Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Alfa ja też mocno się zdziwiliłam i zasmuciłam jak zobaczyłam u Ciebie aniołka w 12 tc nie chciałam tego tematu podejmować bo wiem, że na pewno to trudne dla Ciebie bardzo Ci współczuje ale jeśli czujesz się na siłach napisz nam proszę jak to było. Lusesita24 sprawdź sobie ceny w aptekach tego kremu bo nieraz różnica wynosi nawet 30 zł. Z tego co zauważyłam najtańsze te kremy są w aptekach internetowym po ok 60 zł za 150 ml. Fajnie mieć takiego pracodawcę jak ty, chociaż ja na swojego nie mogę zarzekać jest też bardzo fajny i skłonny do ugody:) Z jakiego powodu masz zalecaną cc? Pytam bo ja chyba też niestety będę ją mieć ze względu na wadę serca i wzroku. Hmm piszę niestety choć tak naprawdę nie wiem co lepsze cesarka czy poród naturalny. Życzę udanej zabawy na weselu i abyś wytrwała przy tym stole ;p kejtii czytałam gdzieś na innym forum, że dużo dziewczyn jeszcze nawet w połowie 12 tc czują mdłości i wymiotują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-)U mnie piękna pogoda więc wiekszość wolnego czasu spedzam na świeżym powietrzu i temu tak rzadko tu zaglądam. witam wszystkie nowe mamusie i serdecznie gratuluję. Kejtii- rozmawiałam dziś z moją znajomą i mówiła że mdłości jej nie odpuszczały az do 6 miesiaca ciazy myślała ze sie wykończy no ale na szczescie minelo i lekarz mówił ze niec na to nie poradzi po prostu tak ma i musi przecierpiec. U mnie już 11t4dz i spanie mi wkońcu odpuściło juz od kilku dni nie drzemię po południu:-) Trzymajcie się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lyella
Kejti są babeczki, które do końca ciąży męczą sie z mdłościami ale to przynajmaniej znak ze wszystko OK i poziom bety wysoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lyella
Jejku a co tu takie pustki! Ale sie u nas jesiennie zrobiło. Kropi, siąpi i dość chłodno. A na dodatek jeszcze dziś w pracy jestem. M pojedzie z córka na basen dzisiaj i mloda juz od rana chodzi z kostiumem i w klapakach :) A ja od rana się najeść nie mogę - skończę jak beczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberr.
hej laseczki, ja mam dzisiaj takiego lenia że leże sobie w łóżeczku i zaraz będe oglądać "daleko od szosy". A wiecie ze w UK ciąze dobiero traktuja od 12 tc a wcześniej nawet nic nie daja na podtrzymanie w razie czego bo twierdza że jezeli płód jest słaby to nie ma sensu sztucznie podtrzymywać-naturalna selekcja. ja sama pierwsza wizyte z polozna mam dopiero w czwartek(a pierwsze usg miedzy 12/13 tc) i gdyby nie to że chodze prywatnie to do tej pory nie wiedziałabym co sie dzieje u mnie w brzuszku z maluszkiem. Mam mnóstwo ksiązek na temat ciąży ale nie chce mi się tego czytać, wole jakiś horror albo kryminał;) dopiero jak mi się coś dzieje to szukam info na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Chcę się przyłączyć- mam termin na 18 marca :) No i w zeszłym roku byłam "członkiem" marca 2012.. teraz synek skończył pół roku a ja znów jestem w ciąży. dopisuję się NICK.............wiek..........OM...........TP........... ..skąd jestem Muszynianka.........30.......18.05................03.20 13. ..........Kraków malinówka376........21........25.05...............01.03. 2013...... ..Wrocław/UK amoczarska.........26...............................03 .03.2013.. .....Pruszków prawie_ruda 30.....30........27.05...............04.03.2013.........Byto m< br /> Jula_2.................29........30. 05..................03.2013........Białystok Dokhtare.............32.................. ...........08.03.2013.........Rotherham xNightmare..........19............................. 08.03.2013. ......Olsztyn misia2407............24........02.06...............09.03. 2012. .......Bochum Joaro............... ..31 .......02.06...................03.2013 ...... ..LDZ kejtiii.................21........04.06...............10. 03.2013. .......Radom kokilka29.............28..............................11. 03.2013. .......Białystok martita280810......26............................ .11.03.2 013........kuj-pom 11marca..............32.............................11.03 . 2013.......UK Hania_85_05........ 27.............................14.03.2013........ Lublin Alfa_Beta_Omega...26.............................15.03.20 13..... ....ZS Patra24...............25................................. 03.2013.......Gdynia Ajka86................26................................. 03.2013....Częstochowa Kfitek..................33............................... .03.2 013.......Wawa Wiktoria Weronika..32.....24.06................01.04.2013??....Wrocł aw nelma.................27..............................18.03. 2 012......Małopolska nieszka2000.........36..............................18.03.2012........Szczecin KANCIALUPKA........25......21.06................29.03.201 3. ...Kraków Olinek82.............29.......22.06................28.03. 2013....Warszawa MSdrucia.............26......13.06.................20.03. 2013......Warszawa Ann8912..............23......03.06.................10.03. 2013......Częstochowa B@siek...............28.......13.06 ................20.03.2013.......Łódź Kaktus ..............22........01.07................18.04.2013..... ..Śląsk Mufinka_81........31........17.06................24.03.20 13........Trójmiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka.........30.......18.05................03.20 13. ..........Kraków malinówka376........21........25.05...............01.03. 2013...... ..Wrocław/UK amoczarska.........26...............................03 .03.2013.. .....Pruszków prawie_ruda 30.....30........27.05...............04.03.2013.........Byto m< br /> Jula_2.................29........30. 05..................03.2013........Białystok Dokhtare.............32.................. ...........08.03.2013.........Rotherham xNightmare..........19............................. 08.03.2013. ......Olsztyn misia2407............24........02.06...............09.03. 2012. .......Bochum Joaro............... ..31 .......02.06...................03.2013 ...... ..LDZ kejtiii.................21........04.06...............10. 03.2013. .......Radom kokilka29.............28..............................11. 03.2013. .......Białystok martita280810......26............................ .11.03.2 013........kuj-pom 11marca..............32.............................11.03 . 2013.......UK Hania_85_05........ 27.............................14.03.2013........ Lublin Alfa_Beta_Omega...26.............................15.03.20 13..... ....ZS Patra24...............25................................. 03.2013.......Gdynia Ajka86................26................................. 03.2013....Częstochowa Kfitek..................33............................... .03.2 013.......Wawa Wiktoria Weronika..32.....24.06................01.04.2013??....Wrocł aw nelma.................27..............................18.03. 2 012......Małopolska nieszka2000.........36..............................18.03 .2012........Szczecin KANCIALUPKA........25......21.06................29.03.201 3. ...Kraków Olinek82.............29.......22.06................30.03. 2013....Warszawa MSdrucia.............26......13.06.................20.03. 2013......Warszawa Ann8912..............23......03.06.................10.03. 2013......Częstochowa B@siek...............28.......13.06 ................20.03.2013.......Łódź Kaktus ..............22........01.07................18.04.2013..... ..Śląsk Mufinka_81........31........17.06................24.03.20 13........Trójmiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, a ja dzis powera od rana mialam sprzatnelam domek od a do z prawie i teraz po wstepnych zakupach siedze i odpoczywam ;) Kejtii- z mdlosciami nie ma reguly, znam kobiety ktore meczyly sie do skonczenia 7 miesiaca. Marne pocieszenie, ale wszystko zalezy od organizmu. Kazda kobieta inaczej reaguje. Mi w pierwszej ciazy rozstepy wyszlo tydzien przed planowana data porodu, zla bylam ja cholera, smarowalam sie jak mi sie przypomnialo. Dobra jest oliwka w zelu, tez nie lubie typowej lejacej oliwki w plynie. A teraz smaruje sie balsamem z johnsona dla dzieci. Ale rozstepow sie nie pozbede wiem, jedyne co to zbledna, poza tym jak maja wyjsc i tak wyjda. Szkoda kasy na specjalistyczne a zarazem drogie produkty ciazowe. Ale dobre sa kosmetyki dax perfecta mama. Amberr- ja wlasnie mialam usg w 12tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny długo się nie odzywałam, ale miałam problemy. w 7tc wykryto u mnie krwiaka i istniało duże prawdopodobieństwo poronienia, leżałam plackiem na lekach 5 tygodni, wstając tylko do wc. dziś po usg prenatalnym (11tc2d) okazało się, że krwiak się wchłonął i wszystko wróciło do normy. oczywiście muszę na siebie dmuchać ale jestem już taka szczęśliwa, że maluch jest bezpieczny. Serducho mu ładnie bije, nie ma zagrożeń chorobami i ma już 5cm :) a co do mdłości to nie narzekajcie dziewczyny bo ja mając apogeum wymiotowałam nawet 5 razy dziennie, tak do 15 cokolwiek zjadłam czy wypiłam wracało natychmiast, teraz jest lepiej ale wymioty dalej są. bardzo się cieszę, że jestem znów z Wami buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lyella
Haniu dobrze ze wszytsko jest już OK A masz jakieś przypuszczenia co do płci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chcielibyśmy chłopca, ale w sumie to nie wiem co będzie. Jem jak kobieta w ciąży na obiad śledzie, na deser kisiel a potem mam ochotę na coś słodkiego albo ogórka kiszonego :) oczywiście wyskoczyła mi na twarzy cała masa wyprysków ale to chyba też o niczym nie świadczy. Chyba przyjdzie poczekać do następnego usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lyella
Hania ja bym na obiad najchętniej zjadała ciasto drożdżowe mojej teściowej :) A te różne smaki na płeć to rzadko się sprawdzają. A Ty masz i na chlopca i na dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lyella
Witaj Nieszka! Szybko macie drugą dzidzię! Tak planowaliście?? Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu, cieszę się, że zdrówko ok i z dzidzią też ok:-) Duża jest-może dlatego, że wyleżana. Moja miała w 10w6d 3,85cm-wiek ciąży wg USG. Lekarz powiedział, że to dlatego, że zapłodnienie później było, ciąża młoda, ale zobacze teraz 30 na kolejnym USG. Strach jest. No i ta praca i dojazdy:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieszka2000, ja też mam termin na 18 marca:D Malinowa a ty mieszkasz w Londynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, chciałabym częściej pisać ale niestety u mnie cały czas coś się dzieje. W środę byłam na wizycie i zamiast radości znów strach i niepewność... tym razem dr stwierdził, że mam napiętą macicę i no-spa już nie działa. Teraz biorę Theovent ale ma całą masę działań ubocznych i niestety ja mam wszystkie z ulotki po kolei zanim zdążę o nich przeczytać. We wtorek mam się znów pokazać u lekarza, oby tylko nie skończyło się pobytem w szpitalu... Denerwuję się i nie mogę spać w nocy, pojawiły mi się okropne nudności- głównie