Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rozsan

Mokry kaszel u 4,5 miesięcznego dziecka...

Polecane posty

Witam, przedwczoraj mój synek dostał mokrego kaszlu...nie ma gorączki, nie ma katarku, szmerków w klatce piersiowej...tylko ten kaszel. do lekarza jesteśmy dopiero zapisani na poniedziałek, na razie go oklepuję i smaruję piersiątka olejkiem kamforowym. I tu moje pytanie czy któraś mama tak miała??? co stosował? nie mieszkamy w Polsce więc pójście do apteki po syropek nie wchodzi w gre..tu są tylko na receptę. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam że mały nie jest również markotny, zachowuje się całkowicie jak bu mu nic nie dolegał, Bardzo proszę o wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASEFRTGYHJUIO
Mam nadzieje,ze nie stosowałas zwykłego oleku kamforowego tylko jakiegos specjalnego preparatu. A nie zaczał zabkowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASEFRTGYHJUIO
i mam nadzieje,ze nie mieszkasz w uk bo tam lekarze sa beznadziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olejek specjalny do tego przeznaczony, a zabkuje od pół miesiaca 2 zabki juz sa wielkie a nastepne ida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otrzasnij sie, dziwczyno
Gdzie mieszkasz, bo w UK normalnie w Bootsie i w kazdej drogerii kupisz syrop na kaszel. Lekarz, jesli dziecko nie goraczkuje i nie ma nic na oskrzelach i plucach, nic ci nie zapisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w Szwecji, gdyby była możliwość kupna syropku bez recepty to już dawno bym go miała, niestety tutaj takie rzeczy tylko na recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliiiiiś
przy mokrym kaszlu nie stosuje sie masci rozgrzewajacych na piersi bo one wzmagaja kaszel!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×