Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnaKropka

nie placi alimentow .sprawa dla policji?

Polecane posty

Gość czarnaKropka

ktos ma doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa_truskawka
Nie do policji, tylko do komornika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaKropka
to wiem,ale slyszalam tez o policji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko komornik
policja nie jest od ścigania alimenciarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaKropka
wiem.wiem. gdzies przeczytalam,ze mozna to zglosic ale zazwyczaj robi toFA jesli pobiera sie od nich alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SameJaja
Zgłosić można do DZIELNICOWEGO organisty. A ten - za niewielką opłatą - w czasie śpiewania HOSANNAAA.., HOSANNNAAA.. - myśli intensywnie : jakby tego niepłacącego jeszcze bardziej sponiewierać. I będzie to dla ciebie spora ulga - bo ktoś zacznie myśleć za ciebie, a ty bedziesz sobie mogła spokojnie być nadal podłym głupkiem (ale już troche mniej podłym - bo dzielnicowy organista przejmie trochę podłoty za ciebie). Uffff. Zrozumiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaKropka
daruj sobie. najbardziej podlym w tym wszystkim jest i bedzie ten rodzic,ktory nie ma ochoty dokladac sie do utrzymania wlasnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SameJaja
I tego sie trzymaj - i tak to przedstaw dzielnicowemu. Organiście oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnaKropka "najbardziej podlym w tym wszystkim jest i bedzie ten rodzic,ktory nie ma ochoty dokladac sie do utrzymania wlasnego dziecka." chyba nie ma ochoty dokłądać do przyjemności rodzica z którym zostało owo dziecko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaKropka
a moze raczej nie ma ochoty dokladac sie do przyjemnosci,ktora sam sobie zafundowal ,w koncu tak marzyl o dziecku...:-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... przecież one mają te dzieci za karę, dziecka jest dla nich kartą przetargową, a teraz szuka haka na ojca, gdzie tylko popadnie... ... przez takie jak wy, ojcowie niekiedy dobrzy ludzie i wykształceni popadają w alkoholizm, wychodzą z domu i do tego domu nie wracają - stają się bezdomnymi istotami i to wcale nie z powodu alkoholu ale z powodu waszej nienawiści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnaKropka a moze raczej nie ma ochoty dokladac sie do przyjemnosci,ktora sam sobie zafundowal ,w koncu tak marzyl o dziecku...:- ... żaden ojciec, który marzy o dziecku i który kocha dziecko nie zrobi czegoś takiego dziecku!!! Nie wierzę! Jeżeli nie chce płacić, to tylko ty jesteś tego głównym powodem!!! Chore mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwódka z 3 dzieci
Milanna - życzę Ci, abyś znalazła się w sytuacji samotnej matki. Jesteś złośliwą, stara prukwą! Niech Cię życie doświadczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwódka z 3 dzieci Milanna - życzę Ci, abyś znalazła się w sytuacji samotnej matki. Jesteś złośliwą, stara prukwą! Niech Cię życie doświadczy!!!! ... jest jedna nieopisana dokładnie zasada, zasada mówiąca o tym, nie życz drugiemu, co tobie nie miłe! Życząc milianie - sobie życzysz i zapewne życie Cię doświadczy. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaKropka
