Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bratowa -najlepsza .

Koszmarna bratowa-jak radzić sobie z jej "NAJ" ?

Polecane posty

ale ty masz nasrane..lecz sie kobieto pewnie wszystkimi manipuluje- tylko ty to dostrzegasz jak okreslasz swojego brata inzyniera, droga pielegniarko? zakochany glupek? dziwisz sie, ze stara sie ograniczyc kontakt z toba? myslisz, ze nie widac, ze zionie od ciebie jadem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bratowa -najlepsza .
Inwestuję w córki ,dbam o to ,by miały fajne,modne ciuchy ,by dobrze wyglądały i dobrze sie czuły.Mają 11 i13 lat,wiec to dla nich teraz ważne. Jest mi szkoda,ze ona burzy nasze rodzinne relacje,wprowadza zamęt,ze jest taka idealna,aż nieprawdziwa. Zawsze chciałam taka być ,jej sie to udaje. Tylko ,ze ona ma dobrego męża.Wpatrzonego w nią jak w obraz .On nie widzi jej wad ,nie widzi złożoności jej charakteru.Nie widzi ,jak wykorzystuje naszą rodzinę,jak niszczy emocjonalnie.Matka czuje się gorsza,że nie chce zostawić jej z wnukiem,skarzy mi sie na boku ale ją tłumaczy ,ze mloda,ze pierwsze dziecko ,ze sama wszystko chce. Mimo to ,czuje sie niedowartościowana. Jest jej zle z tym a nie powie gówniarze,by jej nie urazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_prawda
Ile masz lat? Masz jakies pasje? Poswiecasz sobie czas? Dbasz o siebie? Dogadzasz sobie czasem kupując jakieś miłe drobiazgi? Ubierasz sie modnie? Ćwiczysz? Jeśli nie to zacznij, dowartościuj się trochę, odpuść tej dziewczynie. Co innego gdyby ona tylko zajmowała się sobą i swoim wyglądem, nie pracowala, nie sprzatala, nie zajmowala sie dzieckiem tylko ciagnela kase od owego inzyniera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadieeeelena
nie no daj spokoj nie mzoe byc taka idelana a z wyglady jaka jest ? ;adne wlosy ? pomalowane paznokcie u rak i u stop zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bratowa -najlepsza .
mój brat zawsze miał skłonnosć do niewłaściwych kobiet. Poznając Olkę miał 30 lat - najwyższy czas,by sie ustabilizować .Dziewczyna 10 lat od niego młodsza,sam przyznawał w rozmowach ze mną, myślał,że to przelotna znajomość ,że taka gorąca dwudziestka na jakiś czas.Ale cóż...zakochał się.Jak sie zakochał chciał ja prędko wziać za żonę, bo przecie mogłaby mu uciec.Ale ona nie była głupia.Weszła w olbrzymie mieeszkanie w centrum, w majątek - bo starszy facet gwarantuje,ze jest już "ustawiony" .Nie była na tyle głupia by z tego obsypywania drogimi prezentami i wyjazdów zagranicznych zrezygnować .Wyszła za niego ,w niedługim czasie dziecko ,bo on już swoje lata miał ,choć ona długo nie chciała tego dziecka,bo młoda,bo studia,bo kariera. Obiecał,ze zrobi wszystko by tylko była szczęśliwa,że będzie tak jak ona chce,że zarobi na to ,ze zadba ,że niczego jej nie zabraknie .I urodziła - mały jest cudny,jest sliczny,rezolutny -zabawny,jak dziecko. Modna mam i jej modne dziecko ,od stóp do głó oryginalne,w pięknym wózku ,takie +100 dla lansu. I została .A mój brat mimo tytułu inżyniera,jest tylko głupkiem.Bo godzi sie na to wszystko .Na całą tą jej SZOPKĘ.On b zawsze spokojny,doamtor ,grzeczny. Ona jest jego przeciwieństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbym miała isc
