Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobtavva

wy pierzecie majty i skarpetki swoich facetow ?

Polecane posty

Gość Sraccofikal srafickal
No!!!!, dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
i co brocha już nie jedzie na mnie ? ale mi przykro :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubierz rękawiczki
i tyle,a jak już tak się brzydzisz to powieś w łazience dwa worki do prania jeden na majtki a drugi na skarpety i niech tam rzucają swoje majciory i skarpeciska wtedy nie musisz tego dotykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mieszkalęm z rodzicami to mój ojciec jak i ja, nigdy nie praliśmy ubrań. Tym zajmowalą się tylko mama. Nigdy się tym nie interesowałem ale w szafie zawsze miałem świeże skarpetki i majtki. Nie wspominajac o reszcie. Spodnie koszule wszystko wyprasowane. NAwet pościeli nie zmieniałem ani razu to zawsze robilą mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....KOperek.... Ty lubisz japkowe reddsy i fererro , a inni lubią smród gaci i skarpet .Ty się upijasz reddsami , a inni upajają się sztynksem skarpet i sztynksem gaci . Ty lubisz fererro , a inni wolą jak smród gaci szczypie ich w oczy i jak capi skarpetami jak z murzyńskiej chaty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....KOperek....
Temat kiepski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
dominiczku to tylko pogratulować takiej mamusi :D patrzcie i uczcie się kobiety ! róbcie tak jak mama dominiczka to wychowacie niezdarnych, ciapowatych maminsynków, którzy wyzywają kobiety od dziwek i szmat , brawo ! a Twoja mausia też jest kurvą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....KOperek....
No dobra obiad już jedliśta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
a głupie kobity myślą, że nieba przychylają piorąc skarpeteczki i usługując tym miernotom 🖐️ to kobiety kobietom zgotowały takich dominików 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
"Suczamala proponuje kurs czytania ze zrozumieniem, bo jechałam po Fwoim facecie, ze sra w gacie, a po Tobie " najpierw wymagaj od siebie a potem ode mnie kochanie 😘 ja jadłam już rosół, pyszny mi wyszedł bo dałam dużo zieleniny, pyszota :) zaraz wstawiam mięcho do piekarnika 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
"hehe moj syn sam wklada pralnie do pralki, wsypuje proszek, wlewa plyn i wlacza pralke, sam prosi sie zeby pomagac " i dlatego będzie Cię szanował i nie będzie wyzywał kobiet od kurev tylko z racji posiadania cycków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suczamała tobie to już się chyba calkiem lejce popierdolily i z braku obowiązkow zaczyna ci odpierdalać. Gdzie jest twój mąż się pytam? JEżeli go masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
o sobie znów piszesz ? ? oh oh, feśś pfestań :D:D jak pisałamm wyżej , zaraz idę robić obiad, poza tym sztuka polega na tym aby wypełnić swe obowiązki już z rana aby mieć więcej wolnego czasu, co czynię każdego dnia, polecam Ci również :classic_cool: a Ty jakie wypełniłeś dziś obowiązki kochany ?:D:D:D zrobiłeś kupę z rana i pozwoliłeś mamusi podetrzeć sobie tyłek ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
nie nie mam męża, od 4 miesięcy chłop skomle o powrót, mówi, że chce się zmienić żeby być tak idealny jak ja, żeby do mnie pasować 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
widzę właśnie jakieś mi tu bajki opowiada :D sprzed wieku w dodatku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suczamała ty to musialąbyś przyjechac do mnie do domu na szkolenie. Zrobiłbym z ciebie posluszną kobietę. Przekonałabyś się co to znaczy mieć obowiązki, wyciszyłabyś się i przestala tak pyskować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wapiriada
w życiu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
mam 22 lata i u mnie nie ma przede wszystkim ochoty na zmiany jestem zbyt buńczuczna i pyszna aby pozwolić sobie dmuchać w kaszkę :classic_cool: jestem przekorna, gdy ktoś coś na mnie wymusza robię zupełnie na odwrót, złośliwie więc nie ze mną te numery to ja jestem Panią na włościach 😘 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''a może to ty powinieneś się zmienić? Jak można nie umieć pralki włączyć? Jak można być tak bezużytecznym? '' Dziecko drogie mieszkam od 4 lat sam i w brudnych ciuchach nie chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam robisz sam pranie, nie doczytałam ja nie wiem gdzie ty chcesz szukać kobiety która ci będzie usługiwać:D skoro my tyle samo czasu pracujemy co wy to obowiązki domowe dzieli się na połowę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam kiedys faceta ktory probowal mnie naprostowac, zebym ciagle sprzatala chate, nie wazne ze mialam prace na pelny etat i studia w weekendy. pewnego pieknego dnia napisal nawet kontrakt ktory ja mialam podpisac zobowiazujac sie w nim do odkurzania maksymalnie co 2 dni :D :D :D dobre czasy byly, jest sie przynajmniej z czego posmiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
:D:D:D chciał dać Ci do podpisana cyrograf :classic_cool: toż to sam diabeł :D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×