szok! a kiedy odmawia kupienia dziecku zywnosc czy czegokolwiek innego i nie chodzi tu o gotowke to tez wina matek? czy ty jestes nienormalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnaKropka szok! a kiedy odmawia kupienia dziecku zywnosc czy czegokolwiek innego i nie chodzi tu o gotowke to tez wina matek? czy ty jestes nienormalna? ... posłuchaj, dlaczego robisz z siebie sierotę? jesteś młodą i zdrową kobietę, to weź się do pracy na utrzymanie swoje i dziecka, a nie czekasz, aż co? aż ojciec dziecka ugotuje obiad dziecku, a ty go zjesz? Według mnie to ty jesteś nienormalna. Pisząc o sobie samotna matka powinnaś wiedzieć, że to tylko twoje zadanie, aby dziecku zapewnić byt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beata
beata04 czarnaKropka szok! a kiedy odmawia kupienia dziecku zywnosc czy czegokolwiek innego i nie chodzi tu o gotowke to tez wina matek? czy ty jestes nienormalna? ... posłuchaj, dlaczego robisz z siebie sierotę? jesteś młodą i zdrową kobietę, to weź się do pracy na utrzymanie swoje i dziecka, a nie czekasz, aż co? aż ojciec dziecka ugotuje obiad dziecku, a ty go zjesz? Według mnie to ty jesteś nienormalna. Pisząc o sobie samotna matka powinnaś wiedzieć, że to tylko twoje zadanie, aby dziecku zapewnić byt... ty podła hipokrytko!! ty śmiesz kogos pouczać?! ty która została sama z 2 dzieci i od państwa brała pieniądze bo chłop uciekł i nie płacił ?! Ty która zyła w konkubinacie i zatajała ten fakt!!Sama mając dzieci nie garnełas sie do pracy tylko wyciągałas do państwa swoja pazerną łapę. Jestes podłym i zakłamanym człowiekiem.Ciebie to dopiero mozna nazwac nienormalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Beata a twoja wina była w tym że twój pierwszy mąż spierdolił? Czy tylko inne są winne. Ty się tak samo weź za robotę a nie dom od mamusi a dzieci i te starsze i te młodsze utrzymywał kosztem swojej córki twój obecny mąż. Co patologiczna samotna mamusiu leniu śmierdzący co to w wieku pięćdziesiątki ma 20 lat realnej pracy. I ty mówisz komuś by się za robotę wziął. Mogłaś ty się za robotę wziąć a nie mieszkanie z mamusią i alimenty od państwa. Kobieta zadała pytanie co ma zrobić jak facet nie płaci na dziecko sama go sobie nie zrobiła. Być może nie ma tak dobrze jak ty i musi sama opłacać mieszkanie i choćby bardzo się starała na wszystko nie starczy. I to jest właśnie cała beata jej zdaniem alimenty tylko jej dzieciom przysługiwaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz skierować sprawę do prokuratury, ale jeżeli dziecko nie zyje w niedostatku, to nic nie zdziałasz. Natkniesz się za to na ludzi, którzy myślą, że chcesz alimenty, aby zrobić byłemu na złość i/lub jeździć za nie do spa. Moim zdaniem powinno się wprowadzic roboty przymusowe dla rodziców, za których alimenty płacąa podatnicy. Niech każdy zbierze dziennie 30 worków śmieci. Będzie przynajmniej czysto, a większość "tatuśków", którzy nie "mogą płacić" zaraz się opamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Messol popieram przymusowe roboty po co miasta płacą firmom sprzątającym zatrudnić całą rzesze nie mogących i zobaczyli byśmy ilu od ręki by kasę dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulkiulki Messol popieram przymusowe roboty po co miasta płacą firmom sprzątającym zatrudnić całą rzesze nie mogących i zobaczyli byśmy ilu od ręki by kasę dało. ... i zatrudnić ulkiulki - ona jako pionierka pójdzie z workiem sprzątać na przykład las bowiem żadna praca nie hańbi, ulkiulki która żeruje na swoim ex i next, i się wymądrza na forum jaka to ona jest ok!!! a krzyczy najgłośniej, na każdym temacie, jak tatusia udupić i ile z niego ściągnąć, a jaka zorientowana jest w przepisach, bo sama na sobie wszystko wypróbowała, i chłop jeden i drugi olał roszczeniową i pożądaną babę, jaką jest ulkiulki, która de facto sama nic nie robi, tylko krzyczy na forum, a