Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobtavva

wy pierzecie majty i skarpetki swoich facetow ?

Polecane posty

To faktycznie jesteś jeszcze młodą suczką i dlatego jesteś taka pyskata. Jak dojrzejesz to sama będziesz sie poczuwała do obowiązku prania skarpetech meża i dzieci. Ja uwielbiam takie młodziutkie panny i chętnie wziląbym cię na tresurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
dominiczku pytałam co dziś już zrobiłeś ale wydajesz się nie czytać mojego pytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wlasnie jego mamusia taka byla ze jak jeszcze mieszkal z mama i ja do nich przychodzilam i siedzilismy w pokoju to ona wchodzila i scierala mu kurze czy scielila lozko. ze tez glupia wtedy nie pomyslalam.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
"To faktycznie jesteś jeszcze młodą suczką i dlatego jesteś taka pyskata. " jestem pyskata z natury a jak wiadomo siła drzemie w naturze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to na starosc zrobilam sie pyskata, kiedy zdalam sobie sprawe ze swiat nie kreci sie wokol jednej dupy twojego obecnego na dana chwile faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
mojemu byłemu niedoszłemu szwagrowi ( ????? brat chłopa) mamusia też sprzątała w pokoju , a przecież Wojtuś taki zapracowany a jak wracał o 18 to 6 godzin przy kompie siedział, ale przecież Wojtuś nie ma czasu :D:D a jak jej nie napisał, że już wraca do domu i nie zdążyła ugotować mu ziemniaków (specjalnie obranych i gotowanych dla niego ) to się darła na niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominiczku pytałam co dziś już zrobiłeś ale wydajesz się nie czytać mojego pytania Samochód wypolerowany, nawoskowany, w środku wyczyszczony. Teraz robię obiad i co chwile mnie odciągasz ale już zaraz skończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
Co robisz na obiad ? widzisz biedny dominiczku mamusia Ci pewno pod nos podsawiała jak mieszkałeś z nią. wodę z pewnoscią przypalałeś a na stare lata Ci się przyszło uczyć gotować, com ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
"a ja dzisiaj nie robie obiadu, facet jak bedzie wracal to po kebaby skoczy i do sklepu, jeszcze tego nie wie " to się zdziwi, zdziwi :classic_cool: jak mówi tekst popularnej piosenki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt pierwszy raz robiłem obiad w wieku 23 lat, ale jak widac dalo się to opanowac. Wkurwia mnei to, zabiera mi czas i jest nudne ale jakoś w męczarniach idzie. dzisiaj skromny bo tylko leczo , ale nie jadłem już z rok, takze wielki gar przygoptoałęm jak dla świni. Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
a ja nigdy w życiu nie jadłam kebaba :D "To fakt pierwszy raz robiłem obiad w wieku 23 lat, ale jak widac dalo się to opanowac. Wk**wia mnei to, zabiera mi czas i jest nudne ale jakoś w męczarniach idzie. dzisiaj skromny bo tylko leczo , ale nie jadłem już z rok, takze wielki gar przygoptoałęm jak dla świni. Hehe." gdyby mamusia Cię nauczyła to z pewnością zabierałoby ci to mniej czasu, a może nawet byś się tym pasjonował :classic_cool: jak dla świni bo Ty żeś świnia przecież :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
taaa zajęcie dla baby a jednak to robisz ? rosną Ci już piersi ?:D w dzisiejszych czasach nie ma zajęć dla bab albo dla chłopów, wszyscy robia wszystko :D ja np. maluję ściany, palę w piecu, naprawiam ladowarki a jakoś od tego mi jeszcze pindol nie wyrósł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja naprawiam komputery :) a obiady robie wyczesane, oczywiscie czasem mi sie nie chce jak np. dzisiaj, a do tego tesc zabral mlodego i mam wolna chate i popijam kawke siedzac przy komputerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
ja tam uwielbiam gotować a potem spożywać te wspaniałe dania dlatego mogę robić to codziennie :classic_cool: a najbardziej lubię robić coś tylko dla siebie :classic_cool: jestem egoistką żywiniową :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suczamała ale ty jeszcze musisz dorosnać, musisz dostać porządnie w dupe od życia, to zlagodniejsz, wyrobi ci się jeszcze charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
"Robić coś z koniecznosci a robić coś bo się lubi to jest różnica. " taaa a najgorzej to sobie wmówić, że czegoś się nie lubi i potem dostawać konwulsji na samą myśl o tej czynności. jak coś muszę to robię i lepiej się nad tym nie zastanawiać bo się "odechce" a skoro trzeba to trzeba 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no w gotowaniu to ja nie mam sobie rownych, chociaz pieczenie wychodzi mi ale juz nie tak.. wlasnie odgrzewam sobie na grillu steki jagniece z batatami z wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
"suczamała ale ty jeszcze musisz dorosnać, musisz dostać porządnie w d**e od życia, to zlagodniejsz, wyrobi ci się jeszcze charakter. " ja już jestem tak wyrobiona jak gówno w betoniarce więc nic nie zniszcze mojego charakterku :classic_cool: chociaż może jeszcze bardziej mi się wyostrzy złośliwość :D tego nie wykluczam a w jaki sposób np. mogę dostać w doopę od życia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
"nie no w gotowaniu to ja nie mam sobie rownych, chociaz pieczenie wychodzi mi ale juz nie tak.. wlasnie odgrzewam sobie na grillu steki jagniece z batatami z wczora" ah gdyby były fundusze to by się czarowało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
proszę patrzeć na mój nick :D ja jestem zimna sucza niedawno mnie kolega nazwał królową śniegu, jestem czasem bez uczuć, bezwzględna sucz :D jak chłop chciał przerwy i wiedziałam, że z mojej strony to koniec to już nie uroniłam ani jednej łzy :classic_cool: jestem twarda jak kamień :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
ah, że słodka to słyszałam nie raz więc nie musisz tego mówić :classic_cool: no to powiedz mi co by mogło mój charakter wyłagodzić ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nigdy nie zrozumiecie takiej głębokiej, intymnej więzi" dobrze ze ci jeszcze dupy nie wącha od tego zakochania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×