Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

gratuluje! :) mamy prawie identyczne. seeeeedżeja idz na bete. Ja mialam owu w nocy z 17 na 18 chyba. Fajnie co raz wiecej nas mamusiek:) rzeczywiscie szczesliwy topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
kurde zaraz dzwonie do przychodni i jutro rano jadę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaała 122
Ale macie fajnie dziewczyny, aha witam Was, ja mam dostać 2 lipca owu miałam 18 czerwca w samo południe. Ale wydaje mi się że nic z tego bo się nie przykładaliśmy, a może, a jak nie to na urlopik wlipcu zaszalejemy bardzie. Korci mnie teścik, ale wytrzymam. Dzisiaj już się tak nie nakręcam, gorzej było wczoraj. Pozdrawiam i tzrymam kciukasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejtii a moze mozesz zadzwonic i sie spytac o wynik? Moze juz maja? Albo nawet zajsc wczesniej? Bo u nas sa czesto wczesniej wyniki,tylko tez mowimy ze odbior po 15 zeby wszystko uporzadkowac i nie bylo zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj maaaaała :) Ja miałam owu 12 albo 13 a kochaliśmy się z mężem 9 czerwca i się udało a już spisałam cykl na straty i szczerze znienawidziłam euro 2012 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Kejtiii to dobry pomysł, ja też poszłam wcześniej bo nie mogłam usiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
no więc jak pojade jutro do godz. 11 do wyniki będę miała około 16. i tak chyba zrobię... 35 zł kosztuje. ale ja chyba nie wytrzymam do jutra kurde!!!!! z jednej strony czuje ze nic nie wyjdzie a z drugiej mi sie wydaje ze może.. hehe ale pierdziele od rzeczy... Lilou tak sie ciesze ze Ci sie udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
hahaha...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
keeejti kurde oby sie udało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale się nakręcamy
Poratujcie !!! owulacja 13 -go dc( dnia cyklu) działania na całego 11 -go i 14-go dc Test - 24 - jedna kreska dc bbbuuuu Jutro termin @ Objawy mam jak na okres - charakterystyczny ból w dole brzucha, ogromny bół piersi ( jak nigdy w życiu przed okresem), no i mi niedobrze ??? CZY JEST SZANSA ????????????? POcieszcie mnie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtórz test jutro - jeśli zaszłaś będzie chociaż słaba kreska - w 24dc mógł nie wyjść jeśli dzidzia się jeszcze nie zagnieździła - zagnieżdzenie może i 12 dni trwać. Nie ma @ jest szansa - to nasza mantra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaała 122
W poniedziałek bolał mnie brzuch taki tępy ból i wydawało mi się, że jest rozpalony i ciągnięcie w prawej pachwinie, teraz mam ból z prawej strony i też ciągnie, ale niestety piersi bez zmian, a to zły znak bo w poprzednich ciążach mnie bolały i były dużo większe. No cóż wóz albo przewóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie wyniki są wcześniej a ja durna czekała bym do 15:P A zatem 23,6 !!!! :D Ale sie cieszee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Nie ma sie co doszukiwac objawow. Ja sie w sumie normalnie czuje, piersi jak przed okresem, powiekszone i lekko bolesne, brzuch mnie pobolewa tez. Tak jak na okres. Czyli nic nadzwyczajnego. A pol roku temu myslalam ze zaszlam w ciaze. Mialam mdlosci, musialam raz wyjsc z autobusu bo myslalam ze zemdleje, odrzucalo mnie od zapachow.a okazalo sie ze mialam anemie. Cierpliwosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
czasem brzuch boli, bo organizm się jeszcze nie przestawia, nie przyzwyczaja do tego, że tego okresu tak jakby nie bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Wow gratulacje:D:D:D to był naprawdę płodny miesiąc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, ide teraz poodpoczywac wlasnie zjadłam obiad i opasłam sie jak świnka hehe, miłego popołudnia wieczorem zajrze ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wyczerpana dzisiejszym dniem. Zbyt duzo wrazen chyba :) moj maz jest lekko przerazony, chociaz widzial test i widzial na nim lekka druga kreseczke,ale myslal, ze to test lipny, jakies gowno ;) nie spodziewal sie ze tak szybko nam pojdzie, ale cieszy sie :) jak ktos bedzie aktualizowal tabelke to moze mnie dopisac? Bo ja dzis na kompa nie wleze, ledwo zyje, wezme tylko relaksujaca kapiel i ide spac. Probowalam przez kom.skopiowac tabelke ale mi ja rozwala. Chyba ze wyjde z wanny jak nowo narodzona ;) to jakby cos to to jest moj 2 cykl staran, i wstepnie termin porodu na 11.03. a znalazlam ulotke tego testu i czulosc ma 25. Wiec dlatego wyszedl mi taki cien cienia. Cos juz bylo, zareagowalo ale nie na tyle by krecha wylazla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
kokilka- a jaki to test? jak sie nazywa? ja jeszcze nie będę szła na bete, wstrzymam się, zaczekam na mojego faceta i pójdziemy razem ;) ale test testem kupię go i w piątek rano zrobię... chce wiedzieć czy mogę coś łyknąć% wieczorem. a dzisiaj byłam na basenie i sie zrelaksowałam za wszyyystkie czasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten test to pinktest. Czy jakos tak. Domowe laboratorium, z rossmana.plytkowy. Juz pudelko wywalilam wiec nie wiem czy sie nie pomylilam. Trzymam kciuki za pt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam CIĘŻARÓWKI samopoczucie z rana?? Ja do pracy jeżdże tramwajem i zasypaiam w nim raz dwa :) Z synkiem nie miałam żadnych sensacji żołądkowych i mam nadzieję że teraz też tak będzie chociaż rano zanim dojadę do pracy a tu dopiero jem śniadanie to taką gulę w przełyku czuję :P no i dziś wstawałam w nocy na siku :/ to jest bez sensu że na takim wczesnym etapie też się tak lata do toalety ale to ponoć hormony :) Testuje dziś któraś - trzymać kciuki i dziś ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Ja wciąż niedowierzam że coś tam we mnie siedzi:) Dziś w robocie mam awans zawodowy i stresss ogromny ale staram się ogarnąć. Z sikaniem mam podobnie, non stop sikam. A i już od jakiegoś czasu kompletnie nie mam kondycji. Mama mi mówi że sobie wymyślam,ale ja jeszcze miesiąc temu wbiegałam na 8 piętro bez zadyszki a teraz ledwo na trzecie się gramole. I ciągle śpię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
jutro rano trzymać kciuki chociaż podświadomie czuje że będzie 1 kreska...po prostu jakoś tak :( potem się wybieram do koleżanki to kupię test po drodze, ale jaki doradzacie? strumieniowy , płytkowy ? i jakiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Seeedżeja po tym co ja przeszłam z testami (najpierw pozytyw, następnego dnia negatyw) to mogę polecić Ci wyłącznie zrobienie bety. Ona się nie myli. Ja przez ten felerny test miałam niezłe nerwy. Ja nigdy już nie zrobie testu domowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×