Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

Odpisal! 22.08 Nie wiem o co ci chodzi ale ona jest jakas kurwa,ktora chce popsuc nasz zwiazek. Bylem w restauracji z Karolem z pracy. Ale to bylo jak sie poklocilismy i bylabys zla. Wracam za godzine to porozmawiamy. O co mu kurwa chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajebiebie go! Mam juz tego dosc! Bylam u brata,on juz wie i co teraz? I dlaczego jego auto tam stalo? Pomylil sie? Bylam sprawdzic i rzeczywiscie to jego,wiec gdzie on jest?? Znalazlam jeszcze to: 18.34.02 Marek Dobra, o 5 tej u ciebie. Musimy pogadac 18.41.12 Karol Ok bo nie wiem co sie dzieje,ona do mnie dzwoni!! Goncie sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambasadorka tak miałam na myśli męża mego. Cóż, nie raz miałam ku temu pewne przesłanki, aczkolwiek podchodzę do tego rozsądnie:-). Myślałaś, że pisze o kimś innym niż mąż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wychodzi,ze on jest u niej. Podalam wam gg ,wiec piszcie do niej teraz jak sa razem! Jak on do mnie wyslal smsa,myslalam,ze to jaja,ale odpisalam mu z zapytaniem gdzie jest. Dostalam to 22.15 Jestem z Karolem w restauracji poza miastem,bede pozniej i chce rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już godzinka minęła autorko gdzie jesteś?? :) Jesteśmy ciekawe co tam się działo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem przesadnie podejrzliwa albo chorobliwie zazdrosna to by zniszczyło nasz związek po prostu od razu bym zauważyła pewne zmiany w zachowaniu męża gdyby coś kręcił. Nigdy mnie nie zdradził ale do takich bardzo uczciwych też nie należy więc... Nie wiem dlaczego tak ciebie to dziwi ? Ty ufasz swojemu mężówi/partnerowi w 100% ? Jesteś pewną że nigdy nie zrobi skoku w ból ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już godzinka minęła autorko gdzie jesteś?? :) Jesteśmy ciekawe co tam się działo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze pomożemy
dajcie spokój podszywy..macie ubaw z czyjeś tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaufanie jest czescia zwiasku i to duza. jesli go nie ma ...to zaden zwiazek a tym bardziej malzenski. mam zaufanie do pratnera wystarczajace!!! tego sie nie da zmierzyc poprostu sie czuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambasadorka a dlaczego tak bardzo Cię to dziwi ? Nie sprawdzam swojego męża, nie jestem też przesadnie podejrzliwa bo to by zniszczyło nasz związek, ale jedno wiem mój mąż czasem lubi mijać się z prawdą wtedy ja to doskonale wyczuwam znam go jak własną kieszeń wtedy kiedy czuje że coś kręci dopytuje. Nigdy mnie nie zdradził na szczęście:-). Czy ty tak na 100% ufasz swojemu partnerowi jesteś jego pewna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×