Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

NICK................wiek.........cykl starań...........TP.............miasto _________________________________________________________ Endi86...............................8................03.2013......... kejtiii.............................................???.03.2013......... prawie_ruda 30.....30.............3................04.03.2013.....Bytom kokilka29............................2...............11.03.2013......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalutka 122
No więc, zrobiłam test i nic, @ dalej nie ma i się nie zapowiada, objawy mam, więc czekam do piątku i znowu zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................wiek.........cykl starań...........TP.............skąd jestem _________________________________________________________ Endi86...............................8................03. 2013......... kejtiii.............................................. ...03.2013......... prawie_ruda 30.....30.............3...............04.03.2013.....Bytom< br /> kokilka29............................2................11.0 3.2013...... malinówka376........................................03.03.2013......dolnoslaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................wiek.........cykl starań...........TP.............skąd jestem _________________________________________________________ Endi86...............................8................03. 2013......... kejtiii.............................................. ...03.2013......... prawie_ruda 30.....30.............3...............04.03.2013.....Bytom< br /> kokilka29............................2................11.0 3.2013...... malinówka376........................................03.0 3.2013......dolnoslaskie martita280810.......26...........10...............11.03.2013.........kuj-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
NICK................wiek.........cykl starań...........TP.............skąd jestem _________________________________________________________ Endi86...............................8................03. 2013......... kejtiii.............................................. ...03.2013......... prawie_ruda 30.....30.............3...............04.03.2013.....Bytom< br /> kokilka29............................2................11.0 3.2013...... malinówka376........................................03.0 3.2013......dolnoslaskie martita280810.......26...........10...............11.03.2 013.........kuj-pom Muszynianka.......30...............................03.2013.......Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
hejka, ja własnie się zwlokłam z łożka co było meega ciężkie:)) ale głód i ssanie żołądka było silniejsze:)) jak ja będe tyle jadła przez cała ciąże to sie obawiam czy w jakichkolwiek drzwiach sie zmieszcze:)) a przecież to dopiero początek:)) u mnie upał daje mocno popalic, nic sie niechce, duszno mi strasznie i sama niewiem czego chce:)) no i zajadam własnie tosty:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka, a ja lody czekoladowe ktore zwykle kupuje dla meza bo nie lubie, za to ubostwialam truskawkowe ale teraz patrze na nie krzywym okiem. Hehe zaczyna sie. Moje dziecie spi jeszcze, dzis dalo popalic od rana. Musze zakonczyc karmienie piersia co ciezkie jest i bedzie. Ide robic gulasz, taka mam ochote na miecho ze hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poprzedniej ciazy przytylam jakos 14kg, musze zajrzec do karty ciazowej dokladnie, i szybko uporalam sie z waga, ale teraz juz 6 na plusie w ciagu dwoch tygodni, ale to chyba za sprawa rosnacego apetytu. Jesli masz ochote jesc to jedz, ja sobie nie zalowalam na poczatku tylam tylam a w koncowke po 0,5-1kg lub nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
