Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

keysy2121

moja pierwsza ciaza luty 2013

Polecane posty

jak czytasz :P ja już wiem że to będzie dziewczynka :) nasza ukochana Maja:) lekarz na ost wizycie 17 sierpnia dał nam "gwarancje" ( podpisane zdj usg z narządami rodnymi naszej niuni) i powiedział ze jak urodze chłopaka to kupi nam niebieski wózek :P także trzymam go za słowo...choć wiadomo może się mylić...ale podobno nasz doktorek słynie z tego ze nie powie na 100% dopóki nie ma pewności:) także ja juz świruje i kupuje różowe ciuszki hihih:) a nastepną wizytę mam 18 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania*** aaaaa tak, teraz sobie przypominam ze pisalas o tym wozku :) udzielam sie w kilku topikach (tzn udzielalam) teraz w sumie tylko tu, czasami dodam jakas opinie na rozne inne tematy :) wiec czytalam duuuuzo opini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........Termin porodu.....tydz. ..... plec....wiek.....miejsce. takakala......14.02.2013.........16..........??.........2 2........Rzeszów http://www.voila.pl/413/c31j9/?2 - 1 zdj http://www.voila.pl/413/c31j9/?1 -2 zdj keysy2121......26.02.2013.......15..........??........21. .........Mogilno http://www.voila.pl/385/jnbbv/?1 Laura 85 10.02.2013 ....... 16.........?? ..... 27l.......w stronę Suwałk http://www.voila.pl/496/zaoim/ Mania***......01.02.2013......18......dziewczynka......25 ......Rybnik http://www.voila.pl/374/mswzc/?1 bejbuseq......11.02.2013......17..........??........24 ......Rzeszów zdjęcia chwilowo brak :) takakala - ja jestem z os. Sportowa a Ty? aha jeszcze jedno... przeglądaj www.rzeszowiak.pl - fajne rzeczy ludzie sprzedają, nie raz można coś nowiutkiego albo 1 raz użytego odkupić za grosze... my już mamy prawie wszystko - olać zabobony ;) tylko jestem wstrzemięźliwa co do koloru ciuszków... jak już mam "bóla" i muszę go wyleczyć, to kupuję w miarę uniwersalne kolorystycznie ciuszki :D no i witam w klubie kobiet nazywanych mianem "kawał baby" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super :) ja mieszkam u chlopaka na hetmanskej od roku juz :) moj dom rodzinny jst na B4 :) no to czekamy na foteczke :) a na rzeszowiaka czesto wchodze :) poki co narazie wstrzymuje sie z kupnem czegokolwiek, chociaz nie pomiem ze mnie korci :) a jak Ci na imie? ja jestem Karolina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laura naprawde po obiadku robi wrazenie hihi przeciez ty kobito brzucha nie masz... gdzie ten maluch sie gniezdzi? ale zazdroszcze bo potem miesiac i wrocisz do figury a ja z pol roku bede sie meczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowia ze jak sie karmi piersia to szybciej sie zrzuci, pozatym jak dzidzi jest bardzo zywe to nie ma sie czasu dla siebie i tak jakos wychodzi... nie wiem jak to jest, tylko slyszalam, zobaczymy jak to "wyjdzie w praniu" bedziecie karmic piersia czy mlekiem dla dzieci?? ja baaardzo chce piersia :) P.S. kolo mojeco nicka pojawia sie "tlen" zeby bylo wiadomo ze j to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam nadzieję że będę karmić piersią , ale czas pokaże..:) czasem to nie jest zależne od nas... też bym chciała zrzucić conieco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja liczę na karmienie piersią i szybką utratę wagi po porodzie + to, co nagromadziłam przed ciążą :P ogólnie jestem nastawiona na to, że maleństwo da mi wycisk :D nie przeraża mnie wizja obwisłych piersi po karmieniu, którymi straszy się przyszłe matki, dla mnie ważniejsze jest zdrowie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no jakos mi sie ta dzidzia miesci, ale uwierzcie mam szeroką miednice i juz zyskalam ponad 7 cm w obwodzie w talii ! wiec gdzies tam gdzie upchnela ;) lekarz mowi ze wymiary dziecka sa w normie i ilosc wod plodowych tez. A z tym przytyciem to roznie moze byc... moze byc tak ze teraz maly brzuch a potem wyskoczy razem z rozstepami i waga poszybuje w gore z predkoscia swiatla. KUpilam dzis ten krem ziajka na rozstepy i bede