Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

keysy2121

moja pierwsza ciaza luty 2013

Polecane posty

laura nie tzreba sie rejestrowac. dawajcie fotki brzuszkow bo jestem ciekawa. czy moj jest az tak maly? ale tobie mania to wspolczuje. mi jest juz teraz ciezko a co ty musisz przezywac. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - masz brzuszek przecież :) wogóle widać że szczuplutka jesteś więc też brzuchol inny :) super jest ;) ja sobie robie taką galerię jak rośnie mi brzuch...potem będzie wisiała na ścianie...mam od 6 tyg zdjęcia... :) tam to dopiero widać jak rośnie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 85
szukam kabla do telefonu bo nie mam jak zgrac zdjecia. Chwile to moze potrwac.. grr zawsze gdzies maz wsadzi kable, pendivy i inne czytniki kart i potem nie moge znalezc.... grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zawsze sobie mowilam zejak zajde w cize to co miesiac fotke bede sobie robic by do albumu bylo ale tak jakos wyszlo ze nie robie . gdzie tam jestem szczuplutka nogi mam jak slon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego takie rzeczy zawsze ja pozadkuje zeby potem on nie mogl nic znalezc hihi a ze lubie miec wszystko poupychane to on naprawde nic sam nie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa...a widziałaś moje ? :P hihii ja się uparłam na taką galerię...i powiedziałam że nie odpuszcze :) będzie piękna pamiątka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dołączę z miłą chęcią do Was :) 24 lata, 1 ciąża, 17 tydzień, termin na 11.02.2013, niecierpliwie czekam na kolejną wizytę u ginekologa 30 sierpnia - może poznam płeć w końcu :p I tu jest ambarans, bo zawsze chciałam synka a mąż córkę... tak naprawdę to ciekawość, ale cieszyć się będziemy i tak, byle by zdrowe było :) PS. takakala - pozdrawiam "sąsiadkę" z miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 85
Mania*** musiała byś być ładniejsza po pierwsze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 85
z 11:58 podszyw.. widze ze komus sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos kto sie teraz pode mnie podszyl jest totalnym idiota, imbecylem i kurwa zwierzeciem nieprzystosowanym wogole do zycia w spoleczenstwie. wypierdalaj stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania no tak mi sie skojarzylo ale ona zaczynala od anorektycznej wagi ciaze wiec miala taki brzuch my to przynajmniej urodzimy zdrowe duze bobaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem z zaczernieniem :( ehh i kabla tez nie znalazlam.. chyba pojde dzis kupie czytnik kart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra uciekam bo caly dzien przechlam. ide do sklepu a potem robic obiad. zapiekanke ziemniaczana robie dzis jeszcze nigdy nie robilam zobaczymy co z tego wyjdzie. czy to bedzie zapiekanka czy leczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania****
ej dziewczyny ale nie przeklinamy okej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo zaczernilo sie:) Wieczorem dodam fotke mojego brzuszka bo nie moge znalezc nic czym moglabym zgrac zdjecie z komorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok ale wkurzylo mnie to co dal jako moj podszyw nie wiem czy wchodzilas... ale ja na ten temat mam poprostu alergie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 85.
Sama jesteś czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dziś mykam :) bede wieczorem zeby zobaczyć zdjecie Laury :) to milego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja tez spadam bo znow caly dzien bedzie w plecy, obiecuje wieczorem bedzie fotka:) To moje statnie kilka dni urlopu, w poniedzialek do pracy wracam. Do wieczora !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12-19 to poszyw ale jakim cudem skoro jestem czarna i on sie tez na ten sam nick zrobil czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×