powiem Wam że zaczyna mnie to wszytsko troszke przerażać, niby sie ciesze i tak fajnie że sie udało, ale z drugiej strony jakos mnie to zaskoczyło, że tak szybko sie udało. Martwie się czy poradze sobie z tym wszystkim, czy to ogarne, czy finansowo podołamy.Czy dzidzius będzie zdrowy, wkoncu już młoda nie jestem. ehh jakies rozmyslanki mnie dziwne biora.. Już nie mówie o tym ze utyje i cycki mi obwisną i mężul bedzie sie oglądał za innymi ,a ja będe jak taka tocząca sie kula:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
Pierwszą ciążę prowadziłam u dr Andrzeja Lenczewskiego, ale nie prowadziłam jej u niego od samego poczatku, tylko gdzieś mniej więcej od połowy ciąży. Ja byłam zadowolona z pobytu w tej klinice i nie wyobrażam sobie teraz rodzić gdzie indziej. W 2010 roku za poród naturalny płaciłam 1100 a cesarka kosztowała 1800 teraz jak dzwoniłam i pytałam naturalny 1500 a cesarka 2000. W pierwszej ciązy miałam zalecenia od okulisty do cesarki ale tak późno rozpoznałam że to poród :) i urodziłam sama tym samym zaoszczędziłam 700 zł :) Wykryto u mnie jaskrę i nie wiem jak będzie w tej ciąży. Nie wiem czy chce sama rodzic ale też nie chce mieć ciętego brzucha. O Arciszewskich też słyszałam różne opinie (zakażenia gronkowcem) ale ja po tym co przeżyłam jestem do nich nastawiona bardzo pozytywnie. Kobiety leżą tam jedynie dwie doby a ja leżałam 4! Zatrzymali mnie i moją córkę na dodatkowe dwie doby, gdyż moja córeczka urodziła się z rozszczepem wargi i podniebienia i bardzo naciskali wszyscy na to abym potrafiła ją sama nakramić w domu. Otrzymałam od tych ludzi bardzo dużo serca. Dostaliśmy masę prezentów od położnej. Nawet dostałam do niej numer prywatny i pozwolenie na dzwonienie w każdej potrzebie. Dzwoniły też do mnie inne położne z pytaniem jak sobie radzimy. Także złego słowa nie dam na nich powiedzieć. Będę powoli zbierać pieniążki na wszelki wypadek 2000 odłożę :) A na parkowej ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
NICK................wiek.........cykl starań...........TP.............skąd jestem _________________________________________________________ Endi86...............................8................03. 2013......... kejtiii.............................................. ...03.2013......... prawie_ruda 30.....30.............3...............04.03.2013.....Bytom< br /> kokilka29............................2................11.0 3.2013...... malinówka376........................................03.0 3.2013......dolnoslaskie martita280810.......26...........10...............11.03.2 013.........kuj-pom Muszynianka.......30...............................03.201 3.......Kraków Jula_2.................29..............1...............03.2013.......Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lireczka2
dziewczyny spróbuję u Was bo na innym topiku brak odzewu:( Poradźcie. Dokładnie tydzień temu 26 czerwca wieczorem miałam owulację. Podejrzewam że mogło dojść do zapłodnienia i najszybciej jak to możliwe wg ulotki zrobiłam test, tzn wczoraj rano. Wyszedł negatywny, ale rozumiem że to o niczym nie przesądza, jest chyba jeszcze dużo za wcześnie, prawda? Chodzi o to że nie mam żadnych kompletnie objawów, które odbiegały by od tych przed okresem, tylko że już przedwczoraj po południu fatalnie się czułam, jestem potwornie osłabiona i mocno drętwieją mi dłonie. Wczoraj po południu to samo osłabienie i drętwienie i zastanawiam się czy to może ta pogoda tak wpłynęła na funkcjonowanie organizmu? Bo chyba niemożliwe żeby w tak dziwny sposób objawiała się ciąża? Co o tym myślicie? Dziś jeszcze nie czuję się taka słaba ale to mi się tak po godz. 14 zaczynało dziać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka- wypisz wymaluj jakbym czytała o swoich rozterkach. Znow bede toczyc sie z piłeczką z przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lireczka - za wcześnie zrobiłaś ten test. To co piszą na testach to raczej "chłyt marketingowy". Hcg które wykrywa test wydziela się dopiero po zagnieżdżeniu a w takiej ilości żeby test wykrył musi minąć dobrych kilka dni od tego. Mnie test pokazał 11 dni po zagnieżdżeniu dopiero i 14 od owulacji ale ja mam długie cykle, jeśli Ty masz krótkie to możesz za kilka dni pójść zrobić betahcg - powinien już być miarodajny ok.10 dni po owu. Tu jest fajny kalendarz owulacyjny wypełnij go i tam Ci pokaże kiedy testować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lireczka2
