Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KAMILWWW

jak mam ja zdobyc

Polecane posty

tak prosto z mostu???chociaż w sumie masz rację ....nie będzie tego przeciagała tylko odrazu da ci kosza;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smokowirówka
wykorzystaj patent na kasztana. Rzuć jej kasztan pod nogi a kiedy ona skieruje wzrok na niego szybko go podnieś i spytaj " hej piekna czy to twój kasztan" POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etewhwjh
Skoro jest zajęta to na chuj się wpierdalasz. Nawet jej nie znasz, tylko ci się podoba. Koleś co z nią jest przykładowo walczył o nią z dwa miechy a ty myślisz, że ona nagle po 2 dniach bedzie z tobą a tamtego zostawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudenkaa23
A w ogóle jesteś ładniejszy od jej chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieje się bo mam wiernego partnera .....napewno nie poleciałby na laskę , która oznajmiła mu , że się jej podoba ......i nagle rzuca mnie , wybierając ją.... serio oczekujesz naprawdę dużo , będziesz rozczarowany......podejdz do tego z dystansem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę , że tak ....daj sobie trochę czasu , może się rozstaną ...wtedy spróbuj, co ma być to będzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie nie spieszy na hura pewnie ja gdzies spotkam bo niedleko mieszkam moze sie trafi jakas wspolna impreza mamy wspolnych znajomych po prostu jakos to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×