Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

seeeedżeja hah mnie tak samo podbrzusze boli od paru dni! Ale nawte tak nieźle, wczoraj mnie ciagneła prawa strona i dzis tak jak by pachwina. Zrób może ten test, ja na pewno wcześniej niż 15 w ciąże nie zaszłam bo tego był seksik więc jak mi wyszło to czemu tobie nie? Tylko kup może ten co ja pink test express widocznie jest faktycznie super czuły A co do zdjecia, no faktycznie na nim gorzej widać niż w rzeczywistosci ale cień jakiś jest, lepszego nie umiem zdj zrobic :( może potem ewentualnie poprobuje telefonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
keejti u nas ostatni stosunek był 15 czerwca. wybiore sie później do apteki chyba że nie przestanie padać deszcz to będę zmuszona jutro. a mój facet pojechał na chwilę za granice wiec nie ma mi kto tego załatawić:).. ile on kosztuje?? boje sie ze mi nie wykryje.. a oprócz bólu podbrzusza coś jeszcze Ci się dzieje? kurde..chyba sobie nie wmawiamy?ale w sumie wszystko możliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
tzn nie na chwilkę ale na 3 tygodnie wyjechał :D byłaby niezła niespodzienka dla niego jakby jednak wyszły te dwie kreseczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dałam za niego 10.99 a ze był w promocji to drugi dostałam gratis, zaraz powiem w jakiem to aptece super-pharm , jak masz gdzies ją w poblizu to sie opłaca na prawde. Tym bardziej jesli drugi masz gratis to nie szkoda zrobic teraz tak jak ja zrobiłam :D No a kiedy miałaś owulacje mniej wiecej?? Jeśli 15 to powinno wykryć bo mnie wykryło bez problemu. Na zdjeciu wiem ze lipnie to wyglada ale na żywo jest na prawde wyraźna i nie musze wytęrzać ani troche wzroku. Nie wmawiamy sobie, nie wmawiamy, mnie tam tylko podbrzusze boli i troche cycki ale nie mam jakos tak ze nie moge dotknac czy cos. Po prostu czuje że je mam :) No ja to sie boje troche tej niespodzianki bo to nieplanowane nic, boje sie że sie wkurzyy. Bilety do kina kupiłam i ciekawe co powie jak zobaczy co wybrałam:P Troche sie stresuje jutrem. noze zdj zrobiłam może tu dopatrzysz http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f3f53c4c33ab32f9.html#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Kejtiiii u mnie taka sama kreska była dzisiaj rano:D:D:D:D Gratulacje wielkie kochana:D Super! Prawie_ruda ja mialam owulacje 12 lub 14 maja,tak wyczuwałam. A staralismy sie codziennie więc ciężko powiedzieć kiedy był ten złoty strzał :) ps. Możecie mi wpisać w tabelkę 1 cykl starań:) tzn. poprosze ładnie bo nie wiem jak to zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Oczywiscie chodzilo mi o czerwiec z tą owulacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
keeejti teraz widzę tą kreseczkę!! moje gratulacje!!:D i ta owulacje mialam tak mniej wiecej 15/16. a ja chyba nie wytrzymam i pojade jednak dzisiaj do tej apteki chociaż nie ma super-pharm w mojej miejscowosci, ale to nieważne. skoro u was tak jest może i u mnie wykaże?? ale bym chciała!! boje sie tylko ze to podbrzusze to na @ ale nigdy mnie aż tylko dni wcześniej nie bolało hmmm.. ale dobra jade za chwile po ten teścik!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
no mam ten test 'pink test' ale nie express bo nie bylo. ale kurde tak sie napaliłam ze chciałam od razu go zrobić i źle mi sie 'pobrał' mocz do tego czegoś i przepłukałam to wodą nie wiem czy dobrze zrobiłam:/ co mam zrobić.. narazie odstawiłam do wysuszenia.. no i przede wszystkim czy zrobić dzisiaj czy poczekać do rana? ale chyba nie wytrzymam..doraaadźcie mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Zamoczył Ci się test wodą? To kup nowy. I zrób z porannego moczu. Moja słaba kreska nie wyszłaby na pewno z popołudniowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............cykl starań...........TP _________________________________________________________ Endi86........... 8....................03.2013 Lilou_28........... ..................???.03.2013 kejtiii............. .................???.03.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
