Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

Gość .Wierzyc się nie chce.
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla nieświadomych .wierzyć się nie chce. był tylko jeden oryginalny ten pierwszy i mój bo logować mi się nie chciało. Temat przeczytałem oględnie i po krótce, zero wypieków bo mnie takie coś nie rusza. Wyrazy współczucia dla tych którzy dają się nabierać:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmisia
o tak, ty jestes oryginalna autorką :) czekamy na relacje ze spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko nie uciekaj
olej podszywaczy . Nie maj chyba co w zyciu robic.Niech pisza cala noc my ich i tak ignorujemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Wierzyc się nie chce.
Hele miii,.... :O cisza na sali!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to nie jest tak że z nudów biegałam meldowac na kafe co sie dzieje,dziewczyny same zainteresowały sie tematem i prosiły ze mam pisac,chcialy pomóc,ja dziękuję jednej ,juz nie pamiętam nicku ,,,,mowiła że mam mu tel,zabraći to było najlepsze dodała mi odwagi,a ile mnie to kosztowało; ) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzyc sie nie chce otóż ja jako kobieta emerytowana nauczycielka z bogatym doswiadczeniem kontaków miedzyludzkich chciałam zauwazyc iż poczynania owe będące w jak najwiekszym barku poszanowania dla rozmówcy zmierzają do upadku owocnej rozmowy mającej na celu zakończenie puentą tejże historii hehe prawidlowo:) ojj tam ojj tam/// wypierdlalaj w polprzysiadzie motlochu zasrany:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki ......
Nie rezygnuj . Im wlasnie o to chodzi ,ze sie wkurzysz i przestaniesz pisac. Boli ich chyba zainteresowanie twoim tematem. Badz ponad to .Im chodzi o to zeby topik rozwalic. Nie uda im sie :D Nie rezygnuj:) A troli ignoruj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki ...... Nie rezygnuj . Im wlasnie o to chodzi ,ze sie wkurzysz i przestaniesz pisac. Boli ich chyba zainteresowanie twoim tematem. Badz ponad to .Im chodzi o to zeby topik rozwalic. Nie uda im sie Nie rezygnuj A troli ignoruj !!! trudne sprawy leca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam /////,
sama wypierdalaj paskudo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam /////,
sIodko-gorzka - z wielkim "i" zmiast "l" w niku to upierdliwy trol , ktory siedzi tu po calych dniach i nocach . Kafe to jej zycie , badzcie wyrozumiali dla chorych na leb ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaiste jest to iz najwazniejsze jest dojscie do sedna sprawy albowiem wszyscy Ci ktorzy czekaja na jej rozwiazanie nie maja swojego zycia, tak wiec tu i teraz autorko prosze cie o zakoncenie tej niewatpliwie nota bene ciezkiem i pokrzepiajacej sprawy, poniewaz zdichu kajdanowicz czeka na obiad:classic_cool: jestem genialny, jestem wybrancem, no chodzcie robimy performance : jestem bardzo madrym krolem, jestem super genialny jestem krolem i w ogole mam moc, mam moc:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałam tylko 2 podszywy
mam nadzieję, że Twój mąż mówi prawdę (przeczytałam cały temat plus dwa podszywy:) ) - opowiem swoją historię - wydaje się (po fakcie) dość zabawna - Kiedyś chłopak mnie tak oszukiwał, działałam podobnie, z tym, że nic mu nie powiedziałam tylko zadzwoniłam do niej i się spotkałyśmy - okazało się, że obie nas tak okłamywał. Żadna z nas nie chciała więcej z nim być (fajna rozmowa: "jest Twój", "nie, dzięki, nie chcę takiego palanta" "ja też nie :)" ). Poszłyśmy sobie na imprezę i zostawiłyśmy na gg identyczny opis - dostałam od niego sms "o co chodzi?", odpisałam że już o nic :) za chwilę dzwonił co się dzieje, to mu powiedziałam, że jak widzi mam nową koleżankę :) on mi na to że się tego po mnie nie spodziewał, że jak mu to mogę robić (?) następnego dnia próbował jeszcze ją urobić :) nie urobił żadnej, a my się do tej pory (chyba z 10 lat) przyjaźnimy :) nie ma tego złego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wkurza mnie to ,czasem chce mi sie ryczeć ,a tu czytam takie gówno! kto tego nie przeżywa to nie wie co to znaczy,ja nie rozumiem o co chodzi temu komuś .jest jakis pojebany jak ci ludzie z rekalmy t-mobile co nie znaczy że ogólnie mam wyjebane na niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały ten temat to chyba banda gimbusek nakręcających gimbuskę:-O jesteśmy z tobą napisz co dalej itp i sama autorka gowniara-to forum to gowno ale zakończenie jeszcze wam napiszę. Mam nudności:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie znaczy że ogólnie mam wyj**ane na niego klania sie podstawowka i umiejetnosc poprawnej konstrukcji zdania:) a wgl to jestes tak glupia, ciagle przeciagasz dzisiaj, jutro, etc etc zaraz wymyslisz ze laska miala wypadek, padl jej system w kompie lub inne cuda wianki byle tylko przeciagnac w czasie swoja marna prowokacje. kopiesz pod soba dolki i jestes coraz blizej zdemaskowania sie samej a nawet nie wiesz czym to robisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałam tylko 2 podszywy
Po jakimś czasie chciał do mnie wrócić, do niej nie, ale może mam delikatniejszy charakter i myślał, że ma jeszcze szansę - a my we dwie się nakręcałyśmy i dzięki temu każda była silniejsza o siłę tej drugiej :) Z drugiej strony byliśmy razem dłużej, więcej nas łączyło, może ja? może ona, bo mnie miał już dosyć? :) teraz to nie ma znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj podszywie ,ja nic nie przedłużam jak bys byl inteligentny to bys poczytał jestem tu 4 dzień i tylko wczoraj nie chciala sie ona spotkac ,a więc wypierdalaj stąd jak ci coś nie pasuje.idz załóż topik pt. DLACZEGO JESTEM CWELEM? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta jestem tu 4 dzień i napierdalam posty pod publiczkę by było tak jak chcą i dalej wierzyli w tę żenadę ale udzielam się coraz rzadziej gdyż brak mi pomysłów na to marne prowo:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatanwewlasnejosobie
ale ten podszywacz jest nudny :( ziewam :( wymyśl coś nowego bo nudzisz tutaj ,buhahaha ale cię nazwała CWEL BUHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatanwewlasnejosobie
podszywaczu dawaj bo zanudzasz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonszalancja
AUTORKA JEST NORMALNA ,A CO MA SIEDZIEĆ CAŁY DZIEŃ PRZY KOMPIE I PISAĆ NP ,ŻE JE, ŻE SIĘ MYJE,JAK NIC SIĘ NIE DZIEJE W TEMACIE TO NIE PISZE .BYNAJMNIEJ NIE WYMYŚLA JAK TY W INNYCH TASIEMCACH SWOICH KRETYNKO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njhgfd
Michail01 skoro już cię wreszcie oświeciło że to forum to jedno wielkie gówno to dlaczego siedzisz tu od rana do wieczora i w nocy może już czas zacząć więcej uwagi poświęcać swoim córeczkom i żonie? dramat ludzki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednasuuuuuu
Michaił01--nie dziwię się tobie chłopie jak byłęś bity i dręczony w młodości,stąd te twoje poglądy i nie dowierzenia;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że byłem bity czy dręczony nie ma nic do tego czy wierzę w to co pisze jakiś znudzony dzieciak. A te drugi się o moje córeczki nie martw. A do małżeństwa się nie wpierdalaj. Widocznie macie najebane w caban że tylko faceci to jebane chuje(co niestety w wielu przypadkach jest prawdą) a wy święte i niewinne,jakże wam ciężko przełknąć że wasza piękna idealna płeć może być równie ohydną podłą szmatą niejednokrotnie gorszą niż my faceci. Mnie niestety dano się o tym przekonać. Ale jak widać nie popierdalam na jedną modłe że jak jedna kobieta to podła suka to i wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×