Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

Ambasadorka a dlaczego tak bardzo Cię to dziwi ? Nie sprawdzam swojego męża, nie jestem też przesadnie podejrzliwa bo to by zniszczyło nasz związek, ale jedno wiem mój mąż czasem lubi mijać się z prawdą wtedy ja to doskonale wyczuwam znam go jak własną kieszeń wtedy kiedy czuje że coś kręci dopytuje. Nigdy mnie nie zdradził na szczęście:-). Czy ty tak na 100% ufasz swojemu partnerowi jesteś jego pewna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambasadorka a dlaczego tak bardzo Cię to dziwi ? Nie sprawdzam swojego męża, nie jestem też przesadnie podejrzliwa bo to by zniszczyło nasz związek, ale jedno wiem mój mąż czasem lubi mijać się z prawdą wtedy ja to doskonale wyczuwam znam go jak własną kieszeń wtedy kiedy czuje że coś kręci dopytuje. Nigdy mnie nie zdradził na szczęście:-). Czy ty tak na 100% ufasz swojemu partnerowi jesteś jego pewna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaufanie to podstawa zwiasku!!ufam mojemu partnerowi wystarcaajaco . nie nie jest to 100%% nie jestem slepo zakochana:D nie mierze tez tego na cyfry,to trzeba czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Globtroter!
PHI tylko debilki czytaja śmieci to cie robiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroci to napisze,
le mnie wcignal temat. Autorka potrafi budowac napiecie . Jesli prowo to jej sie udalo , ale mysle ze to moze byc prawda. Wczoraj o 12 w nocy tez sledzilam temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już kochane dziewczynki. Słuchajcie. Ta swołocz pierdolona zaczęła mnie przepraszać. Skurwiel czołgał się na kolanach i błagał o litość, żebym mu wybaczyła. Wtedy ja, tej bladzi obcasem w mordę strzeliłam. Przewrócił się, to ja mu jeb swoim butem w brzuch przywaliłam. Za chwilę drugi jeb, tym razem w mordę. Polała się krew. Wypadł mu prawy trzonowiec. To ja mu jeb w lewą część mordy. Rozryczał się. Buachacha. Durny samiec. Leży teraz pod drzwiami jak łajza ostatnia. Zwija się z bólu. Chachacha. Dobrze mu tak. Zaraz wymyślę jeszcze coś, żeby jeszcze bardziej tej swołoczy dopierdolić. Zaraz do was wrócę i wszystko opiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że trzeba czuć. Ja doskonale wiem potrafię wyczuć kiedy coś jest nie tak. Kobiety mają te intuicje:-). Ja nie powiedziałam, że nie ufam swojemu mężowi- absolutnie. Ograniczone zaufanie nie oznacza jego totalnego braku- chyba każdy z nas ma jakiś instynkt samowachowawczy prawda ? Ufam ale nie w 100% bez przeliczania na cyfry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość splywa to po mnie jak po kaczc
smieciu .Spadaj do kanalow ,kanalio ,tepy nieudany podszywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgghgfugdyhfd
Dlaczego to wygląda jak kolejne prowo Mayor of London? Za kilka stron będziecie płakać że znowu was oszukała a wy jej tak kibicowalyscie. Żałosne kwoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość splywa to po mnie jak po kaczc
smieciu .Spadaj do kanalow ,kanalio ,tepy nieudany podszywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość splywa to po mnie jak po kaczc
smieciu .Spadaj do kanalow ,kanalio ,tepy nieudany podszywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już kochane dziewczynki. Słuchajcie. Ta swołocz pierdolona zaczęła mnie przepraszać. Skurwiel czołgał się na kolanach i błagał o litość, żebym mu wybaczyła. Wtedy ja, tej bladzi obcasem w mordę strzeliłam. Przewrócił się, to ja mu jeb swoim butem w brzuch przywaliłam. Za chwilę drugi jeb, tym razem w mordę. Polała się krew. Wypadł mu prawy trzonowiec. To ja mu znowu jeb w lewą stronę gęby. Rozryczał się. Leży teraz ten durny samiec pod MOIMI drzwiami jak łajza ostatnia. Idę mu jeszcze raz wpierol strzelić. Zaraz wracam i wam wszystko opiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość splywa to po mnie jak po kaczc
smieciu .Spadaj do kanalow ,kanalio ,tepy nieudany podszywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość splywa to po mnie jak po kaczc
smieciu .Spadaj do kanalow ,kanalio ,tepy nieudany podszywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×