na grilla do takiej osoby jak ty to bym wolała w kopalni rypac , ty naprawdę myślisz że ona z mężem nie widzą tego jak jej nienawidzisz i wszystkiego zazdrościsz ? Tego się nie da ukryc chocbyś byla najlepszą aktorką na świecie , tu nie ona jest problemem a tylko i wyłącznie ty i to nad tym przede wszystkim powinnas się zastanowic bo tej jad w końcu cię zniszczy od środka , to nie ona jest toksyczną osobą tylko ty i nie dziw się jak ludzię zaczną cię omijac szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęczek drutu
żal mi Ciebie, autorko. musisz być bardzo nieszczęśliwa, niespełniona i zakompleksiona skoro tak bardzo Ci przeszkadza, że ktoś inny jest szczęśliwy. skoro Twój brat jest zadowolony i dobrze mu z żoną, to co Cię to obchodzi jaka ona jest? mieszkasz z nią? śpisz z nią? zmusza Cię ktoś, żebyś się z nią spotykała? założę się, że wszystko być oddała, żeby być taka jak ona. jesteś po prostu zazdrosna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wołajcie Noxelie
kto kasuje posty? modka 😡??!!!!!! Powiem tak, jestes chora na bratowa, jej się wszytsko udaje, ma prace dziecko, dobry gust smak wszyscy ja lubia i doskonale sobie radzi w życiu, ma an wszystsko czas a ty jej zadroscisz! Bo dupe byś dała sobie obciąć zeby być nią! Odczep sie od niej! skad wiesz jak pracuje, jak studiuje? Jakim prawem ją szkalujesz że za piekne oczy? zal mi cie, zajmij się sobą, umyj się ogól kup modny ciuch a zaraz poczujesz się lepiej a nie siedzisz i narzekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadieeeelena
a jak wyglada ta laska opisz ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj jej fote
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęczek drutu
a nie przyszła Ci do głowy taka prosta myśl, że bratowa po prostu kocha Twojego brata i są razem szczęśliwi? jak bardzo trzeba być ograniczonym, żeby myśleć, że jak dziewczyna wychodzi za mąż za starszego faceta, to znaczy, że leci tylko na jego kasę. z Twoją bratową jest wszystko w porządku - młoda, ładna, zadbana kobieta, a przy tym szczęśliwa żona i matka. TO TY MASZ PROBLEM, A NIE ONA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj ona sie na niczym nie zna, brat inzynier jest glupkiem... widzac ze najmadrzejsza jestes ty mam pomysl- wskocz ty w ten marketing- pokaz jej jak to sie robi- zagniesz ja, bedziesz miala wiecej kasy i czasu..wszyscy beda cie podziwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_prawda
Piszesz jak stara zgorzkniała baba. No widzisz, gdyby Twoj brat dał jej szanse pojść spokojnie na studia wykrztałcić się to by pózniej sama mogła na siebie zarabiać. A tak chciał ją zatrzymać na dziecko obiecując pomoc finansową więc to Twoj brat jest głupkiem a nie ona. Zeżre Cie to kiedyś. Szkoda Twojej energii i nerwów. I tak tego nie zmienisz. Zrób coś dla siebie zajmij sie swoim zyciem a nie zyciem innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bratowa -najlepsza .
