Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

prawie ruda powiem ci ze no ja nie wiem kiedy brzuch mi wywali ale jak dla mnie to mam wlasnie to co ty mowisz takiejak by wzdecie ze rbzucha nie moge wciagnac , ogolnie teraz ostatnio mi sie przytyło z 55 kg do 60 i boczki mi sie zrobily i dupcia urosła takze nie wiem jak to bedzie. Ogólnie tak samo uważam oby dziecko było zdrowe a o figure bede sie martwiła po ciąży ale też sie zastanawiam jak juz mam bockzi na starcie to potem bede na pewno fajnie wyglądać :D A co do zakupów , pochodzilam moze 2 h i już mi sie nie chciało. Szaleństwa nie ma i jakis super sukienek tez nie, takze nie wiem w czym pojde. Na pewno nie w jakiejs koronkowej bo kazda wyglada jak halka spod spodnicy albo koszula nocna... A co do opalania to ja tak samo o tej proze zazwyczaj bylam juz czarna a teraz blada i bez szans na opalanie, chyba ze nogi :P Ale i tak pogoda do kitu... ruda...26 lipca to odlegly strasznie termin ja bym kombinowała na twoim miejscu zeby wczesniej gdzieś sie dostać bo w takiej nieświadomosci tyle czasu bym nie zniosła A i dziś kupiłam pare rzeczy w aptece, Prenalen- to syrop to przeziebienie i kaszel, oczywiscie dla kobiet w ciazy i karmiących, no i witamine C ikwas foliowy :) Może kiedyś mi to przeziebienie przejdzie bo aż sie martwie troche tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
kuurde a ja jednak byłam na becie - 38 zł !!!!!!! i o 16 mam mieć wyniki ale zadzwonie nie będę jechać specjalnie i tak sie denerwuje że mnie aż żołądek boli z nerwów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejtiii ja brałam prenalen dzikie połączenie czosnku z jakimiś owocami ale pomogło mi to diabelstwo no i osscillococillum można brać i euphorbium do nosa jak jest katar... Seedzeja - no drogie to badanie ale warto :) trzymam kciuki - pisz jak będziesz miała wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seeedżeja to trzymamy kciuki!!! Ja chyba jutro pojde znowu na bete zobacze czy rosnie ładnie :P Wiem ze szastam kasa ale po ostatnije ciayz jestem przewrażliwiona na tym punkcie i jak cos sie dziać by miało to chce wiedziec jak najwcześniej zeby zapobiec w razie w. Ale myśle że będzie wszystko dobrze :) Mam nadzieje! ruda no to super że pomaga bo o to własnie chodzi, no na katar musze jeszcze cos kupic a to oscolocos tam t o na co jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seeeeedżeja ja tez trzymam kciuki :) ja to mam zamiar kupic sobie juz tylko test ciazowy. Jak nie bede plamic,okres sie nie pojawi to tylko zatestuje,bo krecha juz bedzie musiala byc. I wtedy pojde do lekarza. A test zostanie na pamiatke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Słuchajcie mam ciągle bóle brzucha takie jak podczas okresu, aż mnie skręca czasem. Trwa to kilkanaście sekund i mija i tak codziennie. W sobote mam wizyte u gina, kazał mi przyjść mimo wczesnej ciąży aby wykluczyć pozamaciczną. Nie chce do niego dzwonić z tymi bólami bo słyszałam że to na początku ciąży normalne. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja akurat nie, a czemu pytasz?
nie jestem w ciąży, ale mam już dizecko. Tak, bóle sa normalne, wynikaja z poszeranaia się macicicy i poluźniania wiązadeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilou też mam czasem takie bóle. Czasem typowo jak na okres ale nei trwają raczej długo. Faktycznie to wkurzające bo na tak wczesnym etapie nie jesteśmy tak do końca pewne i to tylko sieje panike ale no jakoś trzeba to przecierpieć. Mnie to czasem ciągną pachwiny, czasem boli podbrzusze czasem jakoś inaczej czasem jak na @. Trzeba przecierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Dzięki dziewczyny:) ps. właśnie jak na kobietę w ciąży przystało obżeram się frytkami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniami frytki :D Ja właśnie pozarłam bułke z czosnkiem jak na chorą kobiete w ciaży przystało :D Także dziś mnie żaden wampir nie ruszy bo 2 zabki właśnie zjadłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Haha dobre:) czy ja dobrze widzę ze Seeedżeja za pół godziny odbiera wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
poniżej dwóch :(... deprecha momentalna. ale może to wynika z tego że my po prostu od miesiąca tylko, nie zabezpieczaliśmy sie i nie było o to większych starań? nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
łzy mi lecą same i nie mam co ze sobą zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seeedżejka nie smuć sie, no jasne że wszystko macie dopiero przed sobą i na pewno bedziesz piekną kwietniówką 2012!!! Na pewno wam sie tym razem uda ! Widocznie teraz nie trafiliscie wowulacje, tak jak sama mówiłaś że za bardzo sie nie staraliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
