Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobtavva

wy pierzecie majty i skarpetki swoich facetow ?

Polecane posty

Gość Ja tyzzzzzzzzzzz
cha cha cha no właśnie... bułkę ptrzez bibułkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaarwena
rozpierdalacie mnie :O z tym strachem przed brudem i bakteriami :) a wiecie dauny ze kazde z was nosi na sobie 2kg samych bakterii i drobnoustrojow? i NIC sie nie da z tym zrobic!!! i roztocza!!! takie male pajaczki!!!straszne a tak z innej beczki to odpowiedzi typu "pralke mamy od tego" to zastanawiam sie czy tylko dla was to nie problem zajac sie w praniu tym wszystkim naokolo pralki czego jednak ona sama nie zrobi ;) czy moze jednak to zaden problem tylko dla was a facet naookolopralkowej roboty nie ruszy mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....KOperek....
K O N I E C TEMATU !!!! NIE ODPISYWAĆ JUŻ WIĘCEJ BO TO GŁUPI TEMAT !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
ale te wszystkie brudy i syfy z przykladowego autobusu nie należą do Twego faceta tylko do innych obleśnych ludzi, którzy nie dbają o higienę. A patrząc na brudne majtki wiesz, że to on je ubrudził i wtedy on wydaje się byc obleśny, a straty szacunku do własnego chłopa należy raczej unikać 🖐️ a na szczoteczce do zębów to przez 2, 3 godz tak dużo bakterii się nie na mnoży, ale fakt przez noc gorzej , muszę zacząć częściej wyparzać , dzięki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj wszystkie zgrywają takie twardzielki, a prawda jest taka, że wd omu wszystkie piorą majtki i skarpetki swoich męzów. JAkby tylko się zdarzyło , ze facet ma nie wypranego ubrania to zaraz by was przywrócil do pionu. Takze mozecie sobie dalej tutaj pokrzykiwać a zaraz będzieice te gacie wywieszać na suszarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....KOperek....
THE END ! FINITO ! KONIEC ! MORDA W KUBEŁ ! SZLABAN !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
i wcale nie chodzi tu o żadne bakterie bo wiadomo, że nie unikniemy z nimi kontaktu choćbyśmy się owinęli w folię strechową :classic_cool: ale o sam fakt, że to właśnie JEGO są te majty brudne czy śmierdzące czekoladowa broszko zaraz zacytuję sama siebie choć to niepoprawne politycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet, który chodzi w obsranych Gaciach to zazwyczaj fleja. Dziura w skarpecie tez by mu sie nie przeszkadzała. Dziura pod pachną tez przejdzie. Także jeśli Twój facet naprawdę dba o siebie, to Gaci nie powinien miec obsranych, ale jeśli jest fleja, to lepiej nie zaglądaj do jego majt. Oszczędź sobie wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....KOperek....
Ludzie Wy kurna jesteście jacyś porąbani , przestańcie pisać o gaciach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....KOperek....
Ale temat o je ju ! W sam raz na niedziele !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....KOperek....
Akurat głupi ! 20 , 30 odpowiedzi to rozumiem , ale nie pnad 100 i końca nie widać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelito
Ale temat o curva !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....KOperek....
A , co fajnego jest w brudnych gaciach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
""je moczem plami to ja mu radze wizyte u specjalistow" a skąd ja mogę wiedzieć, czy ak jest czy nie skoro nie dopuściłabym się oglądania nieświeżych majtek ?" oj brocha brocha , weź najpierw mnie czytaj a potem się czepiaj inteligentko czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleczka malutka
poczytałam, pośmiałam się i już miałam wyjść z tematu kiedy ... spotkałam KOPERKA ;-) witaj ;-) jak tam Twój kociak? temat prania gaci mnie też dotyczy poniekąd ;-) pralka pierze wszystko, majtki, skarpetki itp. również /srednio co drugi dzień wstawiam pranie/. Dziwi mnie to wasze obrzydzenie, pakowanie w reklamówki, czy pranie wieczorem... żeby nie śmierdziało. JA jakoś nie czuję smrodu, chociaż nie wącham specjalnie brudnj bielizny ;-) A co do tego, że mąż pierze bieliznę ukochanej... nie świadczy to w moim odczuciu o miłości. Mój znajduje dużo przyjemniejsze sytuacje żeby mi okazać uczucie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....KOperek....
Temat jest głupi i tyle ! Jest to temat na 20 , 30 odpowiedzi , a nie na ponad 100 i końca nie widać ! Prawda Jelito ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tyzzzzzzzzzzz
Koperku, nikt na siłę nciebie tutaj nie trzyma na topiku... nie podoba się to znajdź inny temat i tam się udzielaj, jak ludzie chcą to niech sobie piszą nawet o konsystencji własnej kupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
a dominik skąd Ty żeś się chłopie urwał ? z jakiej bajki ? bo chyba żyjesz w jakimś równoległym świecie skoro nadal tkwisz w błędnym przekonaniu, że chłop jest panem i władcą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....KOperek....
Kociak jest fajny , przyjedż do mnie to zobaczysz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligentko? Czy ja Cię obrazilam? Brzydzisz sie dotknąć Gaci własnego męża, ale seksu sie z nim nie brzydzisz miec? Syn wam z nieba nie spadł. Swoich brudnych Gaci nie brzydzisz sie oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....KOperek....
Ale denny temat o ja Cię pędze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....KOperek....
Głupi temat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sraccofikal srafickal
A ja to znam jedną prawdę Jakie spanie Takie śniadanie Jak wam się dobrze zrobi, to wy baby też wszystko zrobicie. Bez protestu i z zadowoleniem. Kto twierdzi inaczej to albo pravik albo idiota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczamała
"Kto twierdzi inaczej to albo pravik albo idiota " lub osoba aseksualna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tyzzzzzzzzzzz
dużo postów od Koperka - widocznie bardzo podoba się temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×