Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

Do: NIE ZE MNĄ TE NUMERY A niby dlaczego dziwisz się, że szuka atrakcji na boku? A kiedy poszłaś z nim ostatnio do kina? Do restauracji? Do teatru? Na dyskotekę? Kiedy ostatnio oddałaś mu się w łóżku, jak dziwka, a nie, jak żona? Jakie chore panują u Was w domu układy, macie oddzielne laptopy, a nawet wódkę FINLANDIA w barku??? Dlaczego przeglądasz jego telefon, zamiast po prostu porozmawiać? Dziewczyno, wasz związek upada, a Ty myślałaś o dziecku? Chyba tylko po to, żeby doić z niego alimenty, ale nie na Wasze dziecko, a na swoje waciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc dzwoniłam na 3 numery na jeden odebrala kobieta zapytałam o ewe ona na to ze pomyłka,nie pytałam specjalnie o imie które maż mial wpisane ,bo zapewne jej mowil ze ma ja wpisane jako karol i od razus by sie wydało,także teraz to juz jest pewne,ale jak udowodnic mu czarno na białym,jutro jedzie zawieżc swojego ojca do sanatorium także będzie pojutrze,muszę coś w ten czas jeszcze wymyslec,a glos ona miała dosc powazny około 40-tki,,czyzby wolał starsze????jak nic nie wymysle do tego czasu to mu powiem alejakos inaczej ,wezme jego tel, i zadzwonie pod numer karolka i się będzie działo,aha dzis na te n,k napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazianna
Jak ty to wytrzymujesz? ja bym go zabiła,ale rozumiem,jak pokażesz rogi,to ten będzie chciał kasę za część domu. do gościa powyżej-jak cie stara w rogi jebła to nie wyżywaj się na innych!!!!!!!!!!! nie każda kobieta jest świnią!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet po przejściach-co do kina dyskotek to nie chodziliśmy,bo nie bylo kiedy,a jak proponowałam to jemu sie nie chciało,zawsze słyszałam rybciu ,obejrzyjmy coś w domu na zamówienie,dyskotek nie lubi,bo nie będzie patrzyc jak sie inni slinią na mnie(oczywiście przesada) a w łóżku bierna nie jestem ,zawsze było nam super,laptopy w dzisiejszych czasach każdy ma swoje ,i tez w tym nic dziwnego nie widzę,laptop to jak wlasny notes.finlandie kupiłam wczoraj !!!!tel.przeglądam bo toczęść planu,porozmawiam to ja sobie z nim pojutrze,i to kurwa dobrze porozmawiam z tą świnią. A TO ŻE KUPIŁAM ALKOHOL TO ŻLE??? ,CHYBA KAŻDY BY SIĘ NAPIL W MOJEJ SYTUACJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASJANJAHWE
Dojeb staremu chamowi,ja się tobą za opiekuję;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOŻEpIERDOLNIETA
o boooooooooozie KOBIETO SPIERDALAJ OD NIEGO ,NA PEWNO ZDRADZA,JA TO PO CICHU BYM GO SPAKOWAŁA I POWIEDZIAŁA ,TY WIESZ CZEMU,PUŚCIŁA OCZKO I PA PA MAJDAN ZA DRZWI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxkarolciaxxx
I wszystko jasne. Karol, czyli Karolina :) A Karoliny są namiętne i sexowne. Wiem coś o tym, bo lubię długi sex, a z nowym partnerem, to mogę kochać się bez przerwy. Nawet jak już mu nie staje, to biorę do buzi, a jemu daje do lizania moją cipkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co prawa liznęła
No nieźle, "domek kupilismy wspolnie od razu po studiach tyle tylko ze mi rodzice dolozyli częsc więc niewiem jak to bedzie??nie dam rady go splacic,to chyba sen..." Sen to Ci właśnie prysł, jak bańka mydlana. Teraz daj mu dupy wieczorem, rano popraw, zrób loda z połykiem, czy coś tam innego co on lubi, może być śniadanie do łóżka, bądź miła i oddana, jak w pierwszych dniach znajomości. A potem idź z nim do banku po duży kredyt, na Was oboje. Weź te pieniądze i oddaj rodzicom na przechowanie. Zanim się rozwiedziesz i podzielicie majątek, trochę czasu minie. Sąd się nie spieszy. Do tej pory spłacicie ten kredyt razem, ze wspólnych pieniędzy. A Tobie cała kasa u rodziców zostanie "na nową drogę życia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcgdgd
jak czytam te rady wasze to mi słabo jeśli facet zdradza to dać w pysk i tyle po co się silić z jakimiś gierkami itd :/ może być w małżeństwie źle itd ale z jakiej paki to jej wina? bo "nie rozmawia z mężem"? wg tej zasady on też zanim poleciał do innej, na lampeczkę wina - miałby próbować uratować małżeństwo ale nie.. bo go swędzi fioooot :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenkoman
karol do skrót karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w tej pierdolonej restauracji,babka mówiła że nie widziała tu pary z takim opisem faceta,a Maruś jest rozpoznawalny wysoki chłopina. ,pokazałam jej paragon z datą,STARA KURWA CWANA nic nie widziala ,niby nic nie widziala a wzrok miala jak taka ze wsi plotkara nadarmo paliwo straciłam,siedze i kombinuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz odnalezc
sukę bo ona napewno istnieje!!!!złap ich na gorącym uczynku,coś mi się wydaje, że to dobry kombinator z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, jesteś naprawdę wytrwała. Ja nie potrafiła bym tak milczeć przy mężu... Masz mocne nerwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftrhyjhn
ja pierdole jak przyjdzie bierz telefon i dzwon do tych KOLEGOE CO KOBIETA ODBIERA!! i niech sie dupek tlumaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko lecz sie!!!
czemu tak bluzgasz na jakas kobiete z restauracji, po pierwsze, pewnie przychodzi tam setka ludzi dziennie, po drugie, dana kobieta mogla nie byc tego dnia/ o tej porze w pracy, po trzecie - Ty potrafilabys przypomniec sobie twarze wszystkich ludzi, ktorych mijalas w ciagu ostatniego tygodnia na ulicy? Raczej nie, prawda, wiec przestan sie pieklic, ze ktos nie zapamietal Twojego mezulka, bo przezywasz, jakby byl rozpoznawalny niczym prezydent, a tu ktos smial go nie zapamietac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgtuyiui
ale nudne prowo; jakiejs pisarce sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwionanamaxa
Na Twoim miejscu śledziłabym Go, wtedy będziesz miała pewność czy Cie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what's up brov?
To jest agatka,mayor of london. Co chwile wymysla inne story. Psycholka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zazdroszczę
E tam, zaraz psycholka, a nawet i niech, to co ciebie BOLI. Nie interesuje ciebie temat, irytuje, nie wchodź, nie pisz i nie czytaj. Fakt, jednak trzeba mieć choć trochę poczucia humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerardo12
tamta agatka inaczej pisała,mysle ze to jest naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ???
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,nic mu nie powiedziałam, weszłam na jego gg ,dzięki temu że znam hasło na jego poczte.bylo tam czysto..dodałam nasze zdjęcia na gadulec,a tu takie coś,wzielam zrzut Karol 20:02:42 GRATULACJE:) MAREK 20:03:04 co sie stało? Karol 20:04:49 JESZCZE PYTASZ? PODOBNO TAK ZLE U WAS I TAKIE FOTKI? MAREK 20:05:50 przeszkadza to tobie? Karol 20:06:08 SPIERDALAJ POŁAMAŃCU MAREK 20:07:07 ale o co chodzi? MAREK 20:09:08 Hallo?????????? i nic cisza ,co to kurwa ma być?co robic dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiyfthgrrf
mowilam ci ze jest pedalem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×