rolnik_i_farmer_2in1 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 moge wam dać robote , dwa razy dziennie opierd.olicie mi kucyka , raz jedna raz druga ! co wy na to ? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Na_Zawsze_Mnie_Zapamietasz 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 jaaaaaaaasne spoko. a teraz podszywie wypiedalaj, dziekuje. dobranoc Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
rolnik_i_farmer_2in1 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 dam wam wikt i piewunek nie zostawie was przeciez o suchym pysku ! Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Laguna Beach 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 a co masz na nim taką grzywe,że aż chcesz zeby 2 osoby ci ścinały? :-P Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
rolnik_i_farmer_2in1 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 znowu sie ktos podszywa , ja nie moge :-O Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Na_Zawsze_Mnie_Zapamietasz 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 Laguna daj spokoj trzeba go olac i nie zwracac uwagi, widac gim gowno jeszcze spac nie poszlo, teraz koniec roku wiec wakacje niedojebane dzieci beda sie nudzic i pisac na kafe :DD Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
farmer_ 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 dobrze, po raz drugi zakładam nicka. ja jestem ten pierwszy, prawdziwy, nie porponowalem wam zadnej pracy to pisala podrobka tak naprawde jestem milym czlowiekiem, na codzien wysluchuje oszczerstw na moj temat, ale sie przyzwyczailem i to polubilem a co do temat, bardzo trudno znalezc prace ale nie mozna sie poddawac, szukajcie do skutku kobiety, bo ludzi jest coraz wiecej, ewentualnie proponuje wlasna dzialanosc, i podania z prosbo o dofinansowanie, to nie jest wcale nic trudnego tylko ciezko to brzmi Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Na_Zawsze_Mnie_Zapamietasz 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 mialam swoja dzialalnosc ale niestety nie wyszlo, teraz szukam czegos. ale nic... bylam 1 dzien w pracy ostatnio jako niby ekspedientka w sklepie spozywczym ale dalam noge musialam prasowac obrusy dmuchac balony myc szafki, powiedzili ze trzeba w zime napalic w piecu bo sklep nie ogrzewany i to wszytko za jedyne 600zl a polowe z tego bym stracila na dojazdy. wiec im powiedzialam nara Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Laguna Beach 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 farmer w moim miescie to takie rzeczy jak dofinansowania dostaje sie jak sie ma znajomości ;-) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Laguna Beach 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 i czasem myśle,że na wsi na prawde jest lepiej Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
farmer_ 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 no praca w sklepie to niestety zadne utrzymanie w polsce, myslalas nad wyjazdem po za granice? no oczywiscie nie na stale, ale zeby dorobic, mloda jestes mozesz isc na studia, zrobic jakis konkretny zawod, moglabys zostac rehabilitantka np, nikt sie nie wyzywi, za te pare groszy, a zapieprzac trzeba : [ Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Laguna Beach 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 farmer a ty skąd jestes? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Na_Zawsze_Mnie_Zapamietasz 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 nie wiem... juz nic nie wiem, zastanawiam sie nad swoim zyciem... musze cos zmienic.. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
farmer_ 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 powiem wam szczerze ze zawsze narzekalem ze mieszkam na wsi, w szkole koledzy mieli ze mine najwiekszy ubaw, ale teraz dojrzalem do zycia, zacząlem szanowac pieniadze. tak jak juz mowilem praktycznie wiekszosc produktow spozywczych mam swoich, nie musze wydawac 80 gr na jedno jajko, tylko to ja sprzedaje ludziom te jajka, i zarabiam w ten sposob. ale jeden minus to ze zawsze jest pelno roboty, nawet teraz jakbym chcial to znalazloby sie cos do zrobienia, wiec samemu troche ciezko. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Laguna Beach 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 no to musisz znaleźć kobite, która lubi wieś Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
farmer_ 0 Napisano Czerwiec 22, 2012 ja jestem z lipowca, to taka mala wioska w lubelszczyznie polozona. niedaleko mnie jest kocudza, slawny zespol jarzebina, tworcy hymnu koko koko hehehe :D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Na_Zawsze_Mnie_Zapamietasz 0 Napisano Czerwiec 23, 2012 no i zniwa coraz blizej to przypuszczam ze tez sie narobisz, ale odnosze wrazenie, ze lubisz rolnictwo i ze to Twoja pasja, odnajdujesz sie w tym i dobrze tak powinno byc, bo ja na pewno bym nie chciala miec gospodarstwa chociaz marzy mi sie takie swojskie maselko, mleko, twarog:) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
farmer_ 0 Napisano Czerwiec 23, 2012 coz nie jestem jeszcze taki stary, wszystko przede mna, a wy macie kobietki partnerow ? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Na_Zawsze_Mnie_Zapamietasz 0 Napisano Czerwiec 23, 2012 Mam narzeczonego. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Laguna Beach 0 Napisano Czerwiec 23, 2012 ja mam chłopaka, Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
rolnik_i_farmer_2in1 0 Napisano Czerwiec 23, 2012 i co sie tu dzieje ? chwile mnie nie było i podszyw bajeruje za mnie dupeczke Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
rolnik_i_farmer_2in1 0 Napisano Czerwiec 23, 2012 mam ciągnik pojemność 2 czterysta !! Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Na_Zawsze_Mnie_Zapamietasz 0 Napisano Czerwiec 23, 2012 witamy Cie podszywie, jeszcze Ci sie nie znudzilo ? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
farmer_ 0 Napisano Czerwiec 23, 2012 to swietnie, zawsze to partnerzy mogą wam pomoc, zycze pomyslności!! :) a mieszkacie dalej u rodziny, czy staracie się usamodzielnić juz calkowicie ? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
rolnik_i_farmer_2in1 0 Napisano Czerwiec 23, 2012 nie ty bura suko ! Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Na_Zawsze_Mnie_Zapamietasz 0 Napisano Czerwiec 23, 2012 moge byc i bura suka, jakos mnie to nie rusza :D na pewno nie opinia takiego smiecia jakim jestes ty przegrales zycie podszywie :D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
farmer_ 0 Napisano Czerwiec 23, 2012 znajdź resztki godnosci podszywie i wynoś sie stąd bo to juz zdecydowanie nudne sie zrobilo ;) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
rolnik_i_farmer_2in1 0 Napisano Czerwiec 23, 2012 kończ waść wstydu oszczędz ! Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Na_Zawsze_Mnie_Zapamietasz 0 Napisano Czerwiec 23, 2012 Dobra ja to spac ide, zmulilo mnie a wiec dobranoc . :) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
rolnik_i_farmer_2in1 0 Napisano Czerwiec 23, 2012 niech ci sie przyślni wielkie gó.wno ! Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach