Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatokowa

znacie jakies domowe sposoby na zatoki...

Polecane posty

Gość gość
tez wiele dobrego słyszałam o tym inhalatorze. Gdzie go kupiliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat 2012 rok. czuje że zaraz linki reklamowe będą,wczoraj odkopywali tematy z 2007 i linki byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mięsnym sie kupuje inhalator lub w rybnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula

Zdecydowałam się na inhalator Novama Familino Pro. Dokładnie tego samego używa szwagierka więc powiedzmy że nie był to z mojej strony zakup aż tak do końca losowy. Działa fajnie, szybko, wydajnie, system oszczędzania lekarstwa jak najbardziej daje sobie tutaj radę, nie jest to jakaś fikcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta
Dnia 12.10.2018 o 16:06, Gość gość napisał:

Baby jest dobrym wyborem, rodzinny model i dla maluszka i dla dorosłego, można się leczyć całą rodzinką ;>

Nasza córa to od początku była żywo zainteresowana Baby – króliczkiem ;-) Również polecam, zdaje egzamin przy małym dziecku na piątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraaa

MI się w Baby bardzo podoba cichy tryb pracy. Dużo nasłuchałam się od ludzi (i czytałam na forach) o hałaśliwej inhalacji....w tym modelu nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann

Dla dziecka sama estetyka i wykonanie modelu Baby jest już dużym plusem. U mnie córka od początku z wielkim zainteresowaniem pochodziła do inhalacji, a nie ze strachem i płaczem. Myśle, że duża w tym zasługa właśnie samego wyglądu inhalatora. Zajączek jest przyjazny, sympatyczny i takie też budzi uczucia u dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrr
Dnia 17.04.2019 o 14:24, Gość ann napisał:

Dla dziecka sama estetyka i wykonanie modelu Baby jest już dużym plusem. U mnie córka od początku z wielkim zainteresowaniem pochodziła do inhalacji, a nie ze strachem i płaczem. Myśle, że duża w tym zasługa właśnie samego wyglądu inhalatora. Zajączek jest przyjazny, sympatyczny i takie też budzi uczucia u dzieci.

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsf

wsadzenie człona do zatak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laryngolog

wsadzenie człona do zatok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×