Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Ja dzisiaj zrobię bete mam 30dc. a mam 28 dniowe, test zrobiłam a 2 kreska prawie nie widoczna ale trzeba byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bledzioch to już coś :) czekamy na wynik bety :) Ja też ok. 9 dni po owulacji, cykle mam długie, termin @ na 26 dopiero ale myślę że w czwartek mogło być zagnieżdżenie bo dziwnie mnie brzuszysko pobolewało więc chyba z rana zatestuję i zobaczę może też jakiś bledzioch wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia dziewczyny!
oby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zrobiłam betę :-) nie wiem czy nie za szybko ale kończę za 2 ddni duphaston i wolałabym wiedzieć czy odstawic na @ czy dalej brać. Wyniki najwcześniej jutro wieczorem bo wiozą do innego miasta :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro dopiero na betę :( pobierają krew do 10, jutro beta w czwartek wynik napiszę napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, ładnie ja tu liczę na wsparcie w oczekiwaniu do przyszłego tygodnia a koleżanki zgodnie na betę pobiegły ;) No to ja z rana zwykłym zatestuję :P czemu ten czas się tak wlecze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie_ruda 30 ja miałam w zamairze szybko test bo muszę podtrzymać fasolkę duphastonem jesli będzie ale powiem Ci,że niektórym dziewczynym wychodzą testy już 9 dnia po owulacji.U mnie nie ale cóż zostaje beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie matki co palą powinny
matko boska.. czytam i normalnie zróbcie test w dniu w którym facet w was skończył .......... idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po teście - negatyw, no nic pozostaje mi czekać i powtórzyć bliżej terminu miesiączki. W ogóle jakieś dziwne te testy kupiłam - tzn. nie zwróciłam uwagi że nie ma na nich ani słowa o tym jak czułe są :( Nordtest się nazywał. Czekam na lepsze więści od Was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyanniya
Cześć ja mam termin @ na 27 czerwca. Wariatka nie wytrzymałam i zrobiłam przedwczoraj tj 18 dni cyklu. Musze poczekać co najmniej jeszcze z tydzień. Zrobię 24 czerwca. Będzie dobrze ? Co wy na to ? Arbuzowa może nam się uda. Będziemy marcanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anyanniya wszystko zależy jakie długie masz cykle zazwyczaj, jak 28 dniowe to 24 może już coś wyjść. Ja kolejne podejście zaplanowałam na sobotę, będzie to 28dc przy cyklach 30-31 dni. Mam nadzięję, że uda mi się wytrzymać :P arbuzowa jak wynik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Ja mam termin @ na 26 czerwca. Musze wytrzymać, teraz to chyba jeszcze nie ma sensu. Chociaż pewnie zrobie w sobote lub niedziele test znając swoją głupote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyanniya
A to myślłam że tyko ja taka głupia. No to czekajmy. Razem Będzie lżej. Dziś cos po mnie chodzi , może to zagnieżdzenie- chyba jakoś tak. Ale nie chcę zapeszać. No to do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakakakakakakakakakakakakaka
Witam zniecierpliwione przyszłe mamy Chciałam dla otuchy Wam powiedzieć, że pierwszy pozytywny test wyszedł mi właśnie 20.06.2007r Mój synek urodził się w dniu w którym był wyznaczony termin tzn. 1.03.2008r Na pewno i wy się doczekacie swoich małych szczęść:) tego Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCOWA MAMA 2011
Witam kobietki ;) Jestem mamą z 25 marca 2011 roku i trzymam za was wszystkie kciuki ;) O ciąży dowiedziałam się 15 lipca 2010 roku :) wyszła bardo bardzo jasna kreska Marzec to moim zdaniem najpiekniejszy miesiąc na dziecko ciepło się robi, mona już od pierszych dni z dzieckiem na spacer wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Dzięki dziewczyny za wsparcie:) Mam nadzieję, że się wszystkie doczekamy wreszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyanniya
Witam Ja czekam . Do niedzieli. Teraz robię dzemiki truskawkowe, będzie jak znalazł. A nie robiłam tego juz od kilku lat. I strych zaczęłam sprzątać. Ile tam zapomnianych rzeczy !!!! Zabawek , ubranek i dla chłopczyka i dla dziewczynki. Może sie przyda. Wytrwałiści i dwóch kreseczek Wszystkim Wam. Piszcie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda - to jest minus wczesnych testów - tak na prawdę nic nie wyjaśniają :P zawsze może być robiony za wcześnie...Ja w sobotę spróbuję sikańca to będzie 28 dc więc oby już były dwie krechy :D Piersi dalej bolą i jajniki pokłuwają, innych objawów brak, w poprzednich ciążach miałam jeszcze mleczny śluz ale może dopiero się pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anyanniya
I mnie piersi pobolewają. Ale czuje też takie rozbicie jak przed @. termin @ mam na 27 .06 Kto jeszcze testuje w niedzielę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sama zostaję na placu boju jutro :P ale sobie pomyślałam że fajnie byłoby jutro pokazać dwie kreski mężowi w prezencie na dzień ojca ;) nie wtajemniczam go w moje przypuszczenioobjawy więc jakby co będzie fajna niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anyanniya
Testuję jutro- tj, w niedzielę. Jak nastroje kobietki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×