Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobtavva

wy pierzecie majty i skarpetki swoich facetow ?

Polecane posty

Gość suczamała
ha ha :D aleś sfrustrowany prawiku a raczej zdeprymowany :D:D ( polecam wikipedię :D ) nigdy w życiu nie dotknęłabym się skarpet chłopa ani jego spoconych gaci straciłabym szacunek do takiej osoby i gdybym kiedyś mieszkała z chłopem na stałe to musiałabym mieć swój osobisty kosz na moje "brudy" ( pisze w nawiasie bo zazwyczaj są to bardzo czyste rzeczy założone tylko raz ) i osobny na jego okropne skarpety, oczywiście zawartość tego kosza by mnie nie obchodziła, mogłyby skarpetki z niego zacząć już wychodzić, ale bym się tego nie tykała never !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sraccofikal srafickal
Heh sucza, a twoje śmierdzące podpaski, wkładki zalepione śluzem, majtochy posklejane wydzielinami ? Znalazła się jej mać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
oczywiście ja jestem damą i swoje zakrwawione podpaski wyrzucam do kosza i nie każę nikomu oglądać moich majtek, tak jak robi to większość chłopów potem do takiego chłopa nie będę miała za grosz szacunku skoro wiem, że np ma na sobie majtki z dziurą, które są nie daj Bóg osrane :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
"u mnie praniem w domu zajmuje sie pralka " no na serio ? a to zakoczenie :D ktoś w tej pralce te brudy umieszcza prawda ? 🖐️ ja bym nie pozwoliła na to żeby moje np czyste skarpetki prały się z jakimiś bardzo brudnymi, no chyba,że robicie 10 prań dziennie i wam nie szkoda prądu i wody to co innego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby ubrania byly bardzo brudne to trzeba by chyba miec fraceta ktory robi na budowie, moj facet chodzi do pracy w koszuli i spodniach na kant wiec nie mam takich problemow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
mówimy o skarpetkach i majtach głównie, ja do ręki bym nie wzięła ospermionych i zakropionych moczem majt :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
"je moczem plami to ja mu radze wizyte u specjalistow" a skąd ja mogę wiedzieć, czy ak jest czy nie skoro nie dopuściłabym się oglądania nieświeżych majtek ?:D poza tym mam pytanie do Ciebie dajesz sobie uciąć głowę, że Twój facet wyciera po każdym skorzystaniu z toalety swojego fiutka ? :D uważaj gilotyna ! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam taką sytuację
a ja segreguję całe pranie, zarówno moje majciochy i skarpetki jaki chłopa. Robię to całe życie i jakoś kortona mi z głowy nie spadła. Skarpety i majty czasem są bardziej nieświeże, czasem zupełnie czyste a i tak lądują w koszu. Nigdy ich specjalnie nie ogladam więc nie mam pojęcia czy trafiają się takie z "drachą"... Jak kogoś to bardzo brzydzi to niech wynajmie służącą albo niech każdy z domowników sam zajmuje się swoimi gaciami i skarpetami i po problemie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mocno przepoci coś to wkłada do takiej specjalnej reklamówki i jak się tego nazbiera to to wszystko wkładam na raz do prania. Nie dotykam tego tylko wyrzucam z reklamówki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abudabaaa
Pralka pierze nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
" albo niech każdy z domowników sam zajmuje się swoimi gaciami i skarpetami i po problemie hehe" i tak powinno być ! każdy sobie rzepkę skrobie ! kurzarz :D ? nie mam osobistego kucharza dlatego gotuje sama i mam pewność, że wszystko jest czyściutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
dominik- jeśli go dobrze wymyjesz i zdezynfekujesz, a przede wszystkim wyskrobiesz ten ser to pogadamy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abudabaaa
A jakbym miała wyprac ręcznie,to nie brzydziłabym się,bo niby dlaczego. Majty nie sa obsrane,a skarpetki,smierdzą,ale jak sie wrzuci do wody z proszkiem,to ten smród jakby mniejszy :-) A tak na marginesie,moze nadejsc taka chwila,ze ja albo mój facet zachorujemy i bedziemy potrzebowali pieluch i co wtedy,mam sie brzydzic swojego faceta i nie opiekowac sie nim lub on mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sraccofikal srafickal
A prawda jest taka, że to wam ciągle coś wycieka z tych sromów, śluz, jakieś upławy i inne wyziewy. Kiedyś w Armii żołnierz chodził regulaminowo jeden tydzień w jednych wojskowych gaciach. I jakoś nikt nie śmierdział. Dodam, że gacie były wspólne, oddawało się je co tydzień do pralni razem z moro i koszulką i brało wyprane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
taa dominiczku bo ja to Ty :D:D choroba to zupełnie inna sprawa pewnie jakby waszego męża złapała sraczka, bo i tak się w życiu zdarza, to byście ochoczo nalały wodę do miski i przeprały mu gacie bo przecież jesteście takimi dobrymi żonkami :D:D jak mąż staje się jak brat albo jak kolega współlokator to potem nie dziwcie się, że was zostawiają 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
"A prawda jest taka, że to wam ciągle coś wycieka z tych sromów, śluz, jakieś upławy i inne wyziewy." my wam przynajmniej nie każemy tego oglądać i nie uważamy za oczywistość, że to chłop jest od tego 🖐️ czekoladowa brocho - droga Gosiu, przeczytaj jeszcze raz moje wypowiedzi jeśli Twój post był; kierowany w moją stronę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze do restaruacji nie chodzisz... a poza restauracja to jeszcze sa np. autobusy gdzie na jednym drazku pewnie znalazly by sie setki probek moczu, wystarczy ze ci ktos poda reke ktorej nie umyl po sikaniu a nawet jak umyl to pewnie jak zakrecal kurek to ten kurek odkreca sie brudna reka i tak sie przenosi. sa takie osoby ktore nie dotykaja zadnych klamek bo sie brzydza, ale to juz podchodzi pod obsesje i sie to leczy. brod, syf, mocz, gowno i wszelkie bakterie masz naokolo nawet na swojej szczoteczce do zebow, wiec czemu maja mnie brzydzic gacie mojego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet pierze moje brudne gacie a ja piore jego brudne gacie. wlasciwie to nie pierze tylko wklada do pralki - no tez wielki mi wyczyn zeby o tym temat zakladac.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sraccofikal srafickal
A ja mam wrażenie, że nasza "sucza" to po prostu fetyszystka. Uczepiła się tych gaci jak rzep psiego ogona :D. A cichaczem wchodzi do łazienek u ludzi i sztacha się zapachem gaci wyciąganych z kosza na brudy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×