Na_Zawsze_Mnie_Zapamietasz 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 ... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik_i_farmer_2in1 Napisano Czerwiec 22, 2012 ja, ile masz lat? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik_i_farmer_2in1 Napisano Czerwiec 22, 2012 nie wiem czy tolerujesz ludzi z gospodarstwem, jestem ze wsi, i mialem niedawno krowe na ucieleniu, sliczny byczek sie narodzil Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Na_Zawsze_Mnie_Zapamietasz 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 21, a Ty ? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Na_Zawsze_Mnie_Zapamietasz 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 hahahaha :) ojejej slodkie .;p Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik_i_farmer_2in1 Napisano Czerwiec 22, 2012 25 ale swietnie sie odnajduje wsrod ludzi z miasta Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Na_Zawsze_Mnie_Zapamietasz 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 niewątpie . Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik_i_farmer_2in1 Napisano Czerwiec 22, 2012 Bierzesz z pupu do paszczu? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
HrabinaMalina 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 Ja również mogę porozmawiać z tobą zacna istoto. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik_i_farmer_2in1 Napisano Czerwiec 22, 2012 sory to podszyw, o czym porozmawiamy / ? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Na_Zawsze_Mnie_Zapamietasz 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 nie wiem o czym, moze zacznijmy od tego co porabiasz ? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Laguna Beach 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 rolnik jak masz na imie?:-D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
HrabinaMaIina 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 posuwałeś jakies zwierze w oborze albo stajni? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Na_Zawsze_Mnie_Zapamietasz 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 hahahahahahahaha :D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik_i_farmer_2in1 Napisano Czerwiec 22, 2012 jestem paweł, własnie wrocilem od krow, mam teraz wolny czas, spedzam go razem z kobietami na kafe :) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość djdkd Napisano Czerwiec 22, 2012 Rolnik jesteś ojcem tego cielaka? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Na_Zawsze_Mnie_Zapamietasz 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 Pawełku milo mi, Ania ;p Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
HrabinaMaIina 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 miałeś już dzisiaj jakąś lochę? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik_i_farmer_2in1 Napisano Czerwiec 22, 2012 hrabina wypraszam sobie, to ze jestem farmerem nie skresla mnie w zyciu, mam zdrowa zywnosc, nie kupuje mleka w kartonikach tylko mam codziennie swieze, ale widocznie miastowi tego nie rozumieja, zwlaszcza tacy co sraja wyzej niz dupe maja. dzisiaj bylem w miescie to truskawki 9 zl kg, i to takie resztki ostatnie, a ja moge isc sobie za darmo zerwac i zjesc, tak samo caly ogord mam pelen zdrowej zywnosci Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik_i_farmer_2in1 Napisano Czerwiec 22, 2012 troche lunatykuje i zakradam sie czasami w nocy do kurnika i kradne jajka nioskom Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik_i_farmer_2in1 Napisano Czerwiec 22, 2012 widzę na zarty was wzielo a to moj swiat i juz nie raz sie nasluchalem na swoj temat, jaki to wsior ze mnie, ale nie jedni by chcieli pojesc wiejskich wedlin, badz sera bialego ;) mi rowniez milo, ciesze sie ze w takich okolicznosciach sie poznajemy Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Na_Zawsze_Mnie_Zapamietasz 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 w sumie to nie temat o rolnikach i lochach wiec zejdzcie juzz tego tematu. bo nie po to go zalozylam, chcialam z kims popisac normalnie, zwyczajnie, zeby oderwac sie od codziennosci.... wiec skonczcie temat krow :) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik_i_farmer_2in1 Napisano Czerwiec 22, 2012 hrabinka nie musisz sie podszywac, lec lepiej do swojego loza bo lakier ci z paznokci odprysnie madam Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
HrabinaMaIina 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 rolnik, tzn. farmer, masz w okolicy drzwi do domu taka blaszke o ktora wycierasz gumowce z gnoju zeby nie wniesc gówna do domu? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Na_Zawsze_Mnie_Zapamietasz 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 Hrabina zejdz z niego Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik_i_farmer_2in1 Napisano Czerwiec 22, 2012 nawet mleko prosto od krowy mam 0.3 % , mam 3 hektary gruntu 2 kategori i kosze co 3 tygodnie aby dostać dotacje z unii wiec kasy troche mam :-P Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik_i_farmer_2in1 Napisano Czerwiec 22, 2012 a stalo sie cos konkretnego ? ktos cie zdenerowal dzisiaj ? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik_i_farmer_2in1 Napisano Czerwiec 22, 2012 najbardziej lubie serek napletański... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik_i_farmer_2in1 Napisano Czerwiec 22, 2012 :-O Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Na_Zawsze_Mnie_Zapamietasz 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 bez sensu sie robi ta kafe, nie mozna normalnie popisac bo same podszywy albo najezdzanie na siebie. nawetsie czlowiek nie moze wygadac . ;/ Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach