Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Gość maaaaała 122
Witam z rana, ja się biję z myślami czy zrobić jutro test czy nie? Niby w domu mam 2 kupione, ostatnio 3 dni po terminie wyszła mi mocna kreska, a teraz byłoby 3 dni przed, no ale weekend i mam 2 imprezy urodzinowe. Pozdrawiam w ten ponury dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
maaała ja mam to samo. @ ma być w niedzielę ale w piątek czeka mnie imprezka %, a więc chce wiedzieć na czym stoję. gdyby nie to że będzie ta impreza to pewnie bym nie robiła testu tylko czekała czy @ przyjdzie. ale jutro z rana zrobię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaała 122
Ja nie mam szans na bete, u mnie robią do 10 i o 14 wyniki, ale są kolejki po 2 h i musiałabym jechać z dzieciakami, więc nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
a ja nie mam jak narazie pieniędzy na bete nawet :/ jestem na etapie szukania pracy... dlatego zdecydowałam że póki co kupuję test. a co będzie dalej czas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaała 122
U ma być w poniedziałek, też bym chciała jutro, ale nie wiem, ale wiem że jak jest to wyjdzie cień kreski, a ostatnio jak robiłam to nie było nic i nie byłam, więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaała 122
Ja mam mieć w poniedziałek, ale ostatnio jak nie byłam to nie wyszło nic, więc może chociaż cień wyjdzie, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
ja narazie stwierdziłam że muszę trochę oszczędzać pieniądze bo jestem na etapie poszukiwania pracy i na betę się jutro nie wybieram, ale zrobię test.... jutro będzie 2 dni przed @. jaki test wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaała 122
Ja mam mieć w poniedziałek, ale ostatnio jak nie byłam to nie wyszło nic, więc może chociaż cień wyjdzie, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaała 122
coś mi się zawiesza, ja mam 2 różne testy, nie wiem jakie, polecone przez farmaceutke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
coś serwer szwankuje ;) a kiedy robiłaś co nic ci nie wyszło? bo ja robiłam 25 i jedna :/ dlatego też mam wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
wątpliwości co do tego że: 25 robiłam i 1 kreska, a więc czy wyjdzie coś 29 ? a @ 1 lipca. Ale Lilou robiła 23 a @ miał być 26 i nic nie wyszło - 1 krecha. a beta pokazała że jest w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seedzeja przed terminem @ to najlepiej robić te czułe 10 miU ale one kosztują ok.15 zl jak nie wiecej. U mnie beta w laboratorium Fryda 19 zl wiec juz lepiej isc na bete i ma sie pewnosc - wyniki tego samego dnia po południu. Oszczędzanie ja bardzo dobrze rozumiem ale jak kupisz kilka testow po dyche kazdy to mozesz wydac jeszcze wiecej niz na bete :P bo na przyklad w piatek nie wyjdzie, @ nie przyjdzie i co i znow trzeba testować :P ja zuzylam w tym cyklu już 4 testy i jeden mam jeszcze w zapasie zrobie za kilka dni mam nadzieje ze bedzie juz tluscioch :) ale ja kupilam testy po 3 zeta za sztuke 25 miu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
u mnie beta 35 zł.. a bede jechac do koleżanki więc mogę wstąpić.... tylko musze sie do 11 wyrobić a więc wstaje z tego łózka wreszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
prawie ruda- nie muszę na bete iść na czczo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaała 122
Ja tych czułych nie znalazłam w żadnej aptece, w poprzednim cyklu testowałam 3 dni przed i nic, a teraz jeszcze nie, u mnie beta 20 zł i nie trzeba być na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja nadal niedowierzam, ze we mnie jest nowe zycie :) co do objawow, to szczegolnych nie mam. Sikam czesto,i w nocy wstaje,ale ja zawsze wstaje, bo kot mnie lobuz budzi codziennie o 2... Hmm w sumie to odrzuca mnie od slodkiego,a ja kochalam do tej pory slodycze. Nie moge rzuc gumy do zucia, bo chce mi sie wymiotowac wtedy,a do tej pory potrafilam wyrzuc cala paczke ;) a wczoraj nawet na stoisku z chipsami przeszlam obojetnie i nie chcialam nawet swoich ulubionych. Jakos podswiadomie czuje ze musze dobrze jesc. Dziewczyny jak chcecie wykluczyc ciaze to tylko beta na tym etapie. Ja to w ogole odstawilam alkohol jak zaczelam sie starac,wolalam nie ryzykowac. o a od alkoholu mnie odrzuca, wczoraj moj maz pil na meczu, to jak poczulam to az mnie zemdlilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaała 122
U mnie było tak: 1 i 2 ciąża zanim jeszcze wiedziałam wstręt do alkoholu, jak poczułam zapach to mnie mdliło, 3 to tylko potworna zgaga a 4 to w gardle stała mi taka gula jak bym coś połknęła i nie mogła przełknąć, no i w każej zachcianki od samego początku. A na weekend postanowiłam że będę kierowcą, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja nadal niedowierzam, ze we mnie jest nowe zycie :) co do objawow, to szczegolnych nie mam. Sikam czesto,i w nocy wstaje,ale ja zawsze wstaje, bo kot mnie lobuz budzi codziennie o 2... Hmm w sumie to odrzuca mnie od slodkiego,a ja kochalam do tej pory slodycze. Nie moge rzuc gumy do zucia, bo chce mi sie wymiotowac wtedy,a do tej pory potrafilam wyrzuc cala paczke ;) a wczoraj nawet na stoisku z chipsami przeszlam obojetnie i nie chcialam nawet swoich ulubionych. Jakos podswiadomie czuje ze musze dobrze jesc. Dziewczyny jak chcecie wykluczyc ciaze to tylko beta na tym etapie. Ja to w ogole odstawilam alkohol jak zaczelam sie starac,wolalam nie ryzykowac. o a od alkoholu mnie odrzuca, wczoraj moj maz pil na meczu, to jak poczulam to az mnie zemdlilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaała 122