Jest mi żal brata,który męczy się z tą "perfekcyjną panią domu" i jest mi żal siebie, bo od niej też ciaglę słyszę chodż ze mną na fitness, to tylko godzina a poprawa nastroju gwarantowana, przyjdz zrobię Ci paznokcie,uśmiechnij się w końcu. To pouczanie mnie wkurza.Wkurza mnie też jej zmienność. Dobra jest aż do czasu jak nie wydrze ryja. Kiedys byliśmy u rodziców na działce ,brat i mąż oglądali jakis mecz, ,piwo,grill Nagle ona wpadła "To juz ostanie piwo ,Michaś -wiecej nie pijesz" on grzecznie "dobrze i sięgają po kolejne" Jak wydarła ryja, to aż Adaś się obudził "Co ty kurwa,idiotkę ze mnie robisz? Jak mówie,ze jeziemy do domu,to jedziemy" Podeszła do wózka , wzięła na ręce małego i mówi do brataspokojnie "widzisz co narobiłeś" Tamten zebrał co swoje, złożył wózek ,pożgnał się i grzecznie pomaszerował do samochodu. Tak jest zawsze. Ona mówi idziemy - on idzie,ona mówi - siedzimy,on siedzi. Koszmarna baba pod tym względem.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1991
ppopeiram safa-gra prawde mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona się nie stara być najlepsza. Po prostu kobieta JEST świetna we wszystkim. Zawdzięcza to dobrym genom i swojej własnej ciężkiej pracy. A taki zazdrosny pasztet jak ty zwyczajnie zazdrości i jak znam życie, to ją idealizuje. Boli cię to, że jest lepsza, nie? :P I bardzo dobrze, takim jak ty powinno się robić na złość. Nawet spotkania z koleżankami raz w tygodniu ci przeszkadzają. Chora jesteś? :O Wszystko o niej wiesz, znasz nawet takie szczegóły. Masz obsesję? Jesteś lesbijką i się w niej podkochujesz? Masz aż tak nudne życie, że żyjesz jednocześnie też jej życiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1991
ej ale odpisuj ez nam bo my piszemy rade a Ty piszesz swoje no wiec to sesnsu nie ma skoro tak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbym miała isc
nudna juz jesteś , bla bla bla w koło macieju o jednym , a pisz sobie , upusc trochę jadu z siebie może bedziesz bardziej znośna dla otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziw nad dziwy, spiecia maja czasem? wyrazny dowod na to ze jest potworem w ludzkiej skorze opowiedz lepiej jak pieknie wyglada twoje zycie z twoim starym droga autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_prawda
"Jest mi żal brata,który męczy się z tą "perfekcyjną panią domu" i jest mi żal siebie, bo od niej też ciaglę słyszę chodż ze mną na fitness, to tylko godzina a poprawa nastroju gwarantowana, przyjdz zrobię Ci paznokcie,uśmiechnij się w końcu." Przecież on się z nią nie męczy tylko ty się męczysz bo jest fajną babką, którą ty nie jesteś. To rusz wkonću du i idz na ten fitness zrob cos ze sobą. Ja sie poddaje. Kobito masz ograniczone myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jest mi żal siebie, bo od niej też ciaglę słyszę chodż ze mną na fitness, to tylko godzina a poprawa nastroju gwarantowana, przyjdz zrobię Ci paznokcie,uśmiechnij się w końcu." no rzeczywiscie, podle z jej strony podziwiam cierpliwosc tej kobiety i jej dobra wole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1991
a ona jest starsza czy mlodsza od Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1991
a Ty szafa-gra robisz paznokcie?? u stop czy u rak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bratowa -najlepsza .
Chciał mieć ja na siłę, więc teraz ma. Nie skarży sie, bo to nie w jego stylu.On taki był zawsze.Mówi ,że niczego mu nie brakuje,spełniło się jego marzenie,piękna ,mądra żona, dziecko ,rodzina. Ale tak naprawdę widać ,że go wykorzystuje. Wykorzystuje jego miłos ć ,jego pragnienie realizacji marzeń .Koledzy zazdroszczą mu żony -przebojowej. On zazdrosci spokoju. To jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie napadam, tłumaczę....
bratowo, faktycznie wyżal się tutaj, pisz, pisz i pisz. Ja tez odpuszczam, z tobą nie ma rozmowy. Trochę cię rozumiem, taki chodzący przykład w rodzinie może drażnić. Nastawiłaś się do niej źle to i w każdym jej geście zauważysz manipulanctwo i fałsz. Wylej z siebie co tam masz bo rozmowa z tobą żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_prawda
Najpierw piszesz, że zal Ci brata, który męczy się z nią, a teraz piszesz, że sam tego chciał wiec chyba jest szczesliwy, a meczysz sie ty z zazdroscia. Każdy facet chce mieć taką dumę Jesteś szczęśliwa w życiu? Układa Ci się z mężem? Czujesz się atrakcyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się zastanawiam gdzie jest ten jej jad, ta podłość i dwulicowość, o której tyle piszesz? Jest podła, bo jest młoda, ma pracę, jest niezłą matką i umie zadbać o siebie i dom? Jest podła, bo ma udane życie seksualne? Jest podła, bo tak jak 95% matek sama chce się opiekować dzieckiem? Bo dobrze wygląda? Gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×