Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamusia2009

Jaki rozmiar noszą Wasze dzieci?

Polecane posty

Gość nooooooooooooooooo
Ubranka-na 5, 6 lat. Buty-rozmiar 9-10. Corka ma 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njbnkjcnbjk
córka 3,5l. ubrania - rozmiar 110 buty - rozmiar 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja córa ma 3 latka i 4 miesiące i nosi na 110 (5-6 lat) i właśnie stad pytanie, bo jest na 95 centylu.. ale widzę, że dzieci są wysokie :) buty 26-27, zależy od marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jest malutki. We wrześniu kończy 4 lata nosi 98-104 i buty 26-27. Córka ma skończone 5 lat i nosi 116 i butki 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma 110 cm, ubranka zalezy od firmy, głównie 110/116, ale czasem i na 104 sa dobre, ma tez spodnie na 122. buty 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma 3,5 roku. Ubrania na 104, chociaż w pasie jest szczuplutka i mieści się w 92/98 (spódniczki, spodenki) Buty 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niższa od mojej jednak. Tak się własnie dowiaduję, bo od września idzie do przedszkola. A w ogóle to w piaskownicy wszystkie mamy mi mówią, że mala wygląda na 4 lata i się orientuję ;) A wasze dzieci posyłacie do przedszkola (3 latki)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja chodzi do przedszkola, poszła jak miała 2 lata 9 msc. A ile ma wzrostu Twoja córa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkotka uk
moja ma 2 laa i 4 miesiace a ubranka kupuje na 110 najczesciej, ewentualnie spodnie na 104. Buty nosi 25-26 ale ona jest duzo wyzsza od rowiesnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilunnka
moja jest chudzinka ma 3 lata i 3 miesiace i wazy 14kg. Spodnie wisza na niej.Ciezko mi jest kupic uberania ze bede idealnie dopasowane. Buty 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkotka uk
do wilunnka a ile ma wzrotu Twoja coreczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia49
4 lata i 2 miesiące 98-110 buty 25-26 waga 13kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkotka a z jakim wzrostem mała się urodziła? Moja miała 61 cm i wszyscy mówili że taka wysoka będzie, jest raczej pośrodku, chociaż ja jestem wysoka - 174 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma ok. 105, nosi na 110, rzadziej na 116. Waży 17 kg. Na 110 już rok temu nosiła bluzeczki. W każdym razie na 104 sa jej juz za małe. No mi rok temu nie chcieli jej przyjąć do przedszkola, ale teraz idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkotka uk
scartett wlasnie najlepsze jest to ze urodzila sie z normalnym wzrostem bo 54 cm ale w przeciagu niecalego tygodnia urosla 10 cm tak ze nie zdazylam zalozyc ubranek drugi raz :) Ale za to sporo wazyla bo prawie 4 kg i teraz idzie w swoim przedziale centylowym. Ja mam 176 cm a maz 178 wiec nie jest jakis szczegolnie wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh mój mąż też ma 178 więc jak na faceta to tak średnio :P Moja ważyła 3800, za to na roczek tylko 9400 :) Widać każde dziecko rośnie w swoim tempie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilunnka
ostatnio mieerzylam i ma 99cm. bluzki pasuja ale ciezko mi dopasowac np. spodnie. Ostatnio kupilam jej spodenki rozmiar 98 w pasie ok ale w udach za szeerokie. Ciezko mi dopasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, każde rośnie w swoim tempie, moja mała niestety za szybko i ma bóle wzrostowe i krew jej leci z noska... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam problem ze spodniami - wszystkie dżinsy (szczególnie rurki) koszmarnie na małej wiszą, a jeśli już jakieś są dobre w pasie, to znów dużo przykrótkie. Nawet głupie legginsy bawełniane babcia jej zwęża na maszynie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byłaś z tym gdzieś? Nie znam się, ale takie gwałtowne skoki chyba są niezdrowe? W każdym razie niedobrze, że mała ma z tego powodu jakieś dolegliwości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale bóle wzrostowe niby miną. Chciałam znaleźć na to jakiś sposób, ale póki co daję doraźnie nurofen.Byłam kiedyś u lekarki (tfu! co za lekarka z niej, skoro muszę gówniarze mowić, co małej jest i co ma przepisać! taka dobra odeszła niestety) i to było przy okazji z lekkiego podziębienia. Mówię, że od roku budzi się w nocy po większym wysiłku i płacze na kolanka, OD ROKU, a ona do mnie, że mam przyjść jak małej przejdzie katar, bo bóle kolan mogą być od PRZEZIĘBIENIA, a na bóle nie wie co poradzić, jeżeli sa jednak wzrostowe oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm z tego co wyczytałam, to możesz to sprawdzić badając dziecku poziom fosfatazy zasadowej w surowicy krwi. Przy bólach tego typu jest on zazwyczaj znacznie podwyższony. A poza tym, to rzeczywiście musicie to przeczekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×