Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

U mnie nastrój mocno taki sobie - test negatywny :( dziś 28 dc we wtorek termin @ niby nadal może być za wcześnie choć powoli tracę nadzieję :/ w dodatku mój synek dziś mocno zalazł mi za skórę aż sobie pomyślałam - " a mieć takich dwóch to dopiero masakra" ;) Oczywiście była to chwila bo teraz kiedy śpi jak aniołek niczego bardziej nie chcę niż być w ciąży :) Trzymam kciuki za Wasze jutrzejsze testowanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Dobra nie wytrzymałam.... zrobiłam dziś test i też dupa blada wyszła zamiast chociaż cienia drugiej kreski... Termin @ we wtorek, z tym że dziś jest mój 24 dc ( z 27-dniowego). Się zobaczy... może jeszcze jest szansa. Dzisiaj zabawialam malucha mojej ciotki 40letniej. Jej się udało i to dość szybko, to jej pierwsza ciąża była i to w tym wieku więc może i mnie sie uda. Wiem, że to dopiero pierwszy cykl starań, ale tak bym już chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anyanniya
To zmartwiłyście mnie dziewczyny. Ja testuję jutro - to mój 24 dzień cyklu przy 27 dniowych. Może za słabe testy-miejmy nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego się trzymajmy że jakiś szmelc nam w aptece (na allegro) sprzedali ;) Za jutrzejsze testujące kciuki trzymam mocno zaciśnięte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Ja testowałam Bobo Test Strumieniowy. Mam jeszcze quick viev. wyprobuje chyba jutro znów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anyanniya
A ja siedzę i zastanawiam się Testowac nie testować. Takie fajne to uczucie - nadzieja. Dostałam takiego fajnego "powerka" ( kurcze nie wiem jak to się pisze) A jak sie okaże że nie ma drugiej kreski . deprecha mnie dopadnie. Położę sie i nie wstanę do wieczora. Czuję zbliżający się okres. Rano przez kilka minut miałam takie skurcze w dole brzucha- coś jakby bóle parte. Aż mi się słabo zrobiło. Pozdrawiam Was dziewczynki. Nie wiem czy znajdę siły żeby się odezwać jeszcze. Tylko czemu mi niedobrze od kilku dni ? Czy siła pragnienia jest tak ogromna ??? Muszę dać sobie spokój z próbowaniem, bo za bardzo się nakręcam i ciężko znoszę niepowodzenie. Wyląduję w psychiatryku. Czy to normalne Ze ubrałam dziś misia w ciuszki , co prawda w ciuszki po lalce bayby born córki , ale jednak ubrałam i postawiłam na półeczce. Pozdrawiam jeszcze raz. Czuje że dzieje sie ze mna coś niedobrego. Rozumiem wszystkie dziewczyny starające się. Zyczę powodzenia. A te którym sie nie uda niech znajdą siłę aby pogodzić się z tym. Ja już więcej nie spróbuję, widocznie mój czas minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtiii
Hej ja też czekam na @ a raczej jego brak. U mnie z kolei ciezko wyliczyć kiedy mam temrin @ bo miałam 4 dni wczesniej owulacje (chyba) i albo powinnam dostać @ 27.06 albo 1.06, mysle zrobic test 27 i moze wyjdzie jak by co wcześniej. OBY!! Macie jakieś objawy?? Bo ja zadne z wyjątkiem pobolewania podbrzusza ale to czasem mi sie zdarza i normalnie w trakcie cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtiii
Czy to normalne Ze ubrałam dziś misia w ciuszki , co prawda w ciuszki po lalce bayby born córki , ale jednak ubrałam i postawiłam na półeczce. raczej nie normalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mymyu
hej dziewczyny ja zaczęłam strać się o maluszka z zeszłym miesiącu, @ spóźniała się 3 dni jak już miałam robić test to dostałam :( i teraz znów czuje że dostane masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtiii
mymyu objawy to są wiesz rzecz względna, siłą perswazji umysłu to można poczuć wszystko i już nie raz to przerabiałam, zresztą jak byłam w ciąży to czułam s ie tak samo jak na okres, uczucie takie jak bym miała zraz go dostać do tego ciagle ze mnei ciekl bialy sluz wiec sprwdzalam czy to nie okres co chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Ja coś czuje że w tym miesiacu sie nie udało. Mam wszystkie objawy na okres: jestem płaczliwa, ciągle głodna,pobolewa mnie brzuch. Smutno mi będzie we wtorek jak się nie uda test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtiii
lilou to przeciez tez symptomy ciazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mymyu
kejtii a ty ile już się starasz?i ile starlas sie poprzednim razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Kejtiii jeśli byś wykrakała to osobiście Cię wyściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_91
Witam dziewczyny... :) mi spóźnia się @ juz 8 dni... testu jeszcze nie robilam... Nie planowalam ciazy... Jednak nie byloby to dla mnie przerazeniem...:) w sumie nawet bym się cieszyła... zastanawiam się czy przez zapalenie pęcherza mogla mi sie miesiaczka przesunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtiii
my sie nie staramy tylko nie zabezpieczamy ;) No ja mam nadzieje ze wykrakałam! Kasia 8 dni ci sie spoznia to mozesz juz zrobic test, ja bym zrobiła juz dawno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_91
hmm no wiem... Chociaz mam przeczucia, że jestem w ciązy boję sie zrobić test... Niby siedzi mi w glowie, ze tak jednak boję się zobaczyć dwie kreski.. Nie boje się zostać mamą, boję się ze nie dam rady, jak zareagują wszyscy do okola..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_91
dookoła*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
Cześć - a więc i ja do was dołączam dziewczynki. Owulację miałam prawdopodobnie 15 albo 16 czerwca - nie wiem na 100% bo nawet jej tak nie czułam. Teraz jest 8 albo 9 dni po owulacji (cykle mam 28-29dniowe..) A od wczoraj wieczorem strrrasznie boli mnie podbrzusze, niby tak jak na okres... I do tego czasem mam wrażenie, że jest mi trochę 'niedobrze' tak jakbym się czymś zatruła - ale to już chyba siła podświadomości ?... @ mam dostać 1 lipca...I z jednej strony wydaje mi się, że może mnie już boleć brzuch na @ a z drugiej no to chyba trochę za wcześnie...i zawsze mnie bolą plecy a tym razem nie.. Ale też nie chcę sobie 'wkręcać' ech no czekam razem z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że tak długo nie pisalam w piątek odebrałam wynik beta 125 :) i niestety od piątku mam male plamienia jestem na duphastonie. 8 miesięcy starań, 3 miesiące na bromergonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie pozytywne wieści :D Endo gratulacje wielkie. Oby teraz każda z nas dowiedziała się tego co Ty :) Mnie tez podbrzusze już od tygodnia boli a zazwyczaj to jeden dzień przed @ albo w dniu kiedy dostaję. No i piersi a szczególnie sutki mocno czułe i jakby nabrzmiałe. Termin @ na wtorek więc powinnam się ze wszystkich sił powstrzymać jutro ale po takich wieściach chyba znów spróbuję ;) Lilou jak drugi test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
ruda 30- trzymam kciuki za Ciebie!:-* Ja jeszcze mam tydzień czekania... Ale boję się, że ja sobie to wmawiam. No ale w sumie bólu brzucha nie mogę sobie wmówić, ale to że mi troche niedobrze to prędzej... Ale piersi mnie nie bolą tak jak Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie ruda mi sutki pociemniały i były bardziej wrażliwe, żadnych innych objawów nie miałam , poczekaj jeszcze do terminu @, mi nadal 2 kreski nie wychodzą więc nie ma co liczyc na testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
Endi- kiedy zaczęły ciemnieć Ci te sutki? I kiedy zaczął pobolewać brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sutki tak parę dni przed terminem @, 3 dni przed @ miałam brązowy śluz i to pewnie było zagnieżdżanie, brzuch bolał w sobote i niedziele jak na @ a w pon. nie przyszedł, zamiast niego kremowy śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
YHm. ale w sumie nie każdą muszą boleć piersi, no bo każdy przechodzi to inaczej... bede śledzić wątek i odezwe sie za tydzień, a za was wszystkie trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Endi serdeczne gratulacje i powodzenia:) Jak ja Ci zazdroszcze że Ci się udało... Prawie_ruda u mnie nic z tego.. jutro robie i we wtorek. Jeśli nie bedzie ciąży to kupuję czteropak bo mam ogromną ochotę na piwko;) to tak pół żartem. A Ty dziś testowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
Lilou za Ciebie też będę trzymać kciuki!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Seeeeedźeja niedziękuję żeby nie zapeszyć. Na pewno dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×