Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

Gość Wredota _M
A feee....a która to kobieta z klasą grzebie w kieszeniach?:P Jak szuka czegoś na boku, to widocznie mu nie wystarczasz. A dlaczego? Zapytaj siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xm ,mxc x
przeciez ta niunia sie z tobą nie spotka, wymysli jakąś wymówke na poczekaniu. Poza tym jak zacznie gadać to napewno to co jaj kaze twój mężuś,wygląda na to że to ty jestes naiwniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całą pewnością, że ufam, ale nie na 100% mój mąż o tym wie. Nie rozumiem Twojej dociekliwości w tym temacie ? Coś się tak uczepiła tego ograniczonego zaufania ? Jeśli ty też nie ufasz swojemu mężowi na stówę to też masz do niego ograniczone zaufanie- taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozabezsens
kobieta z klasą jak robi np pranie to sprawdza co jest w kieszeniach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasn
I co wierzysz mu? Wiec skad reakcja tej Ani? Dlaczego ona twierdzi, ze on jej powiedzial, ze jestescie w separacji? Gdyby tak nie bylo to jego kochanica by sie tak nie oburzyla na widok waszego zdjecia I na wiadomosc o tym, ze jednak ze soba jestescie. Na pewno jej duuuzo naobiecal. Ale zrobisz jak uwazasz. On ci powiedzial pol prawdy, zeby cos tam sie ze soba pokrylo. Moj byly zawsze jak mnie zdradzal to mowil polowe z tego, do najgorszego nigdy sie nie przyznal, az w koncu zobaczylam na wlasne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ona sie spotkala!! Mamy jedna sephore w miescie. Podjechalam tam i czekalam,bo cos dlugo dzis zamykaly. Byly dwie,ale mysle,ze ta z sympatii to byla wyzsza niz ja,czarne wlosy i szczupla. nie widzialy mnie,ale co? Wsiadla za chwile do auta! Czyjego?? Meza! Natychmiast zadzwonilam do niego,ale nie odebral. Teraz jade za nimi i na swiatlach pisze do was,bo brat pozyczyl mi iphona,zebym byla na biezaco i unikala podszywow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze pomożemy
a o której ma ci przesłać te maile ..a pytałaś ją co między nimi zaszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredota _M
I tak Cię zdradzi :) Pani Policjantko, i nie pomoże kompletnie nic, jeśli będzie tego chciał :P Więc dalej pierz mu ubranka, prasuj skarpety i majtki. I nie dziw się :P No i grzeb w czym chcesz :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze pomożemy
pytam bo jak nie będziesz mogła to ja podjadę po te meile do niej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredota _M
No i śledź go do upadłego. Skoro uważasz, że to coś zmieni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozabezsens
raz go złapałaś a jeżeli niepierwszy raz cie zdradził ?? może to już piąta kochanka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredota _M
Nikt nigdy nikogo nie zatrzymał na siłę. I śledzenie tez nie pomoże :) O naiwności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otworzylam okno w aucie i zapytalam czy to Ania z sephory,popatrzyla na mnie i chyba sie domyslila,bo od razu wsiadla .teraz jedziemy do niej,zeby mi pokazala maile i wiadomosci z sympatii od niego . I ona teraz pisze,bo ja musze prowadzic a droga bez swiatel,wiec nie mam jak pisac. Za 13 min bedziemy u niej,to napisze od niej z komputera i zrobie zrzut z tych maili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×