Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nerwosol

Praca jako pokojówka w hotelu Szafran.

Polecane posty

Gość nerwosol

Czy ktoś z Was pracował jako pokojowa w hotelu Szafran w Będzinie koło M 1. Chcę tam pytać o pracę.Niby mam doświadczenie bo sprzątałam pokoje hotelowe dwa lata ale to był mały hotel.Nie wiem jak jest w Szafranie,bo jak czytam niektóre opinie że dziewczyny mają normę posprzątać 20 pokoi to masakra jakaś. Proszę o opinie jak się tam pracuje jakie mają wymagania i jaka płaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 pokoi to jest masakra ? Przecież to nie jest takie sprzątanie jak w domu. Zmieniasz ręczniki, ścielesz łóżka, odkurzasz i koniec. Nie musisz myć szyb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwosol
Z tych opini co czytałam na necie w innych hotelach to dziewczyny pisza że ledwie wytrzymały po miesiącu. Nie wiem jakie wymagania sa w szafranie. Ale one miały np posprzątać 20 pokoi dla nowych gości ,nie dla tych którzy zostają nadal w pokojach czyli odkurz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwosol
tyle się napisałam a mi tylko część wyszła, jutro napisze od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwosol
tak w skrócie:w ciągu poł godziny musiały zmienic pościel,umyć kabinę lub wanne zależy od hotelu ile ma gwiazdek,umyć wszystkie lustra szafki szklane i te na ubrania, lampki ,obrazki,odkurzyć wykładzinę i pajęczyny, kibelek często tak zabrudzony jak i te wanny.Umyć okna na biegu bo poplamione zmienić firany i zasłony bo ludzie potrafia nawet smarkać w zasłony,itd itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adellajjjjjda. ja robie to co
chce ci sie dymac za 1200zl?? dziewczyno szacunku troche do siebie, jak tak nan szmacie lubisz jezdzic do zagranice a nie w pl zlituj sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwosol
Powiem wprost, takie mam poczucie własnej wartości że szukam pracy tylko jako pokojowa lub sprzątanie biur...Ale jest ciężko coś znaleźć liczą się znajomości,wiadomo każdy wciągnie swojego na wolne miejsce. No mniejsza z tym podobno tam będą potrzebować od połowy sierpnia ludzi w Szafranie bo będą mieć masę gości hotelowych na jakieś kongresy na całym śląsku.To może jest szansa że się uda. Ale nadal nikt nie pisze o doświadczeniach w tym hotelu, oby nie było takiego AKORDU jak w innych hotelach.Plis dajcie znać jak tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak jest
Dziewczyny a jak wygląda praca pokojówki na śląsku.Jeśli któraś pracowała opiszcie proszę jakie miały obowiązki,jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×