cykle mam ok 30 dniowe, nie wiem czy to długie czy krótkie, chyba po prostu przeciętne? Gdzie mogę znaleźć ten kalendarz? Dziękuję za odp i pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszynianko chyba nie ma kobiety, której by nie dopadały wątpliwości, nawet jak ciąża planowana i wyczekana :P Mam to samo, tylko u mnie dochodzi jeszcze kwestia jak ja sobie z dwoma łobuzami poradzę i zorganizuję żłobek, przedszkole itd. No i kasa oczywiście też nie napawa jakimś szalonym entuzjazmem ale trzeba założyć że będzie dobrze i wszystko się ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chomiku u mnie najwczesniejszym objawem byl brak checi na slodkosci. A tak poza tym to czulam sie jak przed okresem. Pozniej z kazdym dniem jakby mnie mdlosci lapaly z rana. Jula moja znajoma placila 1000 za naturalny, nie wiem jakie w tej chwili sa ceny, to bylo rok temu. Ja dzis zdycham doslownie. Ledwo sie trzymam w robocie, jest niemilosiernie goraco. I ogolnie dzis sie slabo czuje. Muszynianka mam podobne obawy. Szczegolnie dzis czuje jakis taki niepokoj, czy wszystko w porzadku. Martwie sie o dzidzie, zeby dobrze sie rozwijala. Pewnie do wizyty ciagle bede czula sie niepewnie. Ale ja sie staro nie czuje;) choc mam raptem 2 lata mniej od ciebie. Wydaje mi sie to taki akurat wiek na dziecko. Maaalutka zrob moze lepiej bete?jest bardziej czula i szybciej wychodzi. lireczka zgodnie z ulatka mozna liczyc na druga kreske 6 dni po zaplodnieniu a nie po owu. Wiec dopiero za jakis tydz mozesz probowac robic test. Wczesniej objawow nie bedzie, zaczynaja sie dopiero jak zaczyna wzrastac hormon we krwi, a jak on wzrosnie to i test wyjdzie. trzymajcie sie, ja nie moge sie doczekac jak wroce do domu i pojde spac. Moj maz tez pol nocy pracowal, a o 4 wstawal wiec bedziemy drzemac dzis razem:) Dziwna rzecz zauwazylam, ciezko mi sie spi na brzuchu, czuje taki jakby ucisk jak sie klade. Nie wiem jak to nazwac, nie bol, tylko taki dyskomfort. Nie za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie śpię tylko na brzuchu - chyba na zapas bo później się nie da :) może macica Ci się szybciej rozciąga - a może dwa bobasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lireczka2
z tego kalendarza wyszło mi że test można robić dopiero dwa dni przed @ kokilka z tego co pisałaś to jestem z cyklem dokładnie tydzień po Tobie, a Ty wiedziałaś już tydzień temu więc technicznie rzecz biorąc ja powinnam wiedzieć właśnie teraz... za jakiś tydzień to ja już po terminie @ będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O daj Boze Ruda :) bardzo bym chciala blizniaki :))) hmm w sumie mi szybko beta sie pojawila we krwi, moze to wlasnie dwojka?;) Lireczka, przepraszam ja dzis nie przytomna, ja cos na opak zrozumialam, ze to 2 dnie temu mialas owu. Ajajaj. Ale to i tak dosc wczesnie. U mnie po 8 dniach pojawil sie doslownie cien cienia. Test wygladal inaczej niz kilka poprzednich. Sproboj jutro beta hcg z krwi. Tam juz poziom kilku jednostek pokaze ciaze a test niby najczulszy od 10, ale ja takich nie znalazlam. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lireczka, nie da się tak porównywać bo u każdej inaczej hcg rośnie - stąd tak szerokie są normy na dany tydzień jak sobie odszukasz to popatrz. Jeśli Tobie rośnie wolniej to tym później będzie w moczu i na teście. Idź na betę we krwii zawsze hormon jest wcześniej. Ja wiedziałam że jestem w ciąży już 3 dni po owu a test i tak wyszedł mi pozytywny w terminie miesiączki - taka uroda hcg i już...Jak poczytasz początek wątku to zobaczysz że wszystkie byłyśmy mega niecierpliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny czy mogę do Was dołączyc? dzisiaj dowiedzialam się że jestem w ciąży, udało nam się w 3 cyklu starań bardzo się cieszymy chociaż jestesmy z mezem pełni obaw bo to nasza pierwsza ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
a ja dzis mam podly humor wszystko mi przeszkadza z afrykanskim upalem wlacznie! do tego po obiedzie strasznie mnie muli i jak tylko przyloze glowe do poduszki oczy mnie pieka i najchetniej bym sobie pospala. niestety obowiazki mamy i zony nie daja mi takiej mozliwosci. wieczorem natomiast sen odchodzi i przychodza lekkie mdlosci. dziekuje za za linka z pewnoscia poczytam jak znajde chwilke. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Patra :) Jula mi też zdarzają się humory. Raz płaczę, za chwilę śmieję się do łez, a czasem kłócę się bez powodu. Mój mąż już z dystansem do tego podchodzi :) Aktualizuję się :) NICK................wiek.........cykl starań...........TP.............skąd jestem _________________________________________________________ Endi86...............................8................03. 2013......... kejtiii.............................................. ...03.2013......... prawie_ruda 30.....30.............3...............04.03.2013.....Bytom< br /> kokilka29.............28.............2................11.0 3.2013....Białystok malinówka376........................................03.0 3.2013......dolnoslaskie martita280810.......26...........10...............11.03.2 013.........kuj-pom Muszynianka.......30...............................03.201 3.......Kraków Jula_2.................29..............1...............03 .2013.......Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
a u mnie poranne ssanie żołądka zaczyna mnei męczyć, jeszcze chyba nigdy tak niebyło żebym zaraz po wstaniu szła do kuchni robic jedzenie. Wczoraj na wieczór cosik mnie tak mocniej kuło w brzuchu, naszczeście teraz juz przeszło. Ogólnie to nic mi sie niechce, lenia mam jak 150:)) na 18 lipca ide na kolejna wizyte, zoabczymy co wtedy pokaże USG. Pogoda koszmarna 8 rano a juz prawie 30 st, Miłego dzionka dla wszystkich:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana w ten masakryczny parny dzień. Ja też mam mulenie w żołądku - póki co udaje mi się dojechać do pracy i tu dopiero rzucić na jedzenie ale nie wiem czy niedługo nie będę musiała czegoś przekąszać w domu...Eh dziś taka jestem napuchnięta, że z trudem obrączka mi na palec weszła :( jak dla mnie mógłby być już wrzesień ;) ja idę do lekarza za tydzień - może już konkretną fasolkę zobaczę. Chodzą słuchy że moja pani doktor ma zamiar odejść z tej poradni, mam nadzieję, że nie rzuci całkiem ciężarówek tylko poradnię zmieni ale wszystkiego dowiem się dopiero za tydzień...Może będę musiała szukać nowego lekarza co mi się wcale nie uśmiecha :/ Miłego dzionka dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
No najgorzej chyba zmieniac lekarza w trakcie, ja za moją to bym na koniec świata poszła, kiedys jej nawet mówiłam że jak jej nie będzie to ja w ciąże nie zachodze:)) to sie smiała ze mnie. dawniej był czas że przyjmowała na NFZ więc było spoko teraz niestety tylko prywatnie, no ale coż ,szukać nowej niezamierzam. Mam pytanko dziewczyny smarujecie sie juz jakimiś specyfikami na rozstepy itp.? Moja siostra stosowała i to takie droższe a i tak jej wyszły, na to pewnie nie ma reguły, jak ktos ma tendencje to pewnie nic mu nie pomoże, ale tak sie zastanawiałam juz czy czegoś nie zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×