Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla mama 272727272

butelka,smoczek do picia, smoczek uspokojający - mycie,pierwsze użycie. pytanko

Polecane posty

Gość przyszla mama 272727272

czy butelkę,smoczek do picia i smoczek uspokajający się sterylizuje (jeśli tak, to jaki czas?) czy tylko polewa wrzątkiem? będę wdzięczna za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajdollek
ja chwile gotowałam, jak był starszy to wrzątkiem zalewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sterylizuje czy polewa wrzatkiem... Jeden kij, bo czy wrzucisz do sterylizatora czy polejesz wrzatkiem to sterylizujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama 272727272
tak, ale chodzi mi o to, że sterylizacja czy tam gotowanie trwa (zależy jak podają źródła) 5-10min, a polanie wrzątkiem, to polanie wrzątkiem, kilka sekund i tak np. na łańcuszku do smoczka czy etui z tworzywa jest napisane, żeby dokładnie umyć i tylko polać wrzątkiem, a na butelce avent jest napisane, żeby sterylizować 5min...natomiast nie wiem co z silikonowymi częściami, takimi jak smoczek do picia czy uspokajający, stąd moje pytanie, nie chcę ich uszkodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uszkodzisz. Ja wszystko wrzucam kilka razy dziennie do stery;izatora bo mam dosyc poparzonych paluchów, ktore nieopatrznie polewalam wrzatkiem... smoczki uspokajacze tez sterylizyje i nic im nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama 272727272
ok, dzięki arszenika:) to moje pierwsze dziecko, które za 2tyg ma przyjść na świat i codziennie siedzę na kafe i się dopytuję o różne rzeczy, bo się boję, że czegoś nie będę wiedziała, że coś zrobię źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajdollek
suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama 272727272
kto taki?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×