Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

Gość ghjgfhjgf
finalu nie bedzie.laska chciala pogadac w ciezkiej chwili . myslicice ze bedzie teraz wam sie spowiadac z kazdego kroku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka11
Autorko napisz jak sie sprawy mają! Bardzo się wciągnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjny klikacz
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko Jest tu ogromna ilosc ludzi czytajaca Twoje wypowiedzi jak telenowele lub tez najzwyczajniej krytykujaca Cie ale niestety ludzie sa porypani czasami i szokujace jest jak glupi moga byc no ale coz, nie zapominaj ze sa tez osoby ktore staraja sie poprsotu dac Ci dobra rade i zastanawiaja sie co bedzie jak co sie okaze bo porostu umieja postawic sie w Twojej sytuacji a przynajmniej staraja sie i chca Ci najzwyczajniej w swiecie pomoc.;) Mysle ze blog to dobry pomysl, aczkolwiek nie da Ci tam nikt wprost rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka musi byc niezle
rozstrzesiona po tym spotkaniu . Na pewno sie odezwie , ale niekoniecznie dzisiaj ,moze nawet za pare dni. Musialo sie tam dziac ....:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie spokój. I mogę się wykazać! Więc czekam na sensacje jakich mało :D !! no dawajcie! wakacje sie zaczeły więc trzeba Wami wstrzasnąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Wierzyc sie nie chce.
No ja tez czekam na jakąś sensację i czas mi się dłuuuuuuuuuuuuży... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiekszych debili niz ta tym
topie nie ma :DDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka blądi
pisz kurva !!!!! :O wszyscy czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka musi byc niezle
"Wiekszych debili niz ta tym" --->w takim razie witamy z otwartymi rekami . Milo ,ze dolaczyles do grona :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka musi byc niezle
"Wiekszych debili niz ta tym topie nie ma DDDDDDDDDDDDDDD" ---------> ciagnie swoj do swego , w koncu odnalazles swoje miejsce na ziemi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka musi byc niezle
slodko-gorzki ---> ty juz dwno zapisany jestes .Nie musisz sie tak aktywnie udzielac :-D Pamietamy ,ze jestes z nami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet podszywy wchodza
i czekaja z mocno zacisnietymi posladkami z emocji .Chociaz nigdy sie do tego oficjalnie nie przyznaja :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdasek
Podszywom się nie odpowiada, podszywy się ignoruje, podszywów się "nie widzi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdasek
A to wszystko dlatego,że nie ma pracy dla ludzi z mojim wykształceniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka Kiepska a a
Ferdek byłes w pośredniaku ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chcemy AUTORKĘ !! my chcemy AUTORKĘ !! my chcemy AUTORKĘ !! my chcemy AUTORKĘ !! my chcemy AUTORKĘ !! my chcemy AUTORKĘ !! my chcemy AUTORKĘ !! my chcemy AUTORKĘ !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co racja to racja racja
"ferdasek Podszywom się nie odpowiada, podszywy się ignoruje, podszywów się "nie widzi".---------------> od teraz podszywow juz na tym topiku nie ma !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha maajd
Autorko gdzie jesteś? Czyżby spotkanie aż tak się potoczyło.......czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co racja to racja racja
TO PISAŁEM JA! PODSZYW! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkanie sie odbyło,najpierw przyszła ona,wygląd przeciwieństo mojego wygladu..czarne krotkie włosy,ciemne oczy ,zero cycka i tyłka;)chuda jak patyk @ mozna by powiedzieć tragedia,styl ubioru tandetny,panterkowo-zeberkowy;)za to pachniała ładnie;)ciekawe jaki miała perfum?:) :) :) :)oczywiście to ironia:)mało mnie to obchodzi;) podjechała widziałam przez okno,wyszłam otworzyc furtkę.Zacieszała ,a ja poważna mina i weszłyśmy do salonu,zapytałam,dlaczego nie widzę laptopa? bo go nie miała,mówiła że nie dała rady zajechać do domu,po pracy wpadła od razu tutaj.Ale ma smsy kazałam pokazac!!! pokazała byłam w szoku,,takie teksty że szok..uwielbiam twoją cipeczkę,tęsknię za twoim ciałem,cieszę się że dajesz mi tyle szczęścia,tylko ciebie naprawdę kocham,coś po ich pierwszym razie pisał ,do niej na temat pozycji,że jest niesamowita itp itd,,nie pamiętam reszty,bo mam mętlik......jak mi sie przypomni to dopiszę,ona mówiła że sie spieszy i musi lecieć,w tym momencie menda weszła!!! uderzyłam go w twarz,i powiedzialam o tym co czytałam, w niego jakis szał wszedł,wyrwał jej tel.i chciał to zobaczyć,wyzywał ją od skończonych suk.zobaczył te smsy i powiedział że to nie on pisał,że ta szmata się osmiesza,ona sie śmiała,on krzyczał po chuj ona to robi,po chwili wszedł w nr,tego Marka co był w jej tel,zapisanyi okazało sie ,że podpisane było marek ale to nie był jego numer.mówil do mnie ,widzisz co to za suuka,wypierdalaj darł sie do niej,ona na to że miał druga kart i z drugiej karty do niej pisał.a on ,że ona sama do siebie to pisała..powiedziałam wypierdalać stąd.i ich wypierdzielilam za drzwi,przez okno widzialam,ze kazdy w swoje auto wsiadł.i pojechali,to był jakis horror.AHA ON DO NIEJ JESZCZE MOWIL GDZIE MASZ NIBY TEGO LAPTOPA SUKO ZAKŁAMANA,ZE GO NIE WZIEŁAŚ ,BO GÓWNO TAM MASZ,CZEKAM AZ ON DO MNIE PRZYJEDZIE O 23 I POKAŻE MI TE WIADOMOSCI Z MEILA KTÓRE MA.pozniej napisze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam wszystkie Twoje posty, naprawdę Ci współczuję i nie wiem, komu wierzyć. Niech ona Ci maile albo rozmowy na gg pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhjgjg
pomysl ze mógł wykasowac te najbardziej 'pikantne'..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffffffffff
tralalal...i przyniosla smsmy pisane z innego telefonu :D:D:D:D i nie powiedziala nic w dodatku tylko czela;iscie az mezus wpadnie i powie ze to nie jego numer :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×