Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

po jej twarzy widzialam,że ma satysfakcję.teraz napisała i co uwierzysz jemu??? szkoda że prędzej nie poinformowała że to z innego nr,SMSY ja tez mogę sobie kupić kartę inapisać do siebie podpisac nadawcęnp.Ryszard DLACZEGO LAPTOPA NIE ZABRAŁA ? COŚ MI TU ŚMIERDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhjgjg
moze obydwoje coś knują.? Myslisz, że ona jest tak psychicznie chora by niszczyć ludziom życie.? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziwne
powesz kim ta babka jest co robi, no i czy aby zna tak dobrze twojego meza jak twierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwj
Pisał z innej karty :o Jesteś zdradzaną pochwą, zrozum to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziwne
a maz jaka mial mione jak ja zobaczyl u was w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhjgjg
No wlasnie nic nie wiadomo.. moze maja kontakt i moze razem coś wymyślili by Cię zmylić. Ale gdybać mozemy.. czas i tak pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozekNieDarujeCitEJnocy
A ja myślę że ona kłamie,czuję to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta laska musi być jakaś niedorobiona. NIe wiadomo co w ogóle myśleć w takiej sytuacji. Możliwe że próbuje wrobić twojego męża i was po prostu rozdzielić... Może jakaś zemsta że jej nie bzyknoł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamieta jego nicku na sympatii... nie ma zadnych smsow od niego - a przeciez niby chowal telefon przed toba i pisal cos z ukrycia... nie wziela laptopa.... jednak musi miec jakis powazny powod zeby tak mieszac.... dziwna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może Twój mąż ma jakieś znamię czy tam pieprzyk- na pośladku, wewnętrznej stronie ud, plecach... Niech Ci jakoś to udowodni, że zna go "dogłębnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonszalancja
WIERZĘ JEMU,NIEWIEM DLACZEGO,,TA PIZDA MA NA TYLE BEZCZELNOŚĆ ŻEBY DO DOMU PRZYJŚĆ O TYM GADAĆ,SKANDAL,MOGŁAŚ JEJ PIZNĄĆ W RYJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddjjdojadoajdoakjdoa
a nie mogła się na Twoim laptopie zalogować na swoją pcztę i pokazać meile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kobieta wydaje sie paskudna suka. Ja bym zaufala mezowi i postawila na szczera rozmowe. Niech ci opowie od a do z co sie wydarzylo. Masz juz tyle na koncie zebranych sytuacji i dowodow roznego rodzaju. ze z pewnoscia trafnie zweryfikujesz jego prawdomownosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziwne
ale te info to jeszcze malo. wlasciwie to nie wiem jak ci pomoc bys mogla dojsc prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatko mayorko
Teraz juz wiem,ze to ty. Jestes chora. Co z twoim synem? Zal mi go,ze ma takiego psychola za rodzica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze to on klamie i struga glupka zeby sie wybielic przeciez od samego poczatku krecil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatko mayorko
Pewnie,ze mogla hahahaha,ale sorry, agAtka nie potrafi dograc wszystkiego. Wierzycie,ze po takiej akcji panna jeszcze wraca?? Hahahahaha, swietnie sie przygotowala na spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatko mayorko
Nie pokazala maili,bo nie miala lapa hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak ................
Mial ja zapisana w swoim telefonie , ktory mu zabralas , wiec mogla klamac i sama napisala te sms-y z innej karty . Z drugiej strony faceci raczej maja dwie karty ,zeby nie wpasc. Ale on byl za pewny , byc moze teraz gra bo nie chce cie stracic. Woli zerwac z nia . Z nia nie laczy go tyle co z toba . Ale podobno faceci na kochanki wybieraja przeciwienstwa partnerek , zon . inne wlosy , inna figura , inny kolor oczu i cery - tu by sie zgadzalo. Moze chcial cie zdradzic , pobzykac na boku , ale nie doszlo za daleko jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może szczera rozmowa z mężem była by dobra. pisałaś na poczatku że mąż zrobił się bardziej czuły.. może dlatego że tamtą kopnął w dupe i docenił to co ma, żone... a tamta mści się na nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatko mayorko
Ale wy baby jestescie tepe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiruolx
Przeciez ona nie rozmawia,tylko sledzi,sprawdza gg,kombinuje,pisze na kafe. No i go spakowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie przyznał że z nia pisał i całował,więc dla mnie to tez zdrada i narazie niechce go widzieć!!!!i niewiem czy wogóle bede go chciała.ale on wyglądał,zarost jak u runcajsa,tragedia,troche mi go szkoda,jak ta baba kłamie to mu sie odechce wszystkiego:) nauczke juz ma.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mogło być fajnie!
W sumie, to chyba naprawdę, czuje się jak zbity pies, bo tak łatwo dał się wyprosić z domu. Boże, mój chyba szybciej mnie wystawił za drzwi. Przetrzymaj go ze dwa tygodnie niech ma, niech mu broda do pię urośnie. A potem łaskawie powiedz mu, że jeszcze raz wywinie taki numer, to żeby się nie zdziwił jak przyprowadzisz na deserek szwagram ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozekNieDarujeCitEJnocy
no właśnie :) i jaka ta laska była ile ma lat na twoje oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×