no i jedna kreska jak nic :(((( ale mi szkoda.... ale jeszcze biore pod uwage to ze robiłam to o tak późnej porze zamiast z rana, ale nie dało mi... jutro chyba pójde kupić i zrobię jeszcze jeden...albo poczekam jednak do piątku albo soboty...humor mi sie zepsuł momentalnie echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
no i jeszcze 6 dni do @........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
załamka... dziś mam termin miesiączki i oczywiście o 6 rano zerwałam się aby zrobić test. Wyszedł negatywny... Wczoraj ewidentnie wyszla druga blada różowa kreseczka. Nawet mój mąż widział ją wyraźnie, nie "pod światło" a on bardzo sceptycznie podchodzi do sprawy więc na pewno była. Zresztą ja też widziałam :(:(:( Czy test mógł wyjść negatywny z tego powodu że byłam siusiu o 2 w nocy i do szóstej mineły tylko 4 godziny? Dodam że okresu nie dostałam jeszcze... Ku***a mać :(:(:( Lecę zaraz na betę wrrrrrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
NICK...............cykl starań...........TP _________________________________________________________ Endi86........... 8....................03.2013 Lilou_28...........1 ..................???.03.2013 kejtiii............. .................???.03.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilou kurde wiem co czujesz!!! Ja przed chwilą zrobiłam drugi test i ok może jest 2 kreska ale bledsza niż wczoraj. Czy to mozliwe? Dziś robiłam z porannego moczu test i teraz sie martwie o co chodzi. Ja myślałam że dziś może będzie ciut ciemnijesza a tu jasniejsza :O Nie martw sie idz na bete ja chyba też pojde ale nie dziś. seeedżejka nie dołuj sie może za wcześnie u ciebie na test albo on zwyczajnie nie działa bo tych wybrykach z wodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilou moze tez kup drugi test i zrob, ja mam ochote isc kupic innej firmy ale dzis nie mam samochodu a wieje niemilosiernie ja i tak przeziebiona i nie chce sie dobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Błam na becie. Wyniki DOPIERO JUTRO po południu:( humor mi sie skiepścił.... A może obie trafiłyśmy na kiepskie testy:) no bo to niemożliwe żeby u Ciebie zamiast przyrastać maleje a u mnie zniknelo całkiem... Seeedżej moim zdaniem to Ty dopiero zaciążysz bo 6 dni to straaasznie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki, zasadniczo kreska nie powinna znikać, nie powinna też blednąć ale po pierwsze testy powinny być identyczne żeby cokolwiek porównać i mnie się wydaje że siku w nocy ma duuuży wpływ dlatego ja nie robiłam testu w poniedziałek - wiedziałam że nie wyjdzie...Zrobiłam dziś i JEST bledzioch, bledziochowaty bledzioch ale jest. Obliczyłam sobie że jak byłam w ciąży z synkiem to bledziocha miałam w 31 dc a wyraźną kreskę dopiero w 33 dc nawet z popołudniowego moczu. Testy sikane to dla mnie jakieś nieporozumienie - każda kobieta ma inny poziom hcg co widać po tym jak rozciągnięte są normy a ile z tego do siku się dostaje to też nigdzie nie jest określone. Ja się już po cichutku cieszę - wyliczyłam sobie termin na dziecko.haczewski.pl na 4 marca :D no to się dopiszę a co :D NICK...............cykl starań...........TP _________________________________________________________ Endi86........... 8....................03.2013 Lilou_28...........1 ..................???.03.2013 kejtiii............. .................???.03.2013 prawie_ruda 30...3...................04.03.