i to jest pewne? wynik sie nie może pomylić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
keeejti tym razem sie postaramy heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba może pomylić, wszystko sie może pomylić, ale no w sumie cięzko powiedzieć czy sie pomylili w labortorium. Moze zrób jutro test albo poczekaj do temrinu @. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seeeeedżeja nie martw sie, juz niedlugo sie uda. Obserwuj siebie i jak tylko zauwazysz plodny sluz to dzialajcie :) wiem co czujesz, bo taki sam zawod czulam miesiac temu. Ale szybko wzielam sie w garsc, bo kolejna owulka za ok 2 tyg. Zobaczysz jak szybko zleci. Co do boli brzucha. Mnie pobolewa co jakis czas podbrzusze,ciut inaczej niz na okres. Choc jak dzis obiad podgrzewalam to tak mnie chwycilo mocno,jakby sie @ zblizala. Strasznie dzis senna jestem, wiec sie walnelam i musze, jak to na kobiete w ciazy przystalo ;) sie zdrzemnac. Kolezanka mnie dzis nastraszyla,ze z sennoscia bedzie co raz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimina
ja juz mam to za sobą. ale nie ma sie czego obawiać . i wcale nie jest tak, że zaczyna brakowac czasu. ja mam go akurat. mogę nawet wyjść sobie na jakiś koncert czy impreze (teraz 7 lipca będe na koncercie Queen!) więc jest nawet lepiej, niż było wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
z kalendarza dni płodnyc wynika ze owulke bede miała 14ego wtedy co mojego faceta znowu nie będzie:/ aaaaaaaaaaaa.... ale do 14 można działać heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
keeejti- nieno wierzę laboratorium ;-) "Lepszy seks przed owulacją niż po. Czasami pary nie wiedzą kiedy najlepiej uprawiać seks jeśli chodzi o skorelowanie go z owulacją. W ciągu miesiąca masz małe okienko czasu, kiedy możesz zajść w ciążę. Jajeczko po owulacji może przetrwać dwadzieścia cztery godziny. Sperma natomiast, przetrwa od trzech do pięciu dni. Dlatego właśnie seks przed owulacją da dużo większe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Nie czekajcie z seksem aż do dnia owulacji. Cieszcie się nim wcześniej". a tak apropo to jest dopiero pierwszy miesiąc w którym sie nie zabezpieczaliśmy więc nie moge aż tak brać tego do siebie i przezywać, musze wyluzować, bo jak bede tak nastawiona to na pewno mi nie pomoże. a teraz się zajmie na dobre szukaniem pracy. A dzidek może przyjdzie z czasem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
kokilka- czyli ile się staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
aha i obiecałam sobie że jutro idę na imprezkę a tak to odrzucam jakikolwiek alkohol, koniec kropka! jak dobrze ze chociaz tutaj wam się mogę wygadać, bo mój k. wraca dopiero w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Z tą owulką to prawda, my staraliśmy sie tylko do owu. A potem już zaniedbaliśmy. Najlepiej jest ponoć 2, 3 dni przed zacząć intensywnie żeby plemniki miały czas dojrzeć. Trzymaj się kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w pierwszym cyklu czekalismy do owu i ja ominelismy. Moj maz uparl sie na chlopca:) rano miialam jeszcze plodny sluz,w koncu sie zdecydowalismy,wg kalendarza mielismy jeszcze dobe,poszlam do lazienka a tu zonk,sluzu nie ma.i sie nie udalo.a w nastepnym stwierdzialm, ze juz do owu nie czekam, bo znowu tak bedzie. Pojawil sie sluz i od razu dzialalismy. Udalo sie na 2 dni lub dzien przed owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seeedzeja - no to ciąży raczej nie ma...ale kolejne staranka już niedługo :) ja jestem przykładem że nawet kilka dni przed owulką i to starając się tylko jednego dnia można zajść :D http://magazyn.netmama.pl/serwisy/kalendarz-owulacyjny/ tu jest fajny kalendarz owulacyjny na którym od razu zaznaczają kiedy możesz najwcześniej próbować zrobić betę albo test z moczu :) Trzymam kciuki za ten cykl - kwiecień to piękny miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............cykl starań...........TP _________________________________________________________ Endi86........... 8....................03.2013 Lilou_28...........1 ..................???.03.2013 kejtiii............. .................???.03.2013 prawie_ruda 30...3...................04.03.2013 kokilka29...........2...................11.03.2013 Chyba trzeba będzie poszerzyć naszą tabelkę o dodatkowe pozycje, jak np. tydz. ciąży. wtedy będzie się częściej aktualizowało. Potem będzie można dorzucić płeć dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny pomysł z płcią dziecka, może z czasem i imieniem ;) ale tydzień ciąży to jednak sporo zmieniania co tydzień przez każdą a mam nadzieję, że nas tu jeszcze marcówek przybędzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×