Ale tylko 2 i 3 ciąża szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja nadal niedowierzam, ze we mnie jest nowe zycie :) co do objawow, to szczegolnych nie mam. Sikam czesto,i w nocy wstaje,ale ja zawsze wstaje, bo kot mnie lobuz budzi codziennie o 2... Hmm w sumie to odrzuca mnie od slodkiego,a ja kochalam do tej pory slodycze. Nie moge rzuc gumy do zucia, bo chce mi sie wymiotowac wtedy,a do tej pory potrafilam wyrzuc cala paczke ;) a wczoraj nawet na stoisku z chipsami przeszlam obojetnie i nie chcialam nawet swoich ulubionych. Jakos podswiadomie czuje ze musze dobrze jesc. Dziewczyny jak chcecie wykluczyc ciaze to tylko beta na tym etapie. Ja to w ogole odstawilam alkohol jak zaczelam sie starac,wolalam nie ryzykowac. o a od alkoholu mnie odrzuca, wczoraj moj maz pil na meczu, to jak poczulam to az mnie zemdlilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
Hej dziewczyny, Wy juz od rana tyle popisałyscie że ledwo nadążam, a ja sie dopiero z łóżka wygramoliłam:)) Pracuje w systemie zmianowym wiec czasem mam czas na poranne obijanie:)) Ja tez nie moge uwierzyć że to naprawde ciąża jest, zobaczymy co jutro powie lekarka, wczoraj mnie brzuch bolał jak na okres. Nieźle:)) Gratuluje wszystkim którym wszyły dodatnie wyniki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Seeedżejka ja tez robiłam pink test ale strumieniowyi faktycznie są czułe. Co do objawów to tak samo sikam non stop, w nocy wstalam dzis raz co prawda ale za dnia chodze co chwile i to uporczyw bo zrobie siku posiedze chwile i znow mi sie chce i znow musze wstawac...no ale przezyje :P Zaraz jade na zakupy szukam sukienki na wesele. Wesele mamy 7 lipca u znajomych i no właśnie mam śliczną sukienke która wygląda bajecznie ale troche sie w niej czuje nie tyle co ciasno a upięta, bo jest bardzo obcisła, taka sexi, a tak mysle ze jesli chce wytrzymac calą noc i zjeść coś w ogóle to przydała by sie luźniejsza taka zwiewna, takze dziś jade na poszukiwania pewnie strace cały dzien i tak nic nie kupie bo mnie ciężko dogodzić :D Milego Dnia dziewczyny ja lece sie szykowac wróce to wpadna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejtiii no ja mam taki problem że brzuch mi wywala od samiuteńkiego początku - wyglądam jakbym notoryczne wzdęcie miała w podbrzuszu ;) nie jestem szczupła ale brzuch mam raczej płaski a w ciąży od razu go wywala. Ja bym na pewno nie dała rady dopasowanej sukienki założyć za tydzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
My mamy wesele u znajmoych na koniec lipca (28) i własnie zaczyna mnie przerażać wizja zakupu sukienki, bo u mnie czy ciąża czy nie ciąża to brzuch wywalony:)) nogi szczupłe, a oponka mi sie ostatnio taka zrobiła że szok, ja od odstawienia plastrów od grudnia 7 kilo praiwe przytyłam, i wszytsko w brzuch poszlo, w pracy to juz sie dawno pytali czy w ciazy nie jestem:)) Także jak faktycznie ciąża bedzie to sie pewnie zrobie jak taka mała tocząca sie kulka, bo wzrostu tez nie zawiele:)) (157)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,Ja tez sie szykuje na wesele, 14 lipca. I o ile sukienke mam to nie mam butow. Nic mi sie nie podoba a jak juz sie spodoba to ma gigantyczny obcas.no i mam problem bo po zimie jestem blada :P nie mam jak sie opalic, probowalam w weekend poprzedni ale o malo nie zemdlalam,i to juz mi dalo do myslenia,ze cos jest na rzeczy. Bo do tej pory kochalam sloneczko. Jeszcze gora jak gora,ale nogi to po prostu masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę na weselę w październiku - do tej pory to będę jak słonica wyglądać ale co tam coś się do ubrania wymyśli - dzidzia najważniejsza :D choć jako że mam 20 kilo nadwagi to mam założenie że nie będę szaleć z zachciankami żeby więcej niż 10 kg nie przytyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do przychodni i moja lekarka idzie na jakieś l4 i najwcześniejszy termin jaki mi babka w rejestracji zaproponowała to 26 lipca :( nie chciałam już ale to będzie już 9tc - trochę późno :/ jeszcze jutro mam zadzwonić, może będzie wiedziała więcej i gdzieś mnie wciśnie. Wrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje tez na zwolnieniach. Jedna na wypoczynkowym a druga na L4. Ale beda po weekendzie.chcialam sie chociaz pielegniarek spytac kiedy najlepiej przyjsc,ale one tez sobie wolne zrobily. Troche sie boje,ze moge zaczac plamic,bo ostatnio 3 dni przed okresem plamilam i chcialam sie dowiedziec co z tym fantem. Podobno powinno sie luteine przyjmowac w takim wypadku.Jeszcze wyjezdzamy na weekend. Ale panikuje na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×