uzywac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tej ziajki uzywam od kilku dni, ale jak skoncze "opakowanie" to stwierdze czy cos daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takakala - postaram się wrzucić jakieś zdjęcie jak wrócę od ginekologa w czwartek... bo ost. wizytę miałam miesiąc temu i już "jajo znoszę" :p Laura 85 - a może dzidziuś ulokował się w tylnej części brzucha i nie będzie tak widać (słyszałam że to możliwe) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba to mozliwe bo na poczatku niby lozysko bylo w dnie macicy (czyli wbrew nazwie w najwyzszym punkcie) a teraz cos lekarz przebąkiwal o ile dobrze zrozumialam ze lozysko jest jakby na tylnej scianie... ale nie wiem czy dobrze zrozumialam... Chociaz w sumie moja mama i ciotka w pierwszych ciązach mialy male brzuchy az do 7-8 miesiaca. Nikt im w pracy nie wierzyl ze sa w ciazy.... a dzieci porodzily prawie po 4 kg!i przytyly okolo 12kg. Za to w drugich ciazach mialy juz duuuze brzuchy i dzidzie jeszcze wieksze. Pewnie u mnie bedzie podobnie... Brzuch jak brzuch, moge miec duzy, tylko ja sie schizuje ze reszta ciala mi przytyje mocno... codziennie mierze obwod uda (czy jestem szurnięta?:P hehe). Zawsze jak tyje to mi najpierw uda tyją wiec biore to jako wyznacznik... Brzuch sam zejdzie po porodzie a utuczone udziska trzeba bedzie odchudzac wlasnymi siłami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phi... my nie kupujemy od marcówek... a w skali od 1 do 10 to jak oceniacie mój brzusio ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie nikogo;-)
TakakiIa -to na serio twoj brzuch? Nie wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobity. pan i wladca do pracy wyslany a mi sie juz spac nie chce wiec buszuje. pozatym glodna jestem. laura ty to jak przytyjesz nawet 20 kg to nie bedzie widac a ja po 10 juz sie otczyc bede. wczesniej pisalam takakali ze ma brzuch jak moja sasiadka 3 dni przed porodem i ty pewnie tez bedziesz taki miala malutki. jak wrocila z porodowki z dzieckiem to wszyscy sie dziwili skad to dziecko bo nic widac nie bylo. ty sie kobito waga martwic nie musisz. a tak wogole to ile wazysz? ja tez chce karmic piersia i nie widze innej opcji. raz ze zdrowo dla dziecka, dwa ze mi szybciej brzuch zniknie, 3 oszczednosc. moja siostra od poczatku piersia karmila i zlotowki nawet na mleko nie wydala a brzuch miala po 2 tyg taki jak przed ciaza.tez sie nie martwie obwislakami, ostatnio siostra chlopaka przezywala ze jak bede karmic piersia to bede miala takie okropne piersi ble ble ble... ale jak dla niej nawet nasze dziecko nie bedzie moglo chodzic na religie w szkole bo slubu nie mamy wiec nie ma jej co sluchac. taka jakas glupkowata jest. zreszta przy miseczce c, teraz juz d nie mozna mowic o sterczacych pieknych piersiach bo jak opuszcza stanik to tak wisza tak wisza, bez karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura nie szalej z tym mierzeniem się :) Ja uważam, że wystarczy aby się nie obżerać, no chyba żebyś miała umrzeć bez zjedzenia gofra (tak jak ja hehe) to trzeba go zjeść od czasu do czasu :p takakaIa a w jakiej kategorii oceniamy? atrakcyjność, wielkość czy ogólnie? hehe :) keysy2121 nie chciałam pisać o oszczędności na mleku ale to jest bardzo istotne, bo cena mleka może zrujnować budżet rodzinny... moja siostra po urodzeniu 4 dzieci (na przekroju 17 lat) z miseczki C zeszła do A i tak zostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia04021991
ale my chyba nie zamierzamy rodzic 4 co nie? kogo stac na tyle dzieci. wiem ze to cudowne jak wywracaja chate do gory nogami ale do tego trzeba miec warunki. no wlasnie w jakiej kategorii mam ocenic brzusio takakala? bo jesli chodzi o wielkosc masz 10 no i atrakcyjnosc tez 10 bo taki ladny okragly. ja mam taka splaszczona pilke a jak usiade to wyglada jak falda tluszczyku. no moja siostra kupowala to mleko bebilon kurde puszka za 3 dychy dobra na poczatku to starczy tam na dluzej ale jak dziecko wieksze i pije duzo to mozna pojsc z torbami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam wszystkim ;) ja dziś znów mialam przygodę z brzuchem, jak się obudziłam i położylam na placy to mój brzuch "stanął dęba" hihi taki stożek się zrobił pod pępkiem...:) ale dziwne uczucie :) dopiero teraz coraz bardziej sobie uświadamiam że tam jest nasza Majeczka :D ale jazz :D co do biustu to ja już tez przeszłam na większą miseczkę (z B na C) ale powoli i te C zaczyna być ciasne...:P kurde :P A z tym mlekiem modyfikowanym to rzeczywiście jest masakra...troche to kosztuje...ja tam na to akurat nie patrze, bo jak trzeba będzie to wiadomo że odmówi się wielu rzeczy żeby dzidzia miała to co najlepsze... no ale wiadomo ze jedym z powodów karmienia piersią jest "oszczędność" :) Kasia ---> a wy macie w planach ślub? pytam z czystej ciekawości...bo ja tam do związków na kocią łapę nic nie mam żeby nie było :) pozdrowionka dziewczyny :) aaaa co dziś gotujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, wlasnie wstalam i wsunelam 4 kanapki z wedliną i papryką :) i szukam co by tu jeszcze zjesc:) najgorzej ze ciasto stoi w lodowce i kusi:) keysy - przeciez Twoj brzuszek jest wielkościowo taki jak moj, najwyzej tylko minimalnie wiekszy :) wiec jedziemy poki co na tym samym wozku. Po mnie strasznie widac jak przytyje bo buzia mi sie mocno zaokrągla. Na studiach wystarczylo ze 2-3kg na wakacjach przybralam to juz koledzy z grupy pytali sie gdzie sie tak utuczylam. Tak jak pisalam wyzej tuz przed ciaza wazylam 61,5kg, wczoraj wazylam 62,5kg, dzis 63! Wzrost 171cm. Wczorajszy obwod uda 56,5cm i dzisiejszy tez. Pomiary zawsze rano. Wiem, jestem szurnięta:P Wieczorem nie mam odwagi stanac na wadze zeby sie nie przerazic. A Ty keysy ile wazysz? Tez planuje karmic piersia minimum pol roku. Tylko boje sie ze bede miala poorane, zakrwawione sutki bo zawsze mialam wrazliwe. Mam nadzieje ze nie bedzie tak zle... Najwyzej bede odciagac mleko i podawac dziecku. Teraz juz chodze w stanikach non stop i spie nawet w staniku bo taaaaakie ciezkie mam cyce ze az bolą i lzej mi w biustonoszu. Nie wiem tylko gdzie ja potem znajde stanik do karmienia w rozmiarze 65F/G wszedzie widzialam tylko standardowe rozmiarowki 75-80 w obwodzie. Juz pomijam fakt ze te staniki do karmienia są tak mega brzydkie !! jakby kurcze nie mozna bylo jakichs lekko usztywnianych ladnych, kolorowych zaprojektowac.. Bo wiekszosc jakie widzialam to takie szmaciaki, nie mam pojecia jak one mają utrzymac takie wielki biust zeby nie opadł do pępka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba zwykłe schaboszczaki zrobię , ziemniaki i sałatkę z pomidorów, bo mój mąż jest bardzo mięsożerny :P wczoraj ugotowałam zupe pieczarkową to już mu było nie po myśli bo mięsa brak :P hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura ---> rzeczywiście możesz miec problem z tym rozmiarem :( przekichane... ja to się zaopatrze na allegro , jest jedna firma która ma wizualnie fajne staniki do karmienia...pół usztywniane wlaśnie...ale do D max miseczka :/ to ani Ci nie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis chyba pojde na latwizne i wyciagne z zamrazarki kotlety mielone z pieczarkami ktore jakis czas temu zamrozilam jak mi duzo wyszlo.. Do tego ziemniaczki i jakas salatka ale jeszcze nie wiem jaka.... Ogolnie to strasznie mi w ciazy smakuja ziemniaki:D jak nigdy. Wczesniej mogly nie istniec a teraz obowiazkowo do kazdego obiadku ziemniaczki muszą byc:D kurcze najgorzej ze nie moge sie wyluzowac mimo ostatnich dni urlopu bo mam nieskonczoną robote na kompie ktorą musze wyslac niedlugo a taaaaak mi sie nie chce do tego siadac ze szok... i kazdy dzien zepsuty mam bo tym mysle.. Moze dzis w koncu usiade na dupie i sie zmobilizuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lipa z tymi stanikami.. Ostatecznie bede musiala kupic jakies zwykle tylko z zapieciem z przodu... Co tez nie jest takie proste bo ogolnie tylko w niektorych sklepach mają rozmiarówki z obwodem 65. I wiekszosc modeli konczy sie na miseczce E :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×