mnie sobie upodobała, bo ja ta druga żona jestem i jej to nie pasi, a na dokładkę mam dzieciaki z drugiego związku - tym bardziej jej nie pasi!! I nie popieram córki mojego męża z pierwszego małżeństwa, że traktuje ojca jak bankomat - nie chcąc z ojcem kontaktu od lat... bo po co tatuś będzie ją umoralniał jej i ulkiulki się tylko należy... .... a ja wam powiem, tyle waszego, co sobie tutaj pokrzyczycie i nic więcej, życie jest takie a nie inne... i ok... ale przez te życie trzeba przejść uczciwie... i przyjdzie wam kiedyś te pieniądze oddać tatusiom, które nieuczciwie zabrałyście, jak nie w formie fizycznej to innej, w przyrodzie bowiem nic nie ginie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Pracuje krętaczko sześć dni w tygodniu zarabiam jakieś 2500 i nie muszę nikomu niczego zabierać i kręcić bo i po co. Nigdy nie siedziałam w domu na garnuszku mamusi a alimenty są zasądzone po to by dzieci miały co jeść. To co ty piszesz mam gdzieś bo już dawno wszyscy wiedzą że to tylko nienawiść do pasierbicy. Jeśli nie rozumiesz że dzieci innych też mają prawo do alimentów jak twoje to sorry ale twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Znowu jakaś schizofrenia. Nie zdawałem sobie sprawy ,że moim ukochanym kraju jest taka epidemia .... Ulkiulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie płaci to raczej on nie chciał i nie chce tego dziecka a baba postanowiła postawic na swoim i wszystkich uszczęśliwić na siłę rodząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
beata04 .... a ja wam powiem, tyle waszego, co sobie tutaj pokrzyczycie i nic więcej, życie jest takie a nie inne... i ok... ale przez te życie trzeba przejść uczciwie... i przyjdzie wam kiedyś te pieniądze oddać tatusiom, które nieuczciwie zabrałyście, jak nie w formie fizycznej to innej, w przyrodzie bowiem nic nie ginie dokładnie,ty za swoja nieuczciwość musisz oddawać pasierbicy ale na alimenty od niej bym nie liczył..najpierw trzeba będzie sprzedać dom...i jak zostaniecie gołodupcami to alimenty na was będą płaciły wszystkie wasze dzieci.Pasierbica póki co może spać spokojnie ty i twój mąż macie stałe źródło dochodu a w tle jest co sprzedać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""""" zZ Zniecierpliwiony beata04 .... a ja wam powiem, tyle waszego, co sobie tutaj pokrzyczycie i nic więcej, życie jest takie a nie inne... i ok... ale przez te życie trzeba przejść uczciwie... i przyjdzie wam kiedyś te pieniądze oddać tatusiom, które nieuczciwie zabrałyście, jak nie w formie fizycznej to innej, w przyrodzie bowiem nic nie ginie dokładnie,ty za swoja nieuczciwość musisz oddawać pasierbicy ale na alimenty od niej bym nie liczył..najpierw trzeba będzie sprzedać dom...i jak zostaniecie gołodupcami to alimenty na was będą płaciły wszystkie wasze dzieci.Pasierbica póki co może spać spokojnie ty i twój mąż macie stałe źródło dochodu a w tle jest co sprzedać """"" I znowu socjopatka. To jest podszyw a nie moje zdanie. Już socjopata nie wie co ma zrobić...tak się to biedne stworzenie pogubiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Skoro nie płaci to raczej on nie chciał i nie chce tego dziecka a baba postanowiła postawic na swoim i wszystkich uszczęśliwić na siłę rodząc" Moja koleżanka chciała usunąć ciążę, ale facet przekonał ja, żeby tego nie robiła. Po 2 latach się zwinął, znalazł inną, zrobił jej dziecko i wszelki słuch o nim zaginął. Schematy myślowe rzadko kiedy się sprawdzają, lepiej posługiwać się własnym rozumem niż gotowymi rozwiązaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×