postępuje i ktoś tez ma do tego prawo! życie to wybory,czasem dobre czasem złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Coś za bardzo się tłumaczysz chyba nikt tobie nie uwierzy co? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna nawiedzona
Jak czytam takie wariatki to nie chce mi się wypowiadać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaGorsza
Mój też nie płaci,a do funduszu wpłaca po 50 zł,robi tak zwaną blokadę,policja i komornik nic mu nie mogą zrobić ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnoJEDYNAwSWOIMrodzaju
phi skąd ja to znam 😡 mój ex też blokuje ,cwane kutasy i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaGorsza
Bo wplaca regularnie po 50 zł i nic mu nie zrobisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoonyWoker
Ja pierdole jakie wy jesteście żałosne, jak fundusz wam płaci to czego jeszcze chcecie??????ujebać ich????policje wzywać???,niech sobie blokują,Wy dostajecie z funduszu całą kasę, więc zamknijcie te brzydkie ryje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaKropka
nikt policji wzywac nie chce:) Jeśli płaci FA to oni zgłaszają. w innym przypadku np.matka dziecka. Nie interesuje mnie kto w co wierzy,a na pewno czy pan zniecierpliwiony w coś wierzy jak i banda czubów z tego forum:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzeInieWierze
Oj Jak Dobrze Ma Ten Facet Który Z Kropką Nie Jest :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkowy gajjj
Ja nie wiem co jest z tym forum.Albo się tu wszystkich wyzywa,gnebi,albo doszukuje w ludziach jakiś dziwnych zachowań. Przeczytałam cały wątek i aż dziw bierze,że nikt nie ma do zarzucenia nic takiemu ojcu jak tu opisany. W wielu tematach piszę się jak ojciec drastycznie zaniedbuje swoje obowiązki,nie płaci alimentów i wszystkie odpowiedzi z waszej strony wskazują,że zawsze jest to wina matki dziecka.Nie wiem jak można tak myśleć. Ja ze swojej strony mogę chyba tylko pogratulować takiego spokoju,bo osobiście byłam w podobnej sytuacji i wygrały emocje.Po czterech miesiącach założyłam sprawę o alimenty,nie chciałam nawet słyszeć o polubownym dogadaniu się.Tułałam się po sądach.Żyłam w nerwach i sama nakręcałam tym wszystkim.Zabrało mi to kupę nerwów i przez pewien czas chęci do życia.Dziś po 7 latach od rozstania wiem,ze w takich sytuacjach nerwy to zły doradca i człowiek sam sobie tylko szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaswoja
zawsze wina jest z obu stron!!!!facet na darmo nie spierdolił od takiej baby,coś nie hallo musiało z nia być,jak nawet na dziecko nie chce placic od taka prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Napisało: "Ja nie wiem co jest z tym forum.Albo się tu wszystkich wyzywa,gnebi,albo doszukuje w ludziach jakiś dziwnych zachowań." Potem napisało: "osobiście byłam w podobnej sytuacji i wygrały emocje.Po czterech miesiącach założyłam sprawę o alimenty,nie chciałam nawet słyszeć o polubownym dogadaniu się.Tułałam się po sądach.Żyłam w nerwach i sama nakręcałam tym wszystkim.Zabrało mi to kupę nerwów i przez pewien czas chęci do życia." Czy tu trzeba doszukiwać się dziwnych zachowań? NIE! Od razu widać że to jest pojebane jak parkomat. (!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
A gdyby baba spierdoliła od niego i na dodatek zostawiła mu dziecko to kim by była?Kurwą,szmatą czy kobietą której mąż był nie hallo.I przez to chore przyzwolenie na niepłacenie jest jak jest.Za wszarz powinni brać po miesiącu niepłacenia i roboty publiczne.Krótko i zwięźle bezproblemowo by bulili ile trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
A ty byś sie tylko rozkraczła. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upojnaChwila
Chętnie wezme dziecko i sram na babe i nie chce od niej alimentów woooooon szmato!!!!!!!! ALE KTO MI JE DA??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Nikt matołku. Bo w życiu nikt nic nie daje. Chyba że doopy. A to już chyba dostałeś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upojnaChwila
no wlasnie nikt,więc niech sie szmaty ciesza ze maja dziecko przy sobie!!!!!!!!! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upojnaChwila
Kurwa na policje ,,do księdza niech idzie ,,ale najpierw sie wyspowiadać.. :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Przecież szmaty sie cieszą. A z ciebie to sie nawet śmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upojnaChwila
to ja sie smieje ze szmat heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Coś ci sie pomyliło. Ty sie śmiejesz ze szmatą. A nie ze szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efadrzizga
tylko jaja ,masz chyba problemy emocjonalne co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×