Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

keysy2121

moja pierwsza ciaza luty 2013

Polecane posty

Gość kasia04021991
ja wlasnie ziemniakow do 14 tyg wogole nie jadlam tak mi smierdzialy jakos.. ale jak minely mdlosci w tamtym tyg sprobowalam pierwszy raz to myslalam ze sie posikam tak mi smakowaly. my oboje jestesmy miesozerni, zupy to jakos tak nie bardzo nam podchodza ale od czasu do czasu dobrze zjesc zupke zeby bylo luzniej w zoladku. w pon byly ryby ziemniaki i surowka wczoraj zapiekanka a dzis z racji ze juz tyle miesa zjedlismy to bedzie pomidorowa. a jutro kotlety, piatek kurcze pieczone. chyba tak jakos zrobie. laura gdzie u ciebie jest to 61 kg? chyba w uszach bo reszta ciala mega szczuplutka:) my slubu nie planujemy. papier nic nie zmieni. kochamy sie i tyle. czekamy az ustawe o zwiazkach partnerskich wprowadza:) nic mi nie mowcie o calej bieliznie do karmienia... a pizamy jakie haliny... kuzwa moja babka i pra babka takie nosily.... ja sobie zwyklymi stanikami bede radzic. cyca gora wywale i bedzie git. kurde zalozylam dzis jeansy i to byl blad... ruszac sie nie moge. siedze a spodnie cale rozpiete bo jak cisna za bardzo to boli brzusio. mania a ty juz czujesz ruchy takie z prawdziwego zdarzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a czemu nie piszesz z czarnego nicka? zaraz znowu się jakies podszywy zlecą :P Spodnie to ja już tylko ciążowe albo leginsy po domu nosze :) A co do ruchów to nadal nic :( jakoś ostatnio jak pisałam że coś mi tam zabulgotało to chyba nie było to bo od tamtej pory cisza...:P a codziennie gadam do mojej córci żeby dała jakiś znak :) ale....doczekam się...może być tak że nawet po 20 tyg coś się dopiero zacznie :/ ale mam nadzieje ze prędzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia04021991
takakala czujesz ruchy juz tak czesto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaysy2121
a sory bo mi tu zapamietalo stary nick i podaje ciagle jego jaki domyslny i zapomnialam zmienic. ja wlasnie czytalam ze pierwsze wstepne ruchy moga przypominac bulgotanie w brzuchu i to nie tak ze jak raz kopnie to juz co godzine ze na poczatku to pare dni odstepu moze byc. jeszcze maja tam duzo miejsca i to ze kopnely jest raczej dzielem przypadku niz rozpychania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaysy2121
moja siostra zawsze mowila ze ruchy czuje tak jakby jej ktos kotka pod bluzke wlozyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wogóle to takakala ( jej podpisy wyżej ) to podszyw... stopka inna ( ze smutną buźką ) i wogóle...masakra jakaś ...ale ktoś ma ubaw :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja PIE*DOLE!!! TEN KTOS ZNOWU SIE PODSZYWA PODE MNIE!! WKU*WIE MNIE TO!! ZROBIL SOBIE KOLO MOJEGO PROFILU "TLENA" I POD WYPOWIEDZIAMI TO SAMO CO JA!! KU*WA MAC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaysy2121
jest roznica on w stopce ma smutna minke a ty usmiechnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaysy2121
teraz widze ze ten duren od rana tu siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok niech siedzi, wiemy ktora to prawdziwa takakala . Mowie, jednego prostaka piłującego ryja pod oknem mniej. Serdecznie pozdrawiam podszywa, dzieki takim jak Ty moze zycie jest piekniejsze :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaysy2121
nie musisz masz inna buzke wiec bedziemy wiedzieli ze to ty.nie ma co sie durniem stresowac. pamietajcie dziewczyny ze my nie mozemy sie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać rożnice powiędzy małą literą "L" u prawidziwej takakala niz duzą literą i u podszywa... subtelna roznica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaysy2121
ale takakala nie ma teraz o2 przy nicku a podszyw ma chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaysy2121
ja tam roznicy nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzyj na poprzednie strony, mala litera "L" ma troszke inny kształt, lekko sciety u dolu.. a nie taki idealnie prosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaysy2121
Laura widzę, nie jestem idiotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el zmienilam sobie nick z takakala ten ktos pisze sam ze soba bo keysy jest czarna i pisana przez e a ten ktos podszywa sie pod nia pisana na pomaranczowo przez a i pode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia z deszczu pod rynne bo podszyw zaraz znow zamieni L na I i bedzie wygladac podobnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie bo ja kilka postow napisalam z pomaranczowego bo rypnela mi sie literka zamiasyv keysy bylo kaysy i duren to wykorzystal ale teraz jestem juz czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dlatego ja jak zmienialam no tak zeby nick byl przejrzysty zeby on nie mogl sie podszyc.ale karolcia bedziemy wiedziec ze to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×