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje prawie ruda!! :) No ja ma 2 testy tej samej firmy i dzisiejsza jest bledsza. Troszke ale jest. Takze mnie to martwi. Lilou a ty jakimi testami robilas testy? I ile za bete dałaś? Może i ja dziś skocze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Prawie_ruda no to chyba można już Ci gratulować?:) ps. Ja robiłam dwa różne testy: bobo test płytkowy i quick vue. Ten pierwszy wyszedł pozytyw, drugi nie wyszedł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Kejtiii ja dziś robiłam oprócz bety także toxoplazmoze i cytomegalie i razem zapłaciłam 235zł. Nie wiem ile sama beta. Ale gdzieś laski pisały że około 20zł chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu to faktycznie sporo za wszystko dałaś jak beta sama 20zl. Ja dziś nei dam chyba rady bo wieje w kazdej chwili moze spac deszcz, jutro tez nie bardzo, moge co najwyzej jechac do apteki i kupic znowy te same testy i zrobic je a w czwartek na bete skocze i potem bym poszła np w poniedziałek dla porównania czy rośnie no i sie umowie od razu na wizyte do ginekologa, a z tym to chyba teraz zadzwonie nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Noo pogoda dzisiaj fatalna i jeszcze to cholerne zamieszanie z testem... Taka jestem wkur**** żę biore dziś wolne w robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ciekawe czemu nie wyszedł ci test, a ile masz do @? Może po prostu ten Quick cos tam jest słabszy i nie wykrywa wczesnie. Ja za to już tak sie tłumaczyć nie moge bo mam tą samą firme a mocniejsza kreske mam wczoraj niz dzisiaj do tego z popoludniowego moczu;p Zapisałam sie do gina na 9 lipca mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. A na wizycie i tylko potrzebne badania zleci i przepisze witaminki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Dziś mam termin @ Ale jeszcze nie dostałam...więc może nie wszystko jeszcze stracone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Lilou no jak to nie był ten sam test to nie jest to dla mnie dziwne że nie pokazał - one naprawdę nie są identyczne i co firma to inaczej...U mnie beta kosztuje ok 20 zl ale wyniki sa tego samego dnia - we frydzie kiedys robilam dlatego tak mnie dziwi że Wy tak długo czekacie :/ teraz to ja się zastanawiam jak to mężowi przekazać :D myślę że nie spodziewa się w ogóle bo w kochaliśmy się tylko dwa razy 9 czerwca czyli jeszcze przed płodniakami (owu 12 albo 13) a potem to już euro 2012 mnie wyparło z wieczorków mojego męża ;) więc niespodzianka myślę będzie spora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
ehh..... musze wytrzymać do tej cholernej bety. Prawie_ruda jeszcze raz gratulacje:) Mężuś się ucieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale zobaczcie kazda prawie zaciazona z tego topiku :P Widocznie ten temat ma jakieś dobre fluidy :) Ja dzwoniłam do poradni o 30-35 zł za bete, ale ubaw babce 10 minut mowilam ze beta hcg ile kosztuje i kiedy mozna zrobic, a ona nie wiedziała co to jest i pytała kolezanek i one tez ciemne, potem mowi ze chyba tego nie ma u nich az w koncu mnie spytala jak to sie nazywa normalnie, a ja ze proba ciażowa a ona "AAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaa proba ciązowa" hahahah ubaw niezły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Czyli jednak można być trochę w ciąży a trochę jeszcze nie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak apropo co do mowienia tak jak ruda mi doradziła kupiłam bilety na " jak urodzic i nie zwariowac" a potem po filmie dam mu pudełeczko z testami :D A najlepsze on ma dzis urodziny i jak spałam juz prawie to on do mnie ze najbardziej na urodziny chciał by dostać dzidzie ( a najlepsze to ze my sie nie staralismy wiec on nie czeka na ciaze tylko poprostu tak mi powiedzial cos go wzieło ) no wiec czego ja dla niego nie zrobie, wszystko, nawet spełnie jego życzenie wczorajsze :D Boje sie jego reakcji ale może nie będzie źle, na pewno potem wam napisze :) A wy jakie macie pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×