Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olafia

Szukam Dj i wodzireja na wesele- okolice Raciborza!!!

Polecane posty

Gość Olafia

Poszukuję dobrego Dj i wodzireja na wesele (ew. zespół). Chodzi mi o profesjonalistę, który zabawi starszych i młodych, ma dobry sprzęt i fachowe podejście do prowadzenia imprez weselnych. Docenię też poczucie humoru, dobry kontakt z weselnikami, niebanalne zabawy weselne...piszcie jeżeli macie kogoś sprawdzonego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
może się przyda: Profesjonalna oprawa imprez: wesela, jubileusze, studniówki, komersy, dancingi, biesiady, festyny oraz imprezy firmowe. Bogaty repertuar muzyczny (płytoteka sięgająca lat '60 po najnowsze propozycje lansowane przez rozgłośnie radiowe), zabawy na wysokim poziomie. Nagłośnienie HK & Proel, oświetlenie LED. Kontakt tel. 504 128 955 e-mail: biuro@oprawaimprez.pl Ja miałam zespół + foto-video: www.fotomuz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmet11
Wita Państwa Mr.Gandalf- dee jay, wodzirej, muzyk (gitarzysta,wokalista) Oferuję Państwu oprawę muzyczną Waszej imprezy, profesjonalnie i tanio. Prezentuję muzykę mechaniczną oraz wykonywaną na żywo, co jest rzadkością i dodaje kolorytu imprezie oraz stanowi pewną niespodziankę dla Państwa gości. Po więcej informacji zapraszam na moją stronę internetową. Tam też kilka coverów w moim wykonaniu. www.mrgandalf.yoyo.pl lub www.mrgandalf.cba.pl tel. 511 820 300 e-mail: darmuz.gandalf@gmail.com Pozdrawiam Mr.Gandalf Darek Podbielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjljk
Ja bym dj nie polecała. U kuzynki był i niezbyt mi sie podobało. Dlatego wybrałam zespół. Cena mniej więcej ta sama a lepiej było. U mnie grała grupa rytm z rybnika. Płaciłam 1500 zł to jeszcze nie jest dużo. A było fajnie i młodzi i starsi się pobawili, a zabawy były nowe nie jakies oklepane w stylu teraz biegą konie, potem dzieci itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj fisz
Sprawdzony dj z Warszawy - kontakt tylko tel. 531 962 231.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwuszon
A ja miałam fajnego DJ-a na weselu. podaję namiar na stronę, może się przyda www.djbuli.xwp.pl Prowadzi wesele i fajnie gra. I cenowo w granicach rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
wejdź na www.djraff.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Jeff IBS
Szanowni Państwo, w odpowiedzi na Państwa ogłoszenie, jako manager dj Jeff IBS informuję, iż wskazany termin jest w naszej ofercie dostępny i zgłaszamy chęć poprowadzenia uroczystości dla Państwa. DJ którego reprezentuję jest ceniony w środowisku artystycznym, telewizyjnym ( aktorzy, tancerze), prawniczym, biznesowym jak również wśród osób prywatnych podczas wszelkich bankietów, imprez, uroczystości w plenerze bądź lokalach zamkniętych gdzie zapewnia oprawę muzyczną która zwykle jest dostosowana do tematyki przyjęcia, a tym samym odzwierciedla klimat jaki życzą sobie klienci. Wszelkie szczegóły przyjęcia dotyczące muzyki są skrupulatnie omawianie z klientami. Dj nie jest promowany komercyjnie, wszelkie zlecenia opierają się na zaufaniu jakim darzą nas klienci a które zbudowane zostało poprzez zadowolenie dlatego zlecenia są przyjmowane na zasadzie polecenia. Wszelkie informacje proszę kierować na nr tel 531 962 231 w godzinach dla Państwa dogodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam!!!!!
www.arecnowak.pl Polecam na wesle super dj-ów oraz cały zakres usług - Super muzyka- ustalona zgodnie z wymogami klienta, dopasowana do charakteru przyjęcia i gości - Dekoracja świetlana -kolorowe oswietlenie led na sali i nie tylko, cięzki dym, mgła, multimedia, projekcje - Nagłośnienie - najlepszej klasy sprzęt dopasowany do ilości osób oraz gabarytów sali Pozdrawiam, życzę spokojnych przygotowań oraz zabawy do białego rana! Arkadiusz Nowak tel. 608-330-869 mail. biuro@arecnowak.plwww.arecnowak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ MASTI NA WESELE
Usługi DJ-skie Wesela,Imprezy Okolicznościowe itp. Pełna oprawa muzyczna jako Dj wraz z jednoczesnym prowadzeniem przyjęć jako prezenter i wodzirej. Z ogromną przyjemnością poprowadzę Państwa Wesele i postaram się aby ten najważniejszy dzień w życiu był tym niezapomnianym i najszczęśliwszym. To bedzie Wasz wieczór, a ja dołoże wszelkich starań aby stał sie cudownym przeżyciem Potrafie sie dostosowac do każdych wymogów klienta. Gram muzyke wszelkiego rodzaju a także wybrana przez Państwa Specjalizuję się w oprawie muzycznej i oświetleniowej oraz w prowadzeniu imprez typu: - Wesele\Poprawiny - Imprezy Integracyjne i okolicznościowe - Studniówki i 18-ki - Bale sylwestrowe - Bale karnawałowe - Bankiety Moje atuty to: - wieloletnie doświadczenie, pasja muzyczna - bardzo duża znajomość trendów i gatunków muzycznych - bogata płytoteka - markowy sprzęt (konsola dj-ska, nagłośnienie,oświetlenie) - indywidualne podejście do każdego klienta dopasowane w 100% do jego potrzeb - elastyczna oferta cenowa - pracuje z mikrofonem na życzenie wszelkiego rodzaju konkursy, zabawy, karaoke, oczepiny itp. Szczegóły: Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Proponuje spotkanie na którym porozmawiamy i uzgodnimy Państwa oczekiwania. Utrzymujemy stały kontakt do dnia ślubu. Uwaga:Aktualnie cena promocyjna. Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie , proszę o kontakt: 783-830-424 Dj. Masti http://masti.beepworld.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajmuje się oprawą muzyczną wesel imprez okolicznościowych Posiadam profesjonalne nagłośnienie - oświetlenie - efekty teren działania to :Katowice,Częstochowa,Rybnik,Racibórz,Opole,Kędzierzyn K. itd dojadę w każde miejsce www.mariodj.pl tel.605-544-248

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kuKu to ja.
no tak w okolicach Raciborza nie ma dobrch kapel, tylko puszczacze mp3 funkcjonują :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja bralam slub we wrzesniu 2012 roku i moge Ci polecic DJ MASTI u mnie prowadzil wesele i bylo super duzo gosci bylo do samego rana . Podaje ci stronke jego tam sa wszystkie namiary: www.masti.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolo i Miki
Polecamy sie gramy w całej Polsce www.caponeband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA WOJTEK
Witam my mieliśmy wesele w tym roku w czerwcu i śmiało polecamy P.Mariusza poprowadził nasze wesele rewelacyjnie ,muzyka ,humor ,zabawy na wysokim poziomie www.mariodj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novaq
Polecam: DJ nova-Q - doskonały repertuar obejmujący największe hity wszystkich gatunków muzycznych (wybór należy do Was) - wsparcie merytoryczne i pomoc w doborze repertuaru oraz innych atrakcji - prowadzenie imprezy ze smakiem, klasą i humorem - profesjonalne nowoczesne nagłośnienie - efektowne oświetlenie - efekty specjalne: lasery, wytwornica dymu - rozwiązania multimedialne (projektor, ekran 170x170cm) - profesjonalne i indywidualne podejście do KAŻDEGO zlecenia - oprawę muzyczną imprez również w tygodniu (nie tylko weekendy) Facebook - wystarczy wpisać - DJ nova-Q tel: 724-206-000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sprawdzić tę ofertę Http://www.djdami.pl/ Profesjonalna oprawa muzyczna, dekoracje led i 14 lat doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stavisky
nie bierz żadnego dja,to wyrzucone pieniądze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Światkowa
Byliśmy na weselu w Złotej iglicy gdzie grał Dj.Mario było super tel.782-461-442 Polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj zachar
Witam, jestem dj z dużym doświadczenie zawodowym. Posiadam profesjonalny sprzęt muzyczny jak i nietuzinkowe oświetlenie, które nadaje imprezie niezapomnianych doznań. Gram na wielu weselach, prowadzę konkursy i zabawy. Oczywiście cały harmonogram imprezy ustalam z klientem. Posiadam także potężna bazę muzyczna co skutkuje, że każda impreza prowadzona przeze mnie jest udana. posiadam także konto na portalu społecznościowym, gdzie można obejrzeć sprzęt jakim dysponuje jak i obejrzeć filmy z imprez. Zapraszam kontakt przez tel 665539315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowo polecam
polecam Mariusza Kozłowskiego , świetny wodzirej, dj, organizator koncertów, radiowiec i przesympatyczny człowiek. tel. 792 130 274, strona - www.mariuszkozlowski.com. Mam nadzieję, że nie będzie miał za złe że za plecami go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj David
witam jestem dj robie własne utwory i grałem na bardzo durzych imprezach jeśli jesteście państwo zinteresowani proszę o kontakt na nr tel.790412384

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.djwesele24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango12342
Koniecznie zobacz stronę www.djdowynajecia.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim :) Ostatnio podczas przedślubnych poszukiwń trafiłam na serwis http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Katowice/Zespol-DJ/ , mają bardzo fajną bazę z ogłoszeniami, które przede wszystkim są aktualne co sie rzadko zdarza na portalach tego typu! Polecam w każdym razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do DJ, ja mialam sale w Chorzowie - http://www.rcc.pl/ i oni mi organizowali od razu DJ i cała oprawe muzyczną. Moze popytaj tych od kórych wynajmujesz salę czy nie podpowiedza czegoś. Powinni mieć jakies porzadne namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym poleciła Macieja Wilkanowskiego, bardzo sympatyczny, ale jednocześnie ogarnięty człowiek, bardzo elastyczny dostosowuje się do gustu Państwa Młodych :) http://www.djmw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość menager
Specjalizujemy się w weselach, dancingach, zabawach karnawałowych itp. 14 lat doświadczenia gwarantuje dobrą zabawę. Impreza z nami to podróż muzyczna od lat 70-tych do czasów obecnych (repertuar do ustalenia). jesteśmy otwarci na sugestie klienta. Mamy własny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Nasz DJ zadba o dobrą muzykę, a wodzirej o to aby zabawy przez nas prowadzone były na odpowiednim poziomie. Zapraszam na stronę internetową: www.djbuli.dl.pl tam znajdują się wszelkie informacje aby się z nami skontaktować. ZAPRASZAMY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deenjoymusic dj na wesele
dj na wesele to tylko z Deenjoymusic.pl Nasze usługi są zawsze bardzo zindywidualizowane, aby stworzyć wydarzenie dostosowane do Ciebie. Niezależnie od tego czy poszukujesz dj-a na wesele, bankiet, przyjęcie okolicznościowe, event firmowy, szkolny, czy klubowy, zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, rzetelność i fachowe doradztwo. Pozdrawiam dj na wesele racibórz, dj na wesele, dj na wesele na śląsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×