wieczorem i w nocy, wcześniej tak bardzo nie miałam ale może to też po leku. Dzisiaj zaparzyłam sobie melisę i czekam z położeniem się spać aż bardziej się zmęczę- może w ten sposób uda mi się przespać dłużej niż 5 godzin:). Fajnie bo brzuszek już rośnie, kupiłam sobie oliwkę i krem p- rozstępom z rossmana ale używam jak mi się przypomni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszka2000 Witam, gratuluję zafasolkowania :) Hania_85_05 współczuje Ci, że taki niefajny początek ciąży miałaś, ale teraz wierzmy, że już będzie tylko dobrze i pod górkę, tego Ci życzę, cieszę się, że już ok u was. B@siek kurcze to kiepsko, że masz takie skutki uboczne tego leku, trzymaj się tam jakoś. Mó brzuszek też już rośnie, muszę kupić nowe spodnie, najlepiej takie na gumce bo w żądne już nie wchodzę. Dziś porządnie się wystraszyłam kichnęłam tak dosyć mocno i niespodziewanie i poczułam okropny ból w dole brzucha, jakby mnie ktoś nożem dźgnął, podobny ból ostatnio zdarzy mi się przy kaszlu lub smarkaniu, powiedzcie mi czy wy też macie takie bóle? Zmartwiło mnie to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie będę tu często bywała. Poprzednio w ciąży miałam więcej czasu a teraz maluszek zajmuje sporo czasu. Poza tym czuję się jak stara wyga ;) hihi.. pierwsza ciąża była dla mnie takim przeżyciem.. Ale teraz za to mam zupełnie inne podejście do porodu- poprzednio się nie bałam, bo nie wiedziałam czego się spodziewać i choć miałam najlepszy z możliwych porodów to i tak boję się, że drugi raz mi się tak nie uda i że będzie bolało dłużej. No, ale będzie czas martwić się o to później. Puki co jest fajnie- też już się smaruje kremikami, ale tym razem większe partie ciała. Przez pierwszą ciąże smarowałam się grzecznie, ale tylko brzuch, piersi i pupę. No i? Mam po dwie kreski..na plecach! :( A dokładnie na schabach ;) Tym razem zadbam o wszystkie miejsca. No i nie przytyję już tak okrutnie- było +23kg, i pół roku po ciąży zostało mi jeszcze 7kg. Teraz będę grzeczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kancialupka, mi też się tak zdarzyło parę razy i teraz i w poprzedniej ciąży. Miałam wtedy problem, bo dorwało mnie coś typu refluks. Nie czułam żadnego pieczenia tylko miałam okropny kaszel (?) i tak właśnie kaszlałam i brzuch mnie bolał i nieźle się bałam, że coś się stanie maleństwu jak to do końca ciąży nie ustąpi. Ale było Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O bólach brzucha miałam już niejedną "pogawędkę" z lekarzem i takie bóle brzucha jak opisujesz są normą, bo rozciągają się więzadła, szczególnie przy pierwszej ciąży. Mi tłumaczono, że bólem po bokach, promieniującym do pachwin nie trzeba się przejmować. Jedynie trzeba się poradzić lekarza jeśli jest to ucisk, ciężar, ból w środku podbrzusza, promieniujący do krocza. O takie rzeczy przynajmniej mnie wypytuje lekarz. Mimo, że w Łodzi dzisiaj już jesienna pogoda, życzę Wam miłego dnia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ubrania to mi została już tylko jedna para spodni, w które się mieszczę i mnie nie uciskają w brzuch. Kanciapulka, też jakiś czas temu jak przez chwilę nie siedziałam w domu, to byłam w H&M i przymierzałam spodnie z gumką ale nawet rozmiar 36 był za duży, tzn pas był na duuuużo większy brzuszek. Ja startuję z wagi 51kg/159cm. No i wymyśliłam, że kupię sobie taki pas ciążowy, który nakłada się np na rozpięte spodnie żeby nie spadały i nosi np pod bluzką ale też okazał się za duży i odstaje na plecach... Tak wiec chwilowo zostały mi legginsy :p. Może macie jakieś inne pomysły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszka2000 ja ostatnio czytałam , że każdy następny poród jest o połowę krótszy więc głowa do góry. Mi też gin tłumaczył, że ból z pachwin jest naturalny i niegroźny, a odnośnie wagi powiem Wam, że od początku ciąży jestem 6kg lżejsza to chyba przez wymioty, nie to że mdłości mam masakryczne to jeszcze leki je potęgują, ale liczę że jak w 16tc odstawię leki to mi przejdzie. a co do spodni to w dżinsy też się już nie mieszczę, kupiłam na allegro rybaczki jeansowe z pasem ciążowym, ale niestety są na mnie za duże więc chodzę w letnich materiałowych spodniach, a jak chłodniej to leginsy i jakaś kiecka :) B@siek nie martw się ja tyle co nerwów zjadłam to szok, a najgorzej było ze spaniem, dzisiejsza noc była pierwszą od dawną którą całą przespałam nawet siku nie wstawałam. Wiem kochana co czujesz ale trochę wiary trzeba mieć w lekarza mieć nadzieję i dbać o siebie, a zobaczysz że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam spodnie ciazowe z pierwszej ciazy, a ze wywalalo mnie od poczatku to o dzinsach moge zapomniec, czasem wcisne leginsy na gumce bo to ciazowe to troche jeszcze leca, kupilam na allegro rozmiar s a byl troche za duzy i zalowalam ze nie wzielam xs. mozna zainstalowac gumke do dziurki od guzika w spodniach. amberr- daleko mi do londynu a Ty skad jestes? narobilam wczoraj golabkow, dzis odpoczywamy :) tez gdzies czytalam ze drugi porod jest krotszy, gdyby sie sprawdzilo to drugi porod mialabym ekspres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tak na momencik, bo mieszkanie mnie wzywa :D Świństwo, że w niedzielę, ale sprzątanie mnie pcha :D Co to mojego 12tc to puste jajo, na pierwszym usg koło 5tc był pęcherzyk z plamką w środku, lekarz stwierdził, że to małe coś będzie fasolinką. Na drugiej wizycie nie miałam usg, ale pierwsza ciąża, nie sądziłam że ten problem jest tak mocny. Na kolejnej wizycie puste jajo. Babka dała skierowanie do szpitala, ale powiedziała żeby poczekać kilka dni, bo może ciąża jest młodsza, a w szpitalu to mają dobry sprzęt i za kilka dni zrobią usg. A w szpitalu to jajo już miało kształt jakiejś rozgwiazdy - chyba szykowało się do ucieczki. Dziwię się, że nie dali tabsów a zrobili mi zabieg. Temat nie jest drażliwy, patrząc na gorsze straty stwierdziłam, że to nie ten czas, a jak to mówią - te dzieci rodzą się w innym terminie. I tak to sobie przetłumaczyłam. Teraz w środę byłam na wizycie i widziałam dzidzia, serduszko migało, jestem spokojniejsza. A jeśli chodzi o Duphaston, ja swojej gince powiedziałam, że mnie żołądek mocno boli i myślę, że to przez tabsy. Kazała odstawić. Ot tak, więc myślę, że jak się nie ma żadnych plamień, krwawień to można spokojnie to odstawiać. I ból żołądka minął. Wracam do sprzątania. Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Kejtiii co do mojego pracodawcy to faktycznie jest w porządku co do kombinowania na moją korzyść, ale jeśli chodzi o mój stan to mam wrażenie, że teraz zadaje mi coraz więcej durnych zadań, żeby sprawdzić czy jestem wydajnym pracownikiem. A jak się wkurzy to też nie oszczędza mnie za bardzo, ale nie przejmuję się tym:) Jeśli chodzi o Twoje mdłości to mój lekarz powiedział mi, że tzw. poranne mdłości czasami nie mają nic wspólnego z rankiem heheh:P, często trwają cały dzień a nawet całą ciążę, ale mam nadzieję, że Tobie szybko przejdą. Na weselu bawiłam się nawet dobrze chociaż jak tam przyjechałam to myślałam, że przenieśliśmy się w czasie w lata 80 hehehehehe:P ostatecznie nie było aż tak źle i oczywiście najadłam się wielu pyszności. Nawet dzisiaj myślałam, że może coś przytyłam, ale waga dalej pokazuje 44,5. Może przez moją przemianę materii, która jest ekspresowa:) Chciałabym jednak, żeby mi coś brzuszek urósł. a tu płaska jak deska jestem :( Kancialupka co do tego kremu to wiem, że różnice w cenie są mocne więc faktycznie poszperam i poszukam czegoś tańszego w sklepie internetowym. Nie mam zaleconej CC ze względów zdrowotnych chyba, że coś się zmieni za jakiś czas. Ja zawsze mówiłam, że jak zajdę w ciążę to tylko cesarka, bo nie chce rodzić naturalnie. Nie boję się bólu, ale za bardzo boję się innych konsekwencji np. nacinania. Jeszcze w ostatnim czasie mam masę koleżanek, które rodziły naturalnie i bardzo to później przeżywały(dzikie mięsa itp) i jakoś mnie to umocniło w przekonaniu do CC. Rozmawiałam o tym z lekarzem powiedział mi o wadach i zaletach tego rozwiązania, ale nie robił problemu z CC na życzenie. Powiedział, że jak kobieta ma takie mocne przekonanie jak ja do CC to nawet jakby mnie zmusił to naturalnie nie urodzę. To jest dopiero początek mojej ciąży, bo w poniedziałek zaczynam 10 tydz, ale lekarz powiedział, że jak nie zmienię zdania to nie ma problemu i będzie CC:) Ja w ogóle byłam taka crazy, że najpierw się dowiedziałam czy mi tą cesarkę zrobią, a dopiero później zaszłam w ciążę. Amberr moja siostra mieszka w UK i tam rodziła swoją córeczkę. Ona sama pracuje w szpitalu więc trochę lepiej ją traktowali chociaż oni bardzo szybko wypisują mamę z dzieckiem do domu. Pierwsze USG miała w 12 tyg u angielskiego lekarza, ale wcześniej poszła do polskiego i wiedziała, że wszystko było ok. Hania_85_05 zauważyłam w tabelce, że jesteś z Lublina, a mnie właśnie czeka przeprowadzka do tego miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie ALfa miałaś przejścia. Ale chyba każda z nas się denerwuje na zapas takie już te baby są. a co do bobasa to kolejne usg są coraz przyjemniejsze, teraz maluch machał nogami i się przekręcał, gin go uspokajał żeby go/ ją zmierzyć :) ale już nosek widać po prosu cudo, takie 5cm małego człowieczka :) ja też się biorę za odkurzanie, ogólnie po 5 tygodniach sprzątania mieszkania przez mojego męża mam trochę zaległości ale nie zamierzam się przemęczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusesita24 i będziesz tu rodzić? chcesz mieniać lekarza prowadzącego? jakbyś potrzebowała jakiś informacji to chętnie pomogę :) ja szpital już wybrałam bo w sumie tylko o dwóch myślałam, ale ze względu na lekarza został mi jeden. dziewczyny zapisujecie się do szkoły rodzenie? bo my tak, jest u na taka fajna szkoła, którą prowadzą położne z mojego szpitala i to najlepsze rozwiązanie, nawet droga nie jest bo 600. A i można położna wybraną na telefon zamówić do porodu (500), znajoma ostatnio tak rodziła i stwierdziła, że to lepsze rozwiązanie niż lekarz, bo ten przychodzi jak jest coś nie tak i do zszycia, więc raczej skorzystamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfa_Beta_Omega nie przejmuj się tym sprzątaniem w niedziele:)Ja tak mam, że zawsze w niedziele mnie nachodzi na porządki największe hehe:P chyba, że jest ładna pogoda to mi żal. A z tym pustym jajem to paskudna historia, ale dobrze, że jesteś taka silna. U nas bardzo cieplutko i słonecznie więc uciekam na jezioro:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania_85_05 właśnie nie wiem co mam zrobić, bo teraz mieszkam w Rzeszowie i chodzę tu do lekarza prywatnie i warunki naprawdę są super. Czytałam, że Lublinie otwierają ten Żagiel Med na Tetmajera, ale nawet byłam zobaczyć ostatnio i jeszcze nie było to czynne. Ja wole prywatne wizyty. I sama nie wiem co powinnam zrobić czy dojeżdżać do Rzeszowa czy szukać kogoś w Lublinie. Nie wiem jak tutaj jest z tymi cesarkami a życzenie. Próbowałam jakieś info znaleźć na necie ale większość to negatywy i już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×