Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Gość mymyu
u mnie niestety nie udało się również w tym miesiącu....@ przyszła dziś rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilou testowałam w sobotę i negatyw, dziś udało mi się powstrzymać więc jutro "po bożemu" w dniu spodziewanej miesiączki zrobię. Ja się cały czas zastanawiałam jak się ma stężenie hcg w krwi do tego w moczu i chyba musi być duuuużo niższe skoro Endi przy takiej becie nie wychodzą. Tzn. my też mamy szanse póki małpa nie przyszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
ale się ciągnie czas.. jak przyśpieszyć do 1 lipca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
nieee...;( chyba mnie zaczęły boleć z tyłu plecy - a zawssze mnie bolą na @:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
No więc tak... z porannego moczu wyszły mi dwie kreski, ta druga, najbardziej pożądana wyszła bladziutka,ale wyraźnie różowa. Zrobiłam nawet foty i chciałam tu wrzucić ale coś nie działa. Na razie specjalnie się nie podniecam bo dopiero jutro mam termin miesiączki i biorę pod uwagę że ta małpa może jutro wszystko posprzątać. Ale tak w głębi duszy cieszę się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtiii
Lilou gratuluje!!! Super wiadomość ! Robiłaś test w dniu @?? Ja powinnam mieć @ 1 lipca albo 27 czerwca i też mam ochote zrobić test. Wczoraj prawie cały dzień ciagneło mnie w pachwinie prawej i w ogole humory miałam 3 razy ryczałam bez powodu hehe od dziś bolą mnie bardziej piersi chociaż przed @ tez mnie bolą czasem, szczerze to mam ochote zrobic jutro test, robic czy nie, czy za wczesnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Kejtiii okres mam dostać dopiero jutro ale testuje już od piątku. Jeśli chodzi o objawy to miałam wszystkie na okres. Płakałam co godzine, ból brzucha i mega żarcie. Kurde nie wiem czy już się cieszyć, tak bym chciała żeby ta ciąża się utrzymała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och jak bym chciała do was dołączć z tym pozytywnym testem my mamy córeczkę 3 letnia o ktora staraliśmy sie długo ... teraz o maleństwo staramy sie 2,5 roku..... w piatek powinnam dostac @ i znowu czekanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilou - super wiadomość (tak czułam że Tobie się uda na pewno :) ) oczywiście na tak wczesnym etapie dużo może się zdarzyć ale moim zdaniem praktycznie w każdym późniejszym też więc jak najbardziej CIESZYĆ SIĘ :)))) Gratulacje :) Witamy nowe staraczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilou gratulacje :) Ja tez mialam wilczy głód przed @ którego nie dostałam :) Teraz najlepiej na bete i do gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Dzięki dziewczyny:) Jutro zrobie ponownie test,mam nadzieje ze kreska nie zniknie ;p a do gina to już tak szybko trzeba? niektore dziewczyny pisały że dopiero za 2,3 tygodnie po teście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, różne są podejścia jak pójdziesz teraz to prawdopodobnie nawet nie będą mogli potwierdzić...Moja ginekolog jak byłam w pierwszej ciąży to w 6 tc tylko mnie zbadała "ręcznie", potwierdziła ciąże ale karty mi nie założyła dopiero w 8 tc kazała przyjść obejrzała juniora i kartę założyła. Także ja się wybiorę dopiero w 7 tc tak żeby było już serduszko widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Prawie_Ruda a Ty dziś testujesz czy wstrzymujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kusisz dziewczyno straszliwie :P ale chyba wolę z porannego moczu - boję się że teraz to i tak nic by nie było widać albo przypatrywanie czy jest cień cienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtiii
ja jutro robie chyba tst, robi ktos ze mna?? Byłam dziś w aptece i była promocja pink test express strumieniowy 1+1 GRATIS :D wiec za oba dałam 10.99, bez zastanowienie wziełam i jutro zrobie jeden mam nadzieje że będzie 2 kreska i że ten drugo bedę robiła już tylko dla pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilou ja bylam tak szybko ze wzgl. na niedoczynnosc tarczycy i hiperprolaktynemie, muszę byc pod opieka lekarzy, jak u ciebie wszystko ok to nie musisz jeszcze isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtiii
nie uwierzycie!!!! zrobilam test jeden bo mowie " oj tam mam 2 to jutro jak zrobie to i tak bedzie pewny" haha mam strumnieniowy i po 1 za malo moczu mialam w pecherzu i ledwo udalo mi sie go zmoczyc a teraz po jakis 5 minutach widze 2 baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mało widoczna 2 kreske nie mozliwe ahahahahhaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtiii
o masakra ona jest coraz ciemniejsza ( wciaz jasna) ale to nie moze byc moja wyobraznia!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtiii
jestem w ciazyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!! moj narzeczony ma jutro urodziny, lol martwilam sie o prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejtiiii superowo :) Gratulacje!!! No i znów zostałam sama do jutrzejszego testowania -ależ mnie kusicie do tego testowanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtiii
prawie ruda ja z toba jutro zatestuje :) mam jeszcze jeden i jutro pewnie bedzie mocniejsza i mysle jak tu powiedziec narzeczonemu, nie zabezpieczalismy sie ale i nie staralismy o dziecko takze to taka 'wpadka' i troche sie martwie jak zareaguje, zabiore go chyba jutro do kina i dam mu prezent po filmie bo sie nei bedzie mogl skupic chlopaczyna;p myslicie ze dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtiii
wiecie co chyba pojade do tesciow bo usb zrobie zdjecie zgram i wam pokaze, bo nie wierze!!!! bede za nieglugo ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że najwyższy czas na tabelkę :D skoro wreszcie wysypało dwukreskowe testy :D Wpisujcie się szczęściary :P (obym też się mogła szybko dopisać :) ) NICK...............cykl starań...........TP _________________________________________________________ Endi86........... ...................???.03.2013 Lilou_28........... ..................???.03.2013 kejtiii............. .................???.03.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtiii
prawie ruda ahahaha dobry film!! gorzej jak po nim powie ze on to lepiej dzieci woli nie miec :D a ja " hmmm no sluchaj mam dla ciebie jeszcze jeden prezent właśnie ":D zaraz dodam zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtiii
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/af22f9e3de2dc7fb.html wiem ze slabo ją widac bo ona jest jasna, ale jest rozowa i co najwazniejsze pokazala sie po ok 2-3 minutach!!! :D nie z porannego moczu 2/3 dni przed @ lub tydzien przed terminem @ bo do tej pory nie wiem kiedy ta owulacjie mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
keejti a masz odstac 1 lipca @ ? kurde to wtedy co ja... i nie wiem co mam teraz zrobić czekać do 1 czy nie czekać?!?!?! a zdjęcie mi sie narazie nie chce włączyć ale oby tak było jak mówisz!! ale wam fajnie dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie chce otworzyc?? czemu?? myslałam że dobrze wrzuciłam je No bo u mnie jest taka sytuacja że okres miałam ostatanio 4 czerwca (cykle mam 27dniowe) owulacje miałam zwzwyczaj 14 dnia a w tym cyklu moze ze stresu lub nie wiem czego przesuneła mi sie chyba na 10dzień cyklu(czyli 13 czerwca), tzn może 11 ale 10 miałam szczyt śluzu szyjkowego. A 17 czerwca (wtedy gdy powinnam mieć faktycznie owulke) miałam juz od 2 dni suuuuchoo. My sie kochalismy 15 czerwca wiec moze owulke mialam po dniu szczytu sluzu i jajeczko pożyło troche i zrobiło swoje, ja tam nie wiem tylko gdybam. Wiec tak myśle że jśli faktycznie miałam ow wczesniej to test mi wczesniej wyjdzie, widocznie sie nei myliłam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
to wina przeglądarki teraz otworzylam i widzę. ale hmm, widze tylko jedną kreskę czerwoną?? albo źle patrze albo słabo widać. ja miałam okres 3 czerwca, owulacje 15 albo 16 kurde już sama nie wiem... bo my tak jak i u ciebie po prostu sie nie zabezpieczamy i do tej pory nie przywiązaywałam do tego większej wagi ale od paru dni naprawde boli mnie to podbrusze.. no i okres mam dostać 1 lipca...zobaczymy, ale chyba zrobie w piatek test bo nie wytrzymam do niedzieli a jeszcze mam 'oblać' obrone mgr i chce wiedzieć, na czym stoje czy moge sie coś napić czy... ale chciałabym tego;) kejtii jestesmy w podobnej sytuacji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×