Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

keysy2121

moja pierwsza ciaza luty 2013

Polecane posty

witam. jestem w 4 tyg ciazy, malenstwo ma dopiero 2 mm a juz diametralnie zmienilo moje zycie. od strachu do radosci. od obaw do beztroski... tak to juz jest ze boimy sie tego co nieznane. zawsze czulam sie stworzona do macierzynstwa a teraz jestem przerazona a zarazem szczesliwa. zapraszam do dyskusji zarowno kobiety takie jak ja ktore nie maja o niczym pojecia ale chca sie nauczyc, jak i te ktore moga nam posluzyc swoim doswiadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik90
:) gratulacje ja od samego początku ciąży byłam w siódmym niebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLEŃKA_OJEJ
KASIU GRATULUJE JA JESTEM W 5 TYGODNIU I TO TEZ JEST MOJA PIERWSZA CIĄŻA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie straciłam takiego malucha. Jedyne co moge ci powiedziec to bardzoooo uwazaj na siebie i nie lekcewaz niczego. Nie nos , nie dzwigaj , nie denerwuj sie a najlepiej traktuj siebie jak Chinską waze z epoki Ming droga i absolutnie bezcenną. Moze i przesadzam ale dzis własnie straciłam malucha i jakos tak mnie naszło. POzdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja bardzo ci wspolczuje z calego sreca. ja bym sie juz chyba nie potrafila podniesc z takiej tragedii. olenka a jak ty sie czujesz? nie boisz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakala
Witam tez bede lutowa mamusia, jestem w 15 tc :) i to tez moja pierwsza ciaza, tez jestem pelna roznych obaw wiec dolaczam sie do Ciebie Kasiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jestv szansa by watek ozyl... ostatnio jak pisalam to dopiero bylm poczateczek a teraz juz 14 tydz... za mna juz mdlosci i wszelkie inne dolegliwosci a bylo ich sporo. was tez tak meczyly. o i wczoraj zjadlam ziemniaczki na obiad co wczesniej bylo nie do pomyslenia. i energii juz wiecej...a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 17 tygodniu:) także juz spokojny 2 trymestr :) mdłości miałam bardzo mało , za to dwa razy leżałam w szpitalu z kolką jelitową...ach masakra to była...na szczęście jak ręką odjął... w piątek byliśmy u lekarza i dał nam gwarację że będzie córcia :) ( gwarancję dosłownie - wydruk USG z napisem dziewczynka i z tekstem że jak urodzimy chłopaka to doktor kupi nam w ramach gwarancji niebieski wózek) hihihi :P ciekawe czy się sprawdzi :D, następna wizyta 18 tego wiec jeszcze troszkę :) a termin mam między 1-5 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakala
ja mialam na samym poczatku mdlosci, caly czas bylo mi nie dobrze, myslalam ze mam grype zolodkowa bo u mnie w pracy panowala, spozniala mi sie miesiaczka wiec zrobilam test (bylam juz w 3 tc) i wyszedl negatywnie, pomyslalam sobie stres, gdy kolejna miesiaczka sie nie pojawila to zrobilam kolejny test (6tc) i dopiero wyszly dwie sliczne grube czerwone krechy :) zlozylam wszystkie "objawy" do kupy i stwierdzilam ze jak moglam nie zauwazyc (dodam ze bralam od 3 miesiecy pigulki anty, po ktorych mialam dziwne cykle). Teraz jestem bardzo szczesliwa ze zostane mamusia :) ja jestem z Rzeszowa i mam 22 lata, termin mam na walentynki, a 15 lutego bede miala swoje 23 urodziny, wiec z tym moim porodem moze byc ciekawie :) wizyte mam 5 wrzesnia wiec jeszcze trosze i juz nie moge sie doczekac, mam nadzieje ze dowiem sie juz czy to bedzie chlopczyk czy dziewczynka :) Ja tez bylam dwa razy w szpitalu bo mialam na jajniku cyste wielkosci 7 cm, ostatnio jak bylam na USG to miala juz 3 cm, mam nadzieje ze juz sie calkowice wchlonela :) a jezeli chodzi o apetyt to najchetniej bym nic nie jadla, kompletnie nie mam smakow i troche mnie to martwi, jem jak juz czuje glod bo wiem ze malenstwo potrzebuje i doslownie "podziubie" tego jedzienia i zostawiam bo juz nie dam rady zjesc (dodam ze mam nieco okraglejsze ksztalty), czesto wmuszam w siebie jakis owoc czy jogurt ale ciezko z tym, np wczoraj zjadlam tylko pol jogurtu bo jakos nie moglam go zjesc... sama nie wiem, oczywiscie witaminki zazywam bo niby skad ma dzidzius czerpac co dla niego dobre skoro jem tyle co nic... ah rozpisalam sie troche aaaa i musze dodac ze wogole ani razu nie wymiotowalam. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 25 lat i nasze starania trwały prawie 2 lata, więc nasza dzidzia to taki cud ❤️ a co do wagi to przez pierwsze 14 tyg schudlam prawie 5 kg... ale to też było związane z kolką i brakiem apetytu... teraz dopiero waga się normuje, ważę 66,5 kg ale też brzuszek już rośnie :D jeszcze troche i poczuję ruchy, nie mogę się doczekać...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie schudlam i wlasnie o to chodzi kazdy mowi ze przytylam tylko niby skad? wkurza to mnie i ludzi w okol bo wiedza ze jestem w ciazy i ze powinnam niesc (nie wpie*dalac, a jesc) ale naprawde to nie takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się co ludzie gadają :D niech sobie gadają... a przytyć zdążysz...a już coś po brzuszku widać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec ja tez mialam ,,grype zoladkowa,, :) ale jak sie okresikn spoznili zrobilam testto juz wiedzialam ze to nie grypa... nistety mialam przyjemnosc kilka razy wymiotowac a mdlosci doprowadzaly mnie do obledu ale wraz z nadejsciem 14 tyg wszystko jak reka odjal. my staralismy sie rok po 4 letnim braniu tabletek nie bylo tak latwo. termin mam na 26 lutego a 4 lutego skoncze 22 lata(o boze to juz 22... ale stara jestem) jeszcze niestety nie znam plci a tak bardzo bym chciala... ale mam nadzieje ze jak pojde 7.09 na kolejna wizyte to juz bede wiedziec. bardzo chcemy coreczke. oby sie udalo. a jestem z kujawsko-pomorskiego mogilno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już chodzę w spodniach ciążowych:) mam jedne eleganckie i jedne jeansy :D są mega wygodne , nic nie uciska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja mam co prawda termin na polowe stycznia , ale moge do was dolaczyc?? zaczynam wlasnie 19 tydzien a jak tam u Was ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wizyte mam dopiero 5 wrzesnia a na ostatniej bylam 27 lipca, strasznie sie denerwuje i nie wiem czy nie pojde jutro ja sie uda no i 5 tez, ja chodze prywatnie a to wiadomo kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu się denerwujesz? coś Ci dolega? jeśli wszystko w porządku to spokojnie zaczekaj do 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, poprostu taka jestem, jem antybiotyk i bede musiala go przyjmowac do konca ciazy, wiec moje zdenerwowanie nie jest bezpoctawne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jak się dziś czujecie? ja wczoraj leżąc na plecach przed spaniem i głaskając się po brzuchu wyczułam że z lewej strony mam jakoś bardziej "wypchane" :D chyba się dzidzia przemieściła :) bo rano juz było normalnie :) ale fajowo:) juz się nie mogę doczekać pierwszych kopniaczków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie nie moge doczekac pierwszych kopniaczkow :) w sumie to czuje sie dobrze, czekam na wizytw w pt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania to ty naprawde niedlugo poczujesz pierwsze ruchy... ja niemoge sie doczekac tego momentu. takakala to radko masz wizyty. ja tez bylam 27 lipca ale potem jeszcze w sierpniu no i teraz ide 7 wrzesnia. moze powie mi plec... tak bardzo chce wiedziec... dzis dojrzalam na udzie rozstepy... masakra nie wiem czy tam byly czy sie dopiero pojawily ale juz sa... tym tez sie martwie... zeby po ciazy wygladac jak czlowiek... tez dzis sie tak zle czujecie? ja fatalnie. ciagle boli mnie glowa, chwilami peka tak jak teraz. wiec pije kawe i zaraz ide sie dotlenic na dwor. pozatym chwilami mam tak jakby oczy mi szwamkowaly tzn chwile wariuja ze niewyraznie widze ale potem jest ok. musze powiedziec o tym mojej gin pozdrawiam wszystkie matki asiula pewnie ze mozesz dolaczyc. z racji tej ze jestes dalej niz my urodzisz pierwsza a potem nam powiesz co nas czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyte mialam miec 29 sierpnia ale przesunelam na 5 wrzesnia ze wzglegu na L4, poniewaz u mnie w firmie wszystkie papiery ida do Katowic i tam dopiero wszystko jest zalatwiane, nie wazne z reszta ide jutro na 8:30 do lekarza bo jak pisalam niepokoje sie czyms i brzuszek pobolewa no i 5 wrzesnia tez ide:) kurcze moze sie dowiem jaka to plec :) chcialabym :) kupilam sobie wlasnie krem na rostepy z firmy ziaja (dla ciezarnych od 4 miesiaca) nie byl drogi (13.49zl za 150ml) wiec go wzielam i wyproboje :) wkraczam w 16 tc :) kurcze ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 26.02... ja sie smaruje oliwka bambino ale musze przyznac ze ostatnio mi sie nie chcialoi tak troche to zaniedbalam ale teraz musze to nadrobic. a moze tez zainwestuje w ten krem co ty takakala. mize jutro rzeczywiscie dowiesz sie plci... to bedziemy robic potem ranking ilu chlopcow ile dziewczynek. a jestem z kujawsko-pomorskiego mogilno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×