Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raczej za mała ?

można kąpać 10,5 miesięczne niemowlę w basenie na dworze ?

Polecane posty

Gość raczej za mała ?

córa nie długo skończy 11 miesięcy i wczoraj widziałam że są w biedronce baseny :) i zastanawiam się nad kupnem go dla córki czy raczej jest jeszcze za mała ? córka sama siedzi raczkuje i stoi w łóżeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Emilki i Matyldy!!!
A dlaczego nie??? Moja mala ma 13tyg i jak tylko bedzie cieplo wloze ja do basenu:) Tylko wode nalej cieplejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmh
kąpałam 7 miesięczne dziecko w baseniku i nic mu po tym nie było :) Trzeba tylko uważać by nie wiał nawet wiaterek, bo wtedy szybko wychładza się mokre ciało. A woda była ciepła prawie jak w wannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęczek drutu
oczywiście, że można! mało tego - większość dzieci to uwielbia :-) zadbaj tylko, żeby woda była ciepła. no i po wyjęciu dziecka z basenu najlepiej je wytrzeć do sucha, żeby malucha nie zawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej za mała ?
dzięki :) moja mała uwielbia kąpiele więc kąpiel w basenie na pewno sprawi jej jeszcze większą frajdę :) u nas niestety dzisiaj niby jest gorąco ale czasami porządnie zawiewa ;/ więc najlepiej jak by wgl nie wiało ? a wodę to myślę zagotować w garnku i wlać do basenu z zimną i będzie taka sama jak w wanience :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
Woda powinna byc chlodna a nie ciepla, to zadna przyjemnosc siedziec w cieplej wodzie jak na dworze goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej za mała ?
tak ? to ja nie wiedziałam myślałam że najlepsza będzie taka jak przy kąpieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusz głową trochę a nie
"nie wiedziałam"... Sama byś chciała siedzieć przy 35 stopniach w wodzie o temperaturze 37? Zawał murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
Naszykuj letnia wode, taka jaka jest w basenach dla malych dzieci, ok 25 stopni bedzie w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek miał 3 miesiące jak zaczęlismy z nim chodzić na basen, a pół roku jak się pluskał w jeziorze...do dzisiaj (18 miesięcy|) woda jest jego najukochańszym środowiskiem i pcha się do każdej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K..

Moj maluch za tydzień skończy 5miesiecy, w biedronce maja być różne baseny czy przy takich upalach mogę go włożyć do baseniku? Jaka temperatura wody będzie najlepsza? Jak dużo wody mogę nalac i czy mogę położyć go na brzuszku? 🤔 Proszę o wszystkie informacje 😊😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to za pytanie? W tym wieku to już normalnie dziecko zabieraliśmy na plażę i na basen odkryty latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Kochana, pluskaj maluszka na zdrowie. Wode zrob letnią. I nie na pelnym sloncu, takie dzieciaczki maja bardzo delikatna skorke. No i zeby nie wialo bo cialko szybko sie wychladza. Zobaczysz jakie dziecko bedzie szczesliwe. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulalo

11 miesięczne to już nie jest niemowlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candyss we

Mój syn ma 11 miesięcy i cały tydzień upałów pluskał się w basenie. z tym że on to okaz zdrowia, chodzi boso po ogrodzie w samym pampersie i ma się świetnie. Od malego kula się gdzie się da i może dlatego od 10 miesiąca chodzi samodzielnie a teraz już lata jak szalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hey
7 godzin temu, Gość Lulalo napisał:

11 miesięczne to już nie jest niemowlę.

Noworodek 0-1m.z 

Niemowlę 1-12m.z

Po roku małe dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Lulalo 11 miesieczne dziecko to jeszcze niemowle. Niemowlak przestaje byc niemowlakiem po ukonczeniu 12 miesiaca. Tak jak noworodek przestaje byc noworodkiem po ukonczeniu 4 tygodnia. 

W gruncie rzeczy tak czy